Trwa ładowanie...
Przejdź na

Papina denerwuje się oskarżeniami wobec syna: "Trzeba nie mieć jaj, żeby atakować matkę"

49
Podziel się

"Belmondo" miał oszukać znanych raperów i wyłudzić pieniądze. Wiganna ucieka od tematu: "Matek, ojców oraz dzieci się nie tyka".

bEgKGGER

Niedawno w mediach zrobiło się głośno o Wigannie Papinie za sprawą jej syna. Tytus, znany w polskim środowisku raperskim pod pseudonimem "Belmondo", nie ma w nim najlepszej opinii. Poważnie naraził się organizatorom trasy koncertowej, którzy zarzucają mu próbę wyłudzenia pieniędzy. Wiganna w rozmowie z Wirtualną Polską stwierdziła tylko, że "trzeba nie mieć jaj, żeby atakować matkę". Czy też Wam się wydaje, że wcale nie próbowała go bronić?

bEgKGGFu
KOMENTARZE
(49)
gość
3 lata temu
I ma rację. Każdy odpowiada za siebie. Dlaczego matka ma ponosić odpowiedzialność za syna. Nawet nie wiadomo jakie mają relacje.
gość
3 lata temu
Najlepiej to nakrasc, a pozniej robic z siebie ofiare. Byla juz taka jedna Dorotka, ktora ma obsesja na punkcie nietykania rodziny ALE nie dotyczy to obrazania mamy wlasnej siostry, albo taty Haidara. Trzebabylo bachora lepiej wyhowac, a nie na zlodzieja to by sie ciebie nie czepiali, zwlaszcza, ze go bronisz. Mordy nie otwieraj nt temat to nikt sie nie bedzie cie czepial. Po chj sie wtracasz, po chj te biadolenie w wywiadzie?
gość
3 lata temu
przecież to ona go wychowała ...... a teraz ma pretensje do całego świata, broniła go i wspierała i wszyscy inni sa winni.....
bEgKGGFv
gość
3 lata temu
Nie dajmy wygrać Tadli Tańca z Gwiazdami
gość
3 lata temu
Jak sie stoi murem za synem oszustem to nic dziwnego ze jestes atakowana i*****o! Jak sie otwiera paszczu zeby bronic zlodzieja i mende to tak jest
Najnowsze komentarze (49)
gość
2 lata temu
RACJA!!111
gość
3 lata temu
Jak można się nazywać Wagina a syna nazwać Tytus a psa atomek ma coś z mózgiem
gość
3 lata temu
Gdyby wasz czysty jak łza Donis nie ćpał na potęge to trasy by została dokończona ktoś tu chyba zapomniał kto przepierdalał wszystkie pieniądze na dragi pozdro Donis
gość
3 lata temu
W SZOKU SĄ TE S**I ORAZ SZMATY ORAZ SZLAUFY
gość
3 lata temu
A kim jest ta pani Wagina?
Hewra to mark...
3 lata temu
Ona chyba razem z synalkiem wali tego kruszonego mateusza do nosowo.
gość
3 lata temu
Kto to jest ta Piganna Vagina ? Nie kojarzę.
gość
3 lata temu
Ma rację. Nie atakuje się najbliższych. On jest dorosły. I tak jako matka zarzuca sobie, gdzie i kiedy popełniła błąd.
bEgKGGFn
gość
3 lata temu
Wagina Papina
gość
3 lata temu
Przecież to my matki wychowujemy głownie!
gość
3 lata temu
No cóż, wychowałaś go w taki sposób, że nie wie co to nie kradnij, więc chyba ponosisz za to odpowiedzialność. Matka ma obowiązek nauczyć dziecko co jest dobre s co złe.
gość
3 lata temu
WIGANNA SZKAPINA...
gość
3 lata temu
Totalne bezguście, fryzura starej ciotki Kornackiej, aż dziw bierze, że ktokolwiek chce żeby go ubierała. Stylistka z niej jak z koziej d...y trąba.
gość
3 lata temu
Dlaczego ona tak dziwnie się nazywa? To jakieś przezwisko? Wiganna papina? Wtf?
bEgKGGFP