Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pan Lotto o byłej narzeczonej: "ZOSTAŁ MI PO NIEJ KREDYT! Mógłbym kupić mieszkanie!"

383
Podziel się:

"Wziąłem go, by wyremontować jej mieszkanie. Miała mi zwrócić. Teraz mnie nie widzi" - żali się w telewizji...

Nieco ponad rok temu o Panu Lotto, Ryszardzie Rembiszewskim, zrobiło się głośno. Wyznał na łamach Faktu, że został wykorzystany finansowo przez byłą narzeczoną, Elżbietę, która miała go potem porzucić. Straszył ją nawet sądem. Jego wersji nie potwierdziła ani sama zainteresowana, ani jej znajomi, sugerując, że po prostu mści się za niej za rozstanie.

Teraz Rembiszewski wrócił do tematu w Pytaniu na śniadanie. Żalił się, że wciąż spłaca kredyt po byłej partnerce, której niepotrzebnie zaufał, "zaślepiony miłością".

Miała piękne mieszkanie na Saskiej Kępie, które trzeba było wyremontować, nowa kuchnia, samochód. Są to pewne koszty. Gdybym miał te pieniądze, mógłbym teraz kupić trzypokojowe mieszkanie, żyć spokojnie. Miała mi to zwrócić, ale potem się okazało, że nie. Po Elżbiecie został mi kredyt jako wspomnienie. Wziąłem go, by wyremontować jej mieszkanie. Teraz jak ją spotykam, to ma niewidoczną ścianę, patrzy na mnie i mnie nie widzi."

KOMENTARZE
(383)
gość
8 lat temu
Ale zrobił z siebie posmiewisko! teraz inne pójdą w jego ślady.
gość
8 lat temu
Widocznie go nie kochała był tylko skarbonką dla niej. To przykre.
Fortuna
8 lat temu
:D)))) - niech zagra w lotto!!!:)
Franio IQ=84
8 lat temu
Idziesz do niej w pomiętej koszuli, podczas prasowania zawijasz żelazko w koszule i wychodzisz jak gdyby nigdy nic :)
amik
8 lat temu
Dlaczego nie znalazł sobie partnerki w swoim wieku,no z 6 lat młodszej.Stary c*p dyszy a tu dzierlatka potrzebuje chłopa.I tak to się zwyczajnie kończy. Na głupotę rady nie ma. A teraz każdy z niego się śmieje że wyszedł na jelenia.
Najnowsze komentarze (383)
DONALD CHRIS
4 lata temu
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy finansowe i zarządzać firmą? Uzyskaj pożyczkę od 3 000 do 3 000 000 000 w następnej walucie ($) (€) (£) dostępnej dla pożyczki, tutaj oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek. Kredyty inwestycyjne, pożyczki osobiste, kredyty na nieruchomości. Możemy pomóc Twojej firmie lub projektowi przy niskim oprocentowaniu 3%. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki, zwróć z następującymi informacjami e-mail: [1stms.federalcreditunion@gmail.com] Whatsapp: +19144656417 Niech cię Bóg błogosławi.
gość
7 lat temu
Bzdura na bzdurze, znam sprawę od tzw. Podszewki i wiem jaka jest prawda. Pan Ryszard robi z siebie ofiarę, mydli wszystkim oczy,a prawda jest taka,że to on po rozstaniu zabrał z domu co się tylko dało i to on był pasożytem. Pudelek nie raczył przejrzeć wcześniejszych poczytań Pana Lotto i jego sprawy z poprzednią partnerką, która też go rzekomo okradła. Osobiście nie dziwię się jego byłej partnerce, że unika jakiegokolwiek kontaktu.
gość
8 lat temu
Panie Lotto, jak panu nie wstyd tak oszukiwać widzów i prowadzących ten program.Byłeś pan bez grosza, wyrzucony przez poprzednią Partnerkę. Podano panu rękę i przygarnięto do luksusowego apartamentu, a pan teraz opowiada bzdury.Samochód partnerka spłacała przez dwa lata, remont polegał na malowaniu i zmianę szafek kuchennych.Niech pan policzy ile pan skorzystał przez te kilka lat. Został Pan ubrany od stóp do głów, prezenty . biżuteria,( spinki, szpilki do krawatów wyjazdy etc.) Pana Partnerka dochodzi powoli do zdrowia i w niedługim czasie też wystąpi w TVP i powie jak Pan ją zranił i oszukał moralnie.. Nie przyznał się pan do tego że lubi pan uprawiać seks z panami.np. ze mną.Wszystko powiedziałem pana Partnerce i powtórzę wszędzie gdzie trzeba.Ja się nie wstydzę przyznać a pan udaje że nic nie wie.
gość
8 lat temu
myślał ze zaimponuje ale się przejechał
twoj stary
8 lat temu
to kara za udział w tych wszystkich debilnych reklamach jakimi się zajmujesz ostatnimi czasy i to jaką stylizację ci do tego robią, wyglądasz jak d***l i strugasz z siebie pajaca to odeszła.
gość
8 lat temu
le żenada ,ale mnie takich panow nie żal
gość
8 lat temu
jakie milości w tym wieku ,to tylko chęć zysku ludzie ,odrobina rozsadku i logiki
gość
8 lat temu
nie sądziłam,że tacy durnie są jeszcze,mnie nikt by nie nabrał na jakiś kredyt.
BUSIA
8 lat temu
zOSTAWIŁ ŻONĘ BO MU SODÓWKA WALNĘŁA,TO TERAZ SIĘ DOCZEKAŁ.....PRZYNAJMIEJ WIE JAK CZUŁA SIĘ B.ŻONA.
gość
8 lat temu
nie chcesz o tym mówić,a mówisz
gość
8 lat temu
a niedawno Pan Rembiszewski z Panią Elżbieta goscili w programie Agnieszki Popielewicz Grunt to rodzinka i opowiadali o swojej milości , jacy sa szczęsliwi I po co sie z tym obnosili publicznie, wiadomo dla pieniędzy.
gość
8 lat temu
ŚMIECHU WARTE !!. Na łamach telewizji opowiadać jak kobieta zrobiła z niego pośmiewisko !!Wycyckała bez mydła !!.Tylko LOTTO uratuje budżet. Grać ,grać i jeszcze raz grać by do drugiej było CO DAĆ !!!
gość
8 lat temu
a wyglada Pan na madrego czlowieka
gość
8 lat temu
żałosny leśny dziadek..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie