Trwa ładowanie...
Przejdź na

Para polskich gejów śpiewa o tolerancji. "Jesteśmy tuż obok, tacy sami jak ty!"

204
Podziel się:

Jakub i Dawid zasłynęli dzięki wideo do piosenki Roxette. Będzie kolejny hit?

Para homoseksualistów, Jakub i Dawid, mieli swoje medialne pięć minut w zeszłoroczne wakacje. Opublikowali w sieci wideo do piosenki Roxette Some other summer. Ich muzyczny "coming out" zrobił się popularny, dzięki temu, że sam zespół Roxette umieścił wideo na oficjalnym profilu grupy. Od tamtej pory nagrali jeszcze kilka innych teledysków i udzielili wielu wywiadów, w których zapewniają, że chcą walczyć o prawa gejów i szeroko pojętą tolerancję w Polsce. W ramach owej walki nagrali kolejny teledysk, Pokochaj nas w święta. Będzie kolejny hit? Zobaczcie.

KOMENTARZE
(204)
gość
4 lata temu
Dlaczego niektórzy sprzeciwiaja sie związkom parterskim? Czy Wam to cos odbiera? Nie rozumiem. Byle by drugiemu było gorzej?
gość
4 lata temu
Bardzo sympatyczne. Więcej dystansu i zyczliwości wobec drugiego, Polacy. Choćby na Święta.
gość
4 lata temu
Prawica = KŁAMSTWO, HIPOKRYZJA, ZŁO, NIENAWIŚĆ. I GŁUPOTA.
gość
4 lata temu
całkiem nieźle zrobione
gość
4 lata temu
dlaczego kobiety zawsze tłumacza mężczyzn i są łagodne gdy ich oceniają? rozenek MUSI byc takim samym pustakiem jak jego roxi gąska.
Najnowsze komentarze (204)
gość
4 lata temu
Wiem że jesteście, ostatnimi czasy geje są wszędzie i niedługo strach będzie otworzyć lodówkę. Toleruje was bo na tym polega ta wymuszona przez was tolerancja ale nie zamierzam was lubić bo jestem pewna że wy jako społeczność w dużej mierze nie lubicie heteroseksualistów, skoro reagujecie alergicznie na najmniejszą uwagę pod waszym adresem. Moje odczucia się nie zmienią choćby nie wiem ile kretyńskich piosenek byście nie wyśpiewali. Ostatnio odstawiacie taką farsę że niedługo heterycy będą czuli wstyd i strach przed przyznaniem się do własnej orientacji seksualnej, i chyba tego właśnie chcecie, czyż nie?
gość
4 lata temu
akceptujmy i pozwólmy na związki, ale nie promujmy...
gość
4 lata temu
P*******e zboczuchy,
gość
4 lata temu
Jaka miłość?? 100 partnerów seksualnych ma deklarujący się gej / W CIĄGU SWOJEGO ŻYCIA !!!, ........Sodoma i gomora . ... teraz prawda to kłamstwo a kłamstwo to prawda , nie dajmy się zwariować !!
gość
4 lata temu
Chyba pomyliłeś z lewicą.
gość
4 lata temu
Para pedałów, gej to po angielsku człowiek radosny.
gość
4 lata temu
Przepraszam mam 40 lat mam żonę dzieci, ojciec bił mnie za wszystko, ale to co tu zobaczyłem to nie święta to pełznący islam chodzi mi o to że coś nam się narzuca bo im tak odpowiada.
gość
4 lata temu
przekaz fajny... szkoda że to takie jest, jakby to powiedzieć- żałosne wykonanie
gość
4 lata temu
ale siara
Mr. T.
4 lata temu
Do związków partnerskich nikt nic niema tylko problem jest kiedy partnerzy są tej samej płci. Ja żyje w związku partnerskim ze swoją PARTNERKĄ ale przez środowiska pedałów i pedałek jak mówię, że jestem w związku partnerskim to się ludzie dziwnie patrzą i muszę się tłumaczyć. A do tego zepsuli radość z tak pięknego zjawiska atmosferycznego jak tęcza co jest niewybaczalne. Chcą się pedalić niech się pedalą ale dla czego każą mi uznawać to za coś normalnego skoro to normalne nie jest? Jest to dewiacja seksualna lub też parafilia a to nie są pojęcia określające normalne zachowania społeczne.
Facet
4 lata temu
Bądźcie sobie obok, ale w zamknięciu. Czy ja wam się narzucam tym faktem, że jestem normalnym facetem? Chcecie gorszyć swoim zachowaniem, to chodźcie sobie do swoich klubów i cicho szaaa.
gość
4 lata temu
a właśnie miałem coś zjeść i niestety odebrało mi apetyt.... p*******o zatacza coraz szersze kręgi
gość
4 lata temu
super:)
ali
4 lata temu
Niech pojadą do Rosji tam im dadzą tolerancję, precz z gejami.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie