Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Paulina Smaszcz uderza w Dowborów i Małgorzatę Ohme, zarzucając im HIPOKRYZJĘ. Wróciła do afery z Izabelą Janachowską

597
Podziel się:

Paulina Smaszcz nie daje za wygraną i rozkręca właśnie kolejną dramę. Tym razem na jej celowniku znalazła się Joanna Koroniewska, której "kobieta-petarda" poświęciła obszerny post, wytykając hipokryzję. Dostało się też Małgorzacie Ohme.

Paulina Smaszcz uderza w Dowborów i Małgorzatę Ohme, zarzucając im HIPOKRYZJĘ. Wróciła do afery z Izabelą Janachowską
Paulina Smaszcz uderza w Dowborów i Małgorzate Ohme (AKPA)

Swoją trwającą w nieskończoność krucjatą przeciwko Maciejowi Kurzajewskiemu i towarzyszącym jej wojenkom ze stale powiększającym się gronem celebrytek Paulina Smaszcz wystawiła się na pośmiewisko i zszargała resztki swojego wizerunku w oczach opinii publicznej. O dziwo zaprawiona w bojach dziennikarka wciąż nie ma dość. 50-latka właśnie dała do rozumienia, że nie zamierza składać broni, tym razem wytaczając ciężkie działa przeciwko Joannie Koroniewskiej.

Paulina Smaszcz atakuje Joannę Koroniewską w obszernym poście

Paulina Smaszcz w ostrych słowach odniosła się w niedzielę do apelu Asi, w którym żona Macieja Dowbora pochyliła się nad dotykającym ją hejtem. Aktorka wystosowała na Instagramie prośbę, by ludzie powstrzymali się od ziania nienawiścią, zanim dojdzie do najgorszego, żaląc się przy tym na krytyczne komentarze w sieci padające regularnie pod jej adresem. Pod słowami Joanny obiema rękami podpisała się Małgorzata Ohme, która także mogła w ostatnim czasie liczyć na wzmożone zainteresowanie mediów (i co za tym idzie, także internautów) za sprawą swoich perypetii w życiu uczuciowym. Tego również Smaszcz nie puściła prowadzącej "Dzień Dobry TVN" płazem...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Smaszcz-Kurzajewska poucza: "Obecnie w związkach brakuje komunikacji i wyrozumiałości"

"Kobieta-petarda" wytknęła Koroniewskiej hipokryzję

Nie przebierając w słowach, Smaszcz zarzuciła Koroniewskiej hipokryzję, przypominając, jak to gwiazda "M jak miłość" opowiedziała się po stronie Izabeli Janachowskiej w ich zeszłorocznym konflikcie. "Kobieta petarda" przytoczyła wywiad Joanny, w którym poradziła dziennikarce, żeby dla dobra własnego i dzieci przestała rozkręcać publiczne dramy i oszczędziła dzieciom wstydu. Paulina jest zdania, że Koroniewska nie powinna teraz "pod publiczkę" walczyć z hejtem, skoro sama "przyczyniała się" do jego nakręcania.

Pamiętam, kiedy akcję przeciwko hejtowi zapoczątkowali Marcin Cejrowski i Agnieszka Hyży - zaczęła. Niestety temat nie został kontynuowany. Agnieszka Kaczorowska chciała założyć fundację przeciwko hejtowi. Nie wyszło. Teraz mówi o nim Joanna Koroniewska i Małgorzata Ohme. Zostałam zhejtowana jako matka, bo kocham moich synów? Co ma do rzeczy ile mają lat? To zawsze i na zawsze moje dzieci. Moja jedyna rodzina. Jako kobieta opluta z każdej strony, bo przecież jest tylko byłą żoną i nikt nie pamięta, że ponad dwa lata starałam się o jak najlepsze relacje z ojcem moich dzieci wspierając go w problemach. Ale przecież "była" jest zawsze ta najgorsza, bo stara, roszczeniowa, zazdrosna blablabla...

W dalszej części swojego wywodu celebrytka poskarżyła się, że jako szkoleniowiec kobiet z 20-letnim doświadczeniem została "upodlona i wyśmiana", a przecież "przez ten cały czas zrobiła wspaniałe, nagrodzone projekty". Stwierdziła też, że najwięcej do powiedzenia o jej życiu, macierzyństwie mają te kobiety, które w ogóle jej nie znają, a "napisanie podłych słów karmi ich ego". Dodała, że za tym hejtem na profilach są "starsze panie, mamy z dziećmi, kobiety w ciąży, geje i inni szkoleniowcy". Do tego doliczyć trzeba jeszcze celebrytów...

Celebryci nie powinni się wzajemnie oceniać i opiniować, bo nie znają się aż tak wzajemnie, by wypowiadać się na temat innych - oceniła. Przypomnę nieśmiało, że najpierw obrzydliwe zaopiniowano mnie, bo powiedziałam dość!!! Długo wspierałam i byłam cierpliwa, ale czara kłamstw i goryczy się przelała.

W swoim rancie na Joannę Koroniewską wytknęła jej, że dała "lajka" pod wymierzonym w nią postem Janachowskiej, co było dla "kobiety petardy" jak policzek. To samo zresztą tyczy się Macieja Dowbora, którego Paulina "zna od dziecka",

Nikt nie zna mojego 23 letniego małżeństwa, edukacji, osiągnięć, problemów zdrowotnych, spraw zawodowych - ciągnęła. Joasiu, chętnie polubiłaś post Izy, która obraziła wszystkie kobiety, którym pomogłam, które przychodziły i przychodzą do mnie po konkretne narzędzia i wiedzę, by zmienić samoświadomie swoje życie, a o mnie już nie mówiąc. Twój mąż, którego znam od dziecka, też chętnie polubił atakujący mnie post. W dodatku wszystkie moje polityczne walki przeciwko złemu traktowaniu kobiet, brak porozumienia w ich sprawie, brak strategii na ich rozwój i edukacje, moja praca naukowa o kobietach w połowie biegu życia, Iza opluła twierdząc, że jestem idealną parą dla uzurpatora.

Dostało się też Małgorzacie Ohme.

Gosiu, ty też nagle zaczęłaś mi publicznie udzielać rad, mimo twoich historii z przeszłości, które masz za sobą. Po co??? - dopytywała. Zawsze ciebie szanowałam za wiedzę, za wspólną pracę przy programie dla dzieci. Czy ja opiniowałam ciebie kiedy w relacjach z partnerami popełniałaś błąd za błędem i byłaś w kryzysie? Niech każdy najpierw zacznie od swojego ogródka i przyjrzeniu się sobie. Tego co mówi i co robi.

Jeśli ucieszy was ta wiadomość, to ucieszcie się, że leżę i nie mam siły się ruszyć. Nie mam siły już pomagać, uczyć, prowadzić mentoringowo, by widzieć efekty wspólnej pracy. Czy wstanę? Nie wiem, ale na pewno się nie poddam - dodała na koniec.

Myślicie, że możemy jeszcze liczyć na szumnie zapowiadaną przerwę od internetu "kobiety-petardy", czy raczej nie ma na to większych szans?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(597)
Pinka
rok temu
Mam taką znajomą, a właściwie to znajoma moich rodziców, która ma monopol na rację, wszystkim doradza nieproszona, wszystko otwarcie komentuje, ocenia, krytykuje, uważa się za mentorkę świata i wydaje jej się, że każdy czeka na jej wypowiedzi. Wypisz, wymaluj Paulina. Jest nauczycielką starej daty, też po rozwodzie. Ciągle mnie oceniała wprost ale ja tam zawsze się z tego śmiałam, lekceważyłam te jej wywody albo nawet wychodziłam z pokoju, moi rodzice nieraz ją stopowali ale zawsze dyplomatycznie. Krytykowała wybór moich studiów, uczelni, była uszczypliwa, bo nie dostałam się na uczelnię pierwszego wyboru do Wrocka tylko dopiero do Poznania i to z ostatniej listy. Potem nie oasował wybór specjalizacji lekarskiej 😆😆 Natomiast w zeszłym roku kiedy zaczęła wywody na temat mojego narzeczonego i tego co powinnam robić, wychodzić za niego czy nie to powiedziałam jej - dość. Odparłam, że zawsze mnie jej wywody bawiły i miałam je za nic, bo to o mnie chodziło natomiast nie pozwolę na takie wypowiadanie się o moim narzeczonym, w moim własnym domu (dom moich rodziców jest moim domem rodzinnym więc tak powiedziałam) Całe lata znosiłam jej pouczania ale już wystarczy i powinna wiedzieć kiedy skończyć, bo nikt o jej zdanie nie prosi. Ma swoje dzieci to tam może udzielać porad i wyglaszać opinie. W życiu nie widzieliście takiej furii! Najpierw do mnie, potem do moich rodziców, na koniec napisała do szpitala w którym pracuję i (ACHTUNG! ACHTUNG!) Do moich przyszłych teściów. Nie patrzyła na nic! Wszyscy uznali ją za wariatkę ale ona w swoich oczach jest zwyczajnie szczera, prawdomówna, z monopolem na rację i walczy o prawdę 😆 No i co zrobisz?
Kuba
rok temu
Zaburzenia hard level. Ona nie skończy nigdy. Oby coś złego się nie stało...
bgbgbg
rok temu
Jaki kraj , taki Kanye West
herbowa
rok temu
Od wieków , że względu na braki intelektualne i moralne, komedianci i celebryci w hierarchii społecznej byli niżej od parobka, który był pożyteczniejszy .Dziś mimo iż zarabiają niewyobrażalną kasę , nie wiele się zmieniło w tym temacie
Mat
rok temu
Wychodzi na to, że kobieta niewypał może komentować innych, wchodzić z buciorami w ich życie, zachowywać się jak wariatka ale innym nie wolno nawet zalajkować krytycznego komentarza, dotyczącego jej po..jej osoby
Najnowsze komentarze (597)
Amigo65
rok temu
Smaszcz powinna dostać żółte papiery i natychmiastowy wyjazd na bezludną wyspę
Ada
rok temu
Koroniewska z tą z reguły nienaturalnie otwartą buzią
Cyrk
rok temu
Celebrytki licytują się która bardziej wartościowa a przecież biznes is biznes i w domowym zaciszu już zacierają ręce ile to zarobiły na tych postach.
Smutny
rok temu
Co z nią? Chora? Może jej trzeba pomóc - do kliniki jakiejś wysłać?
Pisanka
rok temu
Konieto- myślę o Paulinie Smaszcz- czy Ty nie odpuścisz? Daj sobie na zatrzymanie bo marnie skończysz. Czepiasz się co chwilę kogoś innego. To wcale dobrze nie świadczy o Twojej inteligencji. Proponuję wizytę u psychiatry, myślę, że byłby to najlepsza rzecz jaką zrobiłabyś dla siebie.
Paula
rok temu
Czytając ten wpis to tak naprawdę Gosia, Asia, gdzieś tam jeszcze Iza są tylko tłem tutaj cały czas chodzi o Maćka, szczerze jest to bardzo ciężkie do zrozumienia i tak naprawdę ta agresja w jego kierunku jest niepojęta jak nawet życzenia urodzinowe. Nie chciałabym być na jego miejscu, to co odstawiła Paulina od momentu jak ujawniła ich związek po dzień dzisiejszy to naprawdę zwykłemu człowiekowi się w głowie nie mieści…. Nie mam w zwyczaju udzielania rad ani opininiowania ale dziwi mnie ze kobieta piszaca o takim doświadczeniu wiedzy nie potrafi swojego problemu zmienić w cel, robi z siebie ofiarę aż przykro sie wspomina jak wrzucała zdjęcia wypowiedzi na swój profil w których jej fanki obrażały dziecko!!!! Izy badz Kasie a za chwile pieje publicznie ze to ona została upodlona…… nie chciałbym mieć nigdy nic wspólnego z takim trenerem/ z takim człowiekiem jak Paulina
Gosia
rok temu
do niej dalej nie dociera, ze ona to sobie sama robi...
P.S
rok temu
Ta pani jest synonimem katastrofy i kobiety upadłej, o mentalności dziecka któremu zabrano ulubioną zabawkę. Najśmieszniejsze jest to że ona zabiera się za jakieś porady czy szkolenie inny ludzi. To nie kobieta petarda tylko kobieta DRAMAT
Mia
rok temu
Pudel, to ty nakręcasz hejt cały czas, nawet zeykłą wypowiedz Pauliny tak nakręcasz, żeby lał się na nia hejt, cały czas na nią judzicie? Co z was za ludzie? Za to o Kurzopkach zawsze w samych superlatywach … ile za to wam płacą? Niedobrze się robi od tego nakręcania hejtu .. jeżeli gościowi z milosci odebrało rozum i nie wywiązuje się z wcześniejszych ustaleń, przy tym kłamie i oszukuje to co? Ma siedziec cicho i przyjąć wszystko ze spuszczoną głową? W imię ich wielkiego szcześcia i miłości? Co za świat .. hejtuje się osoby, które zostały skrzywdzone i zdradzone a wynosi na piedestału kłamców i cudzołożników ..
Xxx
rok temu
Niech teraz wszystkim zrobi na złość, poturla się po kanapie, przydusi mopsa, wycałuje człowieka bez twarzy i da lajka swoim wyznawcom czyli nikomu.
Pola
rok temu
No jak to? Leży i nie ma siły się ruszyć? A toć niedawno tańcowała i robiła fikołki na kanapie z aktualnym mężczyzną swojego życia.
lol
rok temu
a szalona brnie dalej... nie odpuszcza
???
rok temu
Borze szumiacy!!! czy ta kobieta nie widzi, ze sama to wszystko zaczela, rozkrecila, rozbuchala, pozniej innych sie czepiala, czy ona nie widzi, ze to co teraz ma jest jedynie jej wlasnym dzielem???
Nick
rok temu
Spokojnie. A kto dziś nie jest hipokrytą ? Te same miłe panie sprzedawczynie są wredne w szkole dla nauczycieli. Te przemiłe osoby w różnych bankach, etc, potem na kanapie hejt.... Ludzie, nie oszukujcie się.
...
Następna strona