Oświeciński odpowiada Korwin-Piotrowskiej: "Film "Botoks" nie jest dla każdego. Na mnie zrobił wrażenie!"

56
Podziel się

"Po premierze nie mogłem się odnaleźć. Nie mogłem zrobić zdjęcia, dać autografu". Karolina miała po nim… "martwicę mózgu".

Krytycy filmowi, zarówno ci profesjonalni, jak i ci amatorscy, potrafią być bezlitośni. Karolina Korwin-Piotrowska po premierze Botoksu nie szczędziła mocnych słów komentując to, co zobaczyła na ekranie. Padły słowa o martwicy mózgu i strasznej wtopie. Tomasz Oświeciński, który znalazł się w obsadzie filmu, nie zgadza się z miażdżącą krytyką. Stwierdził, że… być może film nie był dla Karoliny, bo jest zbyt mocny. Czy na pewno tylko o to chodziło?

KOMENTARZE
(56)
gość
2 lata temu
a może po prostu jest g***i, hm ?
gość
2 lata temu
A te okulary to żeby podkreślić inteligencje? Tylko trzeba mieć co podkreślać.
Natalia Ł
2 lata temu
Panie Oświeciński założenie okularów nie powoduje że jest pan mądrzejszy. Jest Pan czlowiekiem z wątpliwym wykształeniem i jeszcze bardziej wątpliwym poziomem IQ. Nie przepadam za pania Karoliną jednak pod względem poziomu inteligencji jesteście tak różni jak noc i dzień przy czym ona jest jak dzień a pan ciemny jak noc. Wiem że pan to czyta bo przecież dla takiej taniej sławy na portalach plotkarskich robi pan z siebie coraz większego debila w produkcjach pana Vegi. Kończąc nie pozdrawiam i mam nadzieje że wkrótce wróci pan do zajecia idealnie stworzonego dla pana czyli bycia karkiem w podrzędnym klubie.
gość
2 lata temu
Bo to film na poziomie Tomka Oswiecinskiego i jego zdolności aktorskich. Dno i pól metra mułu
gość
2 lata temu
Na pustakach to moze i robi wrazenie to goooowno
Najnowsze komentarze (56)
gość
2 lata temu
Strasznie długo myślał nad tą odpowiedzią!
gość
2 lata temu
Karolina ma często martwicę mózgu
gość
2 lata temu
Karolina ma często martwicę mózgu
gość
2 lata temu
Nie słuchaj ja ona wali dopalacze bo Na koko ja nie stać
gość
2 lata temu
Okulary p. Oświęciński nie podnoszą poziomu inteligencji.
gość
2 lata temu
Pani Karolina cierpi na martwice mozgu i ból d**y bo od lat jest sama, nikt jej nie d**a i dlatego czepia sie wszystkich i wszystkiego, choć w niej samej brakuje samokrytycyzmu. A film jest mega, ukazuje obraz tego jak naprawde wyglada sluzba zdrowia polski,kto nie byl choc raz w szpitalu nie pojmie,ze szpital to zlo. Niby ratuja zycie ale pacjent jest na ostatnim miejscu. Bez szacunku, bez serca a pacjent to p*****t.
gość
2 lata temu
Film dla debili pokroju Oświęcimskiego
gość
2 lata temu
Martwice mózgu?Piotrowska...ty od zawsze ją masz
gość
2 lata temu
OPIERDOLCIE SIĘ. PRZYNAJMNIEJ JEST SYMPATYCZNY I NIE HEJTUJE.
ola
2 lata temu
ten film jest na takim poziomie jak wypowiedź tego faceta. nie wiem kim jest ten pan ale wiekszego kretyna nie widziałm i nie słyszałam. pani korwin piotrowskiej chłopie do pięt nie dorastasz. o cxzym ona z tobą miałaby gadać. mam nadzieję że zrozumiał pani i był pan w stanie przeczytać moją wypowiedź.
Tom, this is ...
2 lata temu
Tomaszu, nie walcz z tym co przerasta po stokroc moce twe. Oddaj sie silowaniu a nie potyczki godne medrcow znanych chcesz uskuteczniac. Karo w jednym zdaniu zrowna 120 kilo miesa niczym kosiarka trawe twej miernosci przytnie.
gość
2 lata temu
Film jak młot zrobiony przez młota dla młotów.
gość
2 lata temu
Hahaha 🤣
???
2 lata temu
to jest rzeczywiście aktor?