Trwa ładowanie...
Przejdź na

Para młoda odmówiła fotografowi posiłku na weselu. Tak się zemścił...

2
Podziel się:

W Polsce posiłek dla fotografa, zespołu muzycznego, kelnerów czy innych usługodawców na weselu to już standard. Mimo to nie wszyscy się z tym zgadzają. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się historia przyjęcia weselnego, na którym doszło do dość absurdalnej sytuacji.

Para młoda odmówiła fotografowi posiłku na weselu. Tak się zemścił...
Fotograf i para młoda (Pixabay)

Na platformie Reddit regularnie pojawiają się wiadomości z całego świata. Ostatnio ukazał się tam artykuł dotyczący wesel, w którym opisano niezwykłą historię jednego fotografa. Mężczyzna został zatrudniony za niższą stawkę, ponieważ para młoda nie miała wystarczającego budżetu na profesjonalną sesję zdjęciową. Ale to jeszcze nic... Nowożeńcy odmówili mężczyźnie także posiłku i odpoczynku.

Para młoda odmówiła fotografowi posiłku

Na typowym polskim weselu nie brakuje jedzenia. Zwykle organizatorzy starają się nawet zapakować pozostałości tortu, ciast czy wędlin gościom już po zakończeniu uroczystości. Jednak nie wszędzie tak jest. Przykładem może być sytuacja opisana jakiś czas temu na portalu Reddit przez fotografa z USA. Mężczyźnie odmówiono posiłku na weselu, mimo że zgodził się pracować za naprawdę niską stawkę. Fotograf zdradził we wpisie, że miał otrzymać nieco ponad 1000 zł za 10 godzin pracy, co nazwał śmieszną kwotą:

Zacząłem około 11:00 rano i miałem skończyć około 19:30. Około 17:00 serwowane było jedzenie i powiedziano mi, że nie mogę zjeść, ponieważ muszę być fotografem. W rzeczywistości nie było dla mnie miejsca przy żadnym stole. Byłem zmęczony i w tym momencie pożałowałem, że zgodziłem się zrobić to praktycznie za nic – napisał fotograf.

Mężczyzna wspomniał również, że na przyjęciu było bardzo gorąco i nie miał przy sobie wody. Był spragniony i głodny, ponieważ przez kilka godzin nie miał przerwy w pracy. Postanowił więc jeszcze raz zapytać parę młodą, czy na pewno nie chcą mu podać posiłku. Niestety pan młody był nieugięty. W tamtym momencie zirytowany fotograf oznajmił, że kasuje wszystkie zdjęcia, które tego dnia zrobił. Jego zemsta spotkała się z aprobatą internautów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2)
Shhhjjj
4 miesiące temu
I bardzo dobrze zrobił!!!!!!!!!Sknery Ludzie nie mają honoru
Lilim
4 miesiące temu
Tyle jedzenia się wyrzuca po tych weselach. Litości😄
Najnowsze komentarze (2)
Lilim
4 miesiące temu
Tyle jedzenia się wyrzuca po tych weselach. Litości😄
Shhhjjj
4 miesiące temu
I bardzo dobrze zrobił!!!!!!!!!Sknery Ludzie nie mają honoru