Trwa ładowanie...
Przejdź na

Owsiak o Kurskim: "Człowiek, który kompletnie nie nadaje się do tego, co robi!"

129
Podziel się

"Pan prezes Kurski w sposób niesamowicie wytrwały dążył i doprowadził do tego, że TVP nie relacjonowała wielkiego finału".

bCzUWzAl

25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazał się kolejnym sukcesem Jerzego Owsiaka. Choć nadal nie wiadomo, czy uda się pobić rekord z zeszłego roku, który wynosił ponad 72 miliony złotych, 12 dni po zbiórce stan konta bankowego przekroczył kwotę deklarowaną w dniu finału. Udało się zebrać dokładnie 62 418 767 zł.

Jerzy Owsiak w studio #dzieńdobryPolsko telewizji Wirtualnej Polski przyznał, że internauci chcą dla niego wylicytować spacer z Ministrem Zdrowia. Działacz przyznał, że podczas rozmowy z Konstantym Radziwiłłem poruszyłby problem seniorów, pomocy organizacjom pozarządowym oraz medycznej marihuany. Owsiak dodał, że Jacek Kurski od dłuższego czasu dążył, by Telewizja Polska odłączyła się od WOŚP. Stwierdził, że prezes zarządu TVP nie posiada odpowiednich kompetencji do sprawowania obecnego stanowiska. Owsiak dodał, że statuetka z pumeksu, którą wcześniej otrzymał poseł Pięta, w tym roku powędruje do Jacka Kurskiego:

bCzUWzAn

Mówimy o seniorach, ten problem jest w Polsce totalnie odpuszczony. Pan minister zdrowia dał na licytację spacer ze sobą. Internaucie chcąc wylicytować ten spacer dla mnie. To byłoby bardzo ciekawe. Powiedziałbym, żeby pochylił się nad tym co robimy. Mówiłbym o seniorach. Geriatria stawia nas na nogach. Na końcu powiedziałbym, żeby bardziej reagował co robią organizacje pozarządowego w sprawie leczenia nas samych. Proszę pochylić się nad marihuaną leczniczą, tutaj nie ma żadnego stracha. Nie wypuszczamy żadnej złej rzeczy. Minister zdrowia powinien być osobą najbardziej otwartą. Poseł Pięta zakazał grać ludziom ubranym w mundur. Wręczyliśmy małą statuetkę pumeksu. Pan prezes Kurski w sposób niesamowicie wytrwały dążył i doprowadził do tego, że TVP nie relacjonowała wielkiego finału. Tę decyzję podjął człowiek, który kompletnie nie nadaje się do tego co robi.

bCzUWzAt
bCzUWzAO
KOMENTARZE
(129)
gość
3 lata temu
wystarczy popatrzec na ten zadufany w sobie t**y ryj i wszystko jasne
gość
3 lata temu
Jakby państwo nie wyrzucało naszych pieniędzy w błoto to Owsiak by nie musiał zbierać pieniędzy na ledwie zipiąca służbe zdrowia. Przyznawajcie sobie dalej premie i zlecajcie "badania" za miliony, my już tu mieszkamy tylko jedna nogą
gość
3 lata temu
Panie Owsiak modlę się o Pana zdrowie, by mógł Pan pomagać ludziom chorym, tak jak do tej pory. Co rok czekam na Orkiestrę i mimo trudności w poruszaniu ze względu na wiek i choroby, zawsze osobiście idę do sztabu Orkiestry w moim mieście i oddaję uciułane pieniądze. Wiem, że będą one dobrze rozdysponowane. Dużo zdrowia wszystkim dobrym i wrażliwym ludziom.
bCzUWzAP
gość
3 lata temu
TVP do archiwum IPN ,Kurski i jego poddani/Holecka,Adamczyk,Kielczyk,Ziemiec itp do Korei pasują idealnie
gość
3 lata temu
Z całym szacunkiem panie Owsiak ale do polityki się nie wtrącaj bo polityka to szambo które pochłoneło już nie jednego dobrego człowieka
Najnowsze komentarze (129)
Bolek Owsik
3 lata temu
Pan O***k, podobnie jak pan Bolek, idzie w zaparte. Wbrew wyrokowi sądu kwitów WOŚP i jego szemranych firm nie pokazał.
gość
3 lata temu
A od kiedy to pan Owsiak nadaje sie do wszystkiego i jest specjalista w kazdej dziedzinie ???Mniej megalomanii ,bo gdyby madia robily taki szum wokol muchy plujki to też zostałaby autorytetem ???
gość
3 lata temu
Tymczasem w roku 2014 na Przystanku Woodstock śmierć poniosło 5 osób i żadna z nich nie umiera naturalnie. 3 osoby umierają z przepicia i przećpania, jedna w niewyjaśnionych okolicznościach i jedna po śmiertelnym pobiciu. Wszystko jest w necie ...poczytajcie. co roku giną tam ludzie a Owsiak milczy.
gość
3 lata temu
Tymczasem w roku 2014 na Przystanku Woodstock śmierć poniosło 5 osób i żadna z nich nie umiera naturalnie. 3 osoby umierają z przepicia i przećpania, jedna w niewyjaśnionych okolicznościach i jedna po śmiertelnym pobiciu. Wszystko jest w necie ...poczytajcie. Co roku giną tam ludzie a Owsiak milczy.
gość
3 lata temu
Myślałem, że każdy Polak mówi o osobie. Ciekawe kiedy doczekam się na odpowiedź ws rozliczeń, bo dwa lata chyba wystarczy.
gość
3 lata temu
Uważam, że akcje, które są prowadzone przez Owsiaka są jak najbardziej potrzebne. Państwo kompletnie nie dba o społeczeństwo tylko własny interes. ZUS działa na szkodę jednostki, ministerstwo zdrowia też działa aby Polska nie zginęła. Dzięki WOŚP szpitale mają sprzęt, który powinna zapewnić służba zdrowia, a tu, że nie ma pieniędzy, NFZ nie będzie finansować itd. C**j z taką destrukcyjną polityką, która jest uprawiana przez nasz rząd.
gość
3 lata temu
Panie Owsiak żyj Pan długo.
Olsztyn
3 lata temu
Ryzy tylko chciał by doić kasę nic w tv niema tylko filmy z przed 20 lat i programy propagandowe jak za PRLu. Kurski płac na bachora alimenty
bCzUWzAH
gość
3 lata temu
TVP tylko ogladaja m***y pisowskie
gość
3 lata temu
Pan Panie KURSKI NADAJE SIEĘĘ SNOP
gość
3 lata temu
Pan Panie KURSKI NADAJE SIEĘĘ SNOP
gość
3 lata temu
Jurek rób swoje i się kuźwa nie przejmuj, gdyby nie ty i ci co tobie pomagają, to było by w szpitalach jedno wielkie g...o.
gość
3 lata temu
Panie Jurku, bardzo pana lubię i podziwiam za to co pan robi . Gdyby nie pana działalność, to ludzie ciężko chorzy nie mieli by takich szans na przeżycie. Życzę powodzenia i wielkiej odporności na te wiecznie szczekające psy, które tylko to potrafią.
gość
3 lata temu
przecież prezes niedawno wystąpił o podwyżkę, bo ponad 500 tysięcy miesięcznie pensji to podobno za mało.
...
Następna strona
bCzUWzBj