Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pakosińska dogryza Kotowi: "Kiedy miał zagrać satyrę był ugotowany!"

75
Podziel się

"Aktorzy są przerażeni. Podczas studiów był uczony robić maratony, a my wsadzamy go w sprint i nie umie sobie poradzić". Tomek odpowie?

bCPstsZh

Katarzyna Pakosińska w show biznesie pojawiła się za sprawą Kabaretu Moralnego Niepokoju. Członkini grupy została z niej jednak wyrzucona bez słowa wyjaśnienia po 15 latach współpracy. Potem było już tylko gorzej. Okazało się, że książka Pakosińskiej jest plagiatem, z którego tłumaczyła się w dość pokrętny i żenujący sposób: Pakosińska tłumaczy się z plagiatu: "BŁĄD DEBIUTANTA"...

W rozmowie z Pudelkiem zebrała się na wspomnienia z początków kariery. Skomentowała też działalność kabaretową aktorów.

Kiedy Tomasz Kot miał zagrać satyrę, był ugotowany. Aktorzy są przerażeni. Podczas studiów był uczony robić maratony, a my wsadzamy go w sprint i nie umie sobie poradzić - przyznała. Byłam nieopierzonym kurczakiem, wiedza absolutnie zero. Nie wiedziałam, że ucieknę w stronę satyry i estrady.

bCPstsZj

Nadal ma wyrzuty sumienia po "literackim debiucie"?

bCPstsZp
bCPstsZK
KOMENTARZE
(75)
gość
3 lata temu
Kto to jest dzis Pakosinska a do czego doszedł Kot. Pani Kasiu, zenada:)))
gość
3 lata temu
ale jesteście świńske ryjki, tak wyjęliście z kontekstu parę słów, żeby wyglądała, że dogryza Kotowi, a tak nie było!!!!
gość
3 lata temu
Ludzie,, czy ona mu dogryzła? szukacie sensacji, a ona go nie obraziła. Pudelek ś****a
bCPstsZL
R
3 lata temu
Pani Kasia pracowała w Kabarecie, w którym teksty tworzył Górski. Nie przeceniajmy jej roli, zwłaszcza, że ma tylu zwolenników co przeciwników, z przewagą tych ostatnich.A Pan Kot jeszcze zadziwi świat.
gość
3 lata temu
Gratuluję Kasi jej miłości do Gruzji, znalezienia miłości w ukochanej Gruzji. Fajna i pozytywna kobieta. Uwielbiam Górskiego, bardzo lubię Magdę Stużyńską, ale Robert zrobił błąd rozstając się zawodowo z Pakosińską.
Najnowsze komentarze (75)
gość
3 lata temu
Z ich dwojga wolę ugotowanego Kota, który jest z*******y w rolach dramatycznych niż ją, która jest dramatem w kwestii plagiatu!
gość
3 lata temu
Kot to wspaniały aktor szkoda ze się marnuje w większości filmów.
gość
3 lata temu
Pakosinska jest juz skonczona jako "artystka" kabaretowa. Kot to wspanialy aktor, ktory rownie dobrze zagra Romeo jak i zsiadle mleko.
gość
3 lata temu
Pan Kot to bardzo dobry Aktor. A Pani Katarzyna kim jest?
gość
3 lata temu
Pani Pakosińska należy do znanej wszystkim nacji, która nie lubi się przemęczać, a showbiznes jest świetnym miejscem dla takich osób :) Jak zarobić i się nie narobić - najlepiej drobny plagiacik, co tam prawa autorskie i etyka.
gość
3 lata temu
Pani Pakosińska robi się pomału nudna z tym swoim sztucznym, wymuszonym śmiechem. Do tego żenująca wpadka z plagiatem. No proszę... to dla mnie totalny blamaż. Żeby zaistnieć, czepia się tak uznanego aktora jak Tomasz Kot? On mu do pięt nie dorasta! Niech się czepi Karolaka, to ten sam poziom, ale nie Kota, bo to świetny aktor nie celebryta jak wielu innych. Pani Kasiu, niech Pani znajdzie lepszy sposób na autopromocję!
gość
3 lata temu
kot nie musi robić z siebie pajaca ,,,a Pakosińska musi
mm
3 lata temu
Pan Kot to świetny aktor, ale jak ma coś powiedzieć od siebie to po prostu tragedia.
bCPstsZD
anja
3 lata temu
... a co tam z plagiatem jej książki , ucichlo i wylała z kąta?
gość
3 lata temu
To końskie rzenie ma czelność komentować tego wspaniałego aktora? Wstyd Pakosia. Nigdy mu nie doriosnuesz do pięt .
gość
3 lata temu
To końskie rzenie ma czelność komentować tego wspaniałego aktora? Wstyd Pakosia. Nigdy mu nie doriosnuesz do pięt .
ksenia
3 lata temu
Kot To jeden z najlepszych polskich aktorow. Udowadnia to kazda zagrana rola i nie musi skakać jak malpa na drucie...akurat on nie musi :)
gość
3 lata temu
Ona się robi coraz głupsza 😐 Nic dziwnego, że wykopali ją z K M N 🐮
gość
3 lata temu
pani KASIU uwielbiam pano gre jest pani najlepsząaktork,a kabaretową i to zazdrosc malutkich zmusila ich to rozstania z panią, tak to bywa w tym zaodzie ze miernity nie mogą patrzec na zdolniejszych od siebie, prosze pamietac MIEROTY I BEZTALENCIA
...
Następna strona
bCPsttaf