"Oszczędzałam na torebkę Chanel! Kupiłam ją sobie"

32
Podziel się

"Jest to torebka ponadczasowa" - mówi Jessica Mercedes.

"Oszczędzałam na torebkę Chanel! Kupiłam ją sobie"

Jessica Mercedes podczas wizyty w Paryżu kupiła sobie czarną torebką Chanel 2.55 Caviar Black & Gold Bag za 15 tysięcy złotych. Szafiarka od jakiegoś czasu już planowała ten spory wydatek i przyznała, że jej zdaniem są to dobrze wydane pieniądze.

Oszczędzałam na nią i kupiłam sobie – powiedziała Jessica. Jest to torebka ponadczasowa i mając taką torebkę w swojej szafie na pewno jej nigdy nie wyrzucimy. Oddamy ją dzieciom i wnuczkom. Jest modna już od 100 lat.

KOMENTARZE
(32)
gość
6 lat temu
15 tysi akurat starczyloby na aparat ortodontyczny i pare wizyt u logopedy
gość
6 lat temu
Niech oszczędzi na korepetycje i zaliczy maturę którą oblała!
gość
6 lat temu
Irytujący ma głos...
gość
6 lat temu
powinna zacząć oszczędzać na operację plastyczną
gość
6 lat temu
z kąd oona sie wzieła?
Najnowsze komentarze (32)
gość
6 lat temu
k***a channel nawet nie ma 100 lat
gość
6 lat temu
''MĄDRA OSOBA WOLAŁABY WYCIECZKĘ NP. DO JAPONII A G****A WYDAŁA 15 TYŚ NA METALOWE LOGO PRZY ZAPIĘCIU ...MARKI SA DLA IDIOTÓW . KOSZT PRODUKCJI TEJ TOREBKI TO JAKIEŚ 100 EURO KOBIETO !''............. Chyba chciales/-as napisac, ze koszt takiej torebki to 10 Euro.
gość
6 lat temu
jak już oszczędzasz to oszczędź sobie na jakąś proteze mózgu bo choyowo mieć tak pusto we łbie
gość
6 lat temu
do pracy do PGR natychmiast !!!
gość
6 lat temu
Ja pierdzielę, ale Wy macie kompleksy. Oszczędzała, uzbierała sobie to i kupiła. Proste. Wy nie cieszycie się jak kupicie sobie coś, o czym od dawna marzyliście? Pewnie że cieszycie. Nie ukradła. zarobiła. Jedni tyrają na kasie w markecie, inni kopią rowy, jeszcze inni pracują w korporacji. Ona prowadzi bloga. Skoro ktoś jej za to płaci, to luz. Ja nie mam spiny. Nie mam też takiej kasy, żeby kupić sobie coś od Chanel, ale jak kogoś stać, to czemu ma udawać biedniejszą niż jest. Nigdy nie robi z siebie wielkiej Pani. A że zgryz ma nierówny czy głos irytujący. Kto co lubi. Co do twarzy - ciekawe jak wygląda większośc pokemonów piszących takie rzeczy, Pewnie się drapią siekaczami w plecy :)
gość
6 lat temu
MĄDRA OSOBA WOLAŁABY WYCIECZKĘ NP. DO JAPONII A G****A WYDAŁA 15 TYŚ NA METALOWE LOGO PRZY ZAPIĘCIU ...MARKI SA DLA IDIOTÓW . KOSZT PRODUKCJI TEJ TOREBKI TO JAKIEŚ 100 EURO KOBIETO !
gość
6 lat temu
A ty SKĄD jesteś jeśli nie znasz poprawnej polszczyzny i piszesz z takimi błędami, aż wstyd.
dzięki!!
6 lat temu
chciałam odpowiedzieć na ten wpis: "Z własnego doświadczenia wiem doskonale, że nie wszyscy logopedy nie mogą w 100% pomóc poprawnie wymawiać, zwłaszcza literkę R. Więc wydanie 15 tys na wizytę u logopedy byłoby wyrzuceniem pieniędzy w błoto i Jessica już wiele razy mówiła, że nie może mieć aparat, bo ma mleczny ząb." - SUPER! dawno się tak przy pudlu nie obśmiałam!
gość
6 lat temu
skąd? znikąd...
kasia
6 lat temu
polecam ;) http://www.youtube.com/watch?v=r-Gx5-7CvGE
gość
6 lat temu
.....,ale ty jestes g****a.
gość
6 lat temu
Problem w tym ze za granica nie mieszkala ;-)
gość
6 lat temu
Z własnego doświadczenia wiem doskonale, że nie wszyscy logopedy nie mogą w 100% pomóc poprawnie wymawiać, zwłaszcza literkę R. Więc wydanie 15 tys na wizytę u logopedy byłoby wyrzuceniem pieniędzy w błoto i Jessica już wiele razy mówiła, że nie może mieć aparat, bo ma mleczny ząb.
gość
6 lat temu
dziewczyno jaką ty masz straszną wadę wymowy.plis zainwestuj w logopedę i aparat ortodontyczny boszsz jakie mamy blogerki masakra jakaś.