Trwa ładowanie...
Przejdź na

Owsiak opowiada krytykom: "Światełko do nieba to tylko 4 minuty. Jak wszyscy nie będziemy strzelać w Sylwestra, to my też się podporządkujemy!"

209
Podziel się

"Proszę nie porównywać tego do kanonady z Sylwestra. My też nie będziemy strzelać, kiedy wszyscy się na to zdecydują".

bDnGSLCJ

"Zapowiada się kolejny rekord. Na chwilę obecną na koncie Orkiestry jest już ponad 81 mln zł. To daje szanse na pobicie zeszłorocznego wyniku, który wynosi 105 mln zł. Tradycyjnie 8 marca poinformujemy, ile ostatecznie osiągnęła zbiórka finałowa, zamykamy ją z ostatnim dniem lutego" - powiedział w trakcie specjalnej konferencji Jerzy Owsiak, podsumowując tegoroczny finał WOŚP. Odpowiedział również krytykom światełka do nieba. "To tylko 4 minuty 30 sekund, proszę nie porównywać tego do kanonady z Sylwestra. Jeśli nie będą strzelali w Sylwestra, my też nie będziemy strzelać, podporządkujemy się".

bDnGSLDm
KOMENTARZE
(209)
gość
3 lata temu
Zmieniajmy nasze społeczeństwo, myślmy o naszych kochanych zwierzakach, tych domowych i tych dzikich. Wspierajmy WOŚP, ale proszę, dbajmy o zdrowie i bezpieczeństwo zwierząt. STOP fajerwerkom zawsze!
gość
3 lata temu
WOŚP oczywiście TAK! Światełka oczywiście NIE! Pozdrawiam wszystkich :)
gość
3 lata temu
Kto chce niech daje, kto nie chce, niech nie daje! Ci co plują na WOŚP niczym nie różnią się od tych, którzy twierdzą, że ci co nie dają nie powinni leczyć: "swoich bachorów sprzętem WOŚP".
bDnGSLDn
gość
3 lata temu
WOŚP to przecudna inicjatywa! Ale światełko nie jest nikomu potrzebne, będziemy pomagać i bez tego! Ten huk naprawdę przeraża zwierzęta. Ani w Sylwestra nie jest potrzebny, ani wtedy...
gość
3 lata temu
ZŁOTY MELON - PAMIĘTAMY!!!
Najnowsze komentarze (209)
gość
3 lata temu
To światełko było do piekła nie do nieba
gość
3 lata temu
To światełko było do piekła nie do nieba
gość
3 lata temu
jeb sie o***k, nie masz milosierdzia dla zwierzat!
gość
3 lata temu
Sylwestrowe światełko nie przeszkadza ???? A poza tym dlaczego wszyscy myślą o strachu zwierząt a nikt nie pomyślał, że małe dzieci jeszcze bardziej się boją. Czy w XXI w ważniejsze uczucia piesków i kotków a dzieci schodzą na drugi plan ???
Aga
3 lata temu
W sumie dobrze się wypowiedział, w sylwestra moje zwierzaki nie wiedzą gdzie się chować ze strachu, a moje młodsze dziecko budzi się z krzykiem i płaczem jak fajerwerki zaczynają strzelać, więc jeśli ludzie zaprzestaną pokazu fajerwerków w sylwestra to i WOŚP się do tego faktu na pewno przyłączy.
gość
3 lata temu
O czym?
sd
3 lata temu
Ze względu na braci mniejszych nie strzelać, rzucajcie zapałkami
gość
3 lata temu
Skończmy z tymi petardami!!! Są ludzie chorzy, cierpiący, dzieci, biedne spłoszone zwierzęta!!! Czy nie można inaczej witać NR niż tym agresywnym strzelaniem!!!?
bDnGSLDf
as
3 lata temu
ujek zero myslenia o zwierzetach. A przyklad typu jak wszyscy nie beda krasc to my sie tez podporzadkujemy rzadzi !
XYZ
3 lata temu
FACK YOU-PIERDOLCIE SIĘ NIE NAPISAŁEM NIC ZŁEGO!
4-LITERY
3 lata temu
O***K-FAC YOU-MASZ W DOMU ZWIERZAKI CUDAKI!
nora
3 lata temu
panie Owsiak robisz---SMOG---
gość
3 lata temu
fajerwerkom mowimy nie-----robisz pan SMOG-----
gość
3 lata temu
Ludzie wszystko wam przeszkadza wszystko !!! swiatelko to nagroda zawsze bylo i zawsze na to czekałam po tylu latach nagle to.cos zlego nic nie pasuje .Puknicie sie w głowy kto nie chce niech nie daje i sie odpierpaier od orkiestry Kazda fundacja musi z czegos zyc i sie reklamowac Nic nie jest za darmo i Owsiak tez musi za cos to wszystko zorganizowac Ale ciemny lud pseudo obroncy zwierzat zazdrosnicy ktorzy siedza z dupami przd netem i palcem nie kiwna by coklwiek zrobic dla kogos innego Kto nic nie robi noe jest krytykowany tak bezpiecznej Jestem z Toba Jurek od tych kilkudziesieciu lat i nie przeszkadza mi ze masz dom wiekszy od mojego bo robisz cos fajnego I nie zmusza nikogo do wrzucania Piekna
...
Następna strona
bDnGSLDH