Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paulina Sykut-Jeżyna broni Joanny Mazur: "Świetnie sobie radzi na parkiecie i uczciwi ludzie powinni ją oceniać pod tym względem"

85
Podziel się

Odkąd olimpijka podzieliła się wzruszającą historią, pojawiają się głosy, że może jej to pomóc w zdobyciu Kryształowej Kuli.

bCFTJqJh

Na początku kwietnia Polsat wyemitował odcinek Tańca z gwiazdami, w którym uczestnicy zaprosili ekipę telewizyjną do swoich rodzinnych domów. Okazało się, że niewidoma mistrzyni świata w biegach, Joanna Mazur mieszka w fatalnych warunkach. W mediach zawrzało i niemal od razu uruchomiono zbiórkę pieniędzy dla sportsmenki.

Szybko pojawiły się spekulacje, że chwytliwa historia, bez względu na faktyczne umiejętności taneczne może pomóc Joasi wygrać program. Sytuację skomentowała prowadząca taneczne show. Według Pauliny Sykut-Jeżyny olimpijka jest zdolną osobą i świetnie sobie radzi na parkiecie. Dodała również, że uczciwi ludzie właśnie pod tym względem powinni ją oceniać.

Ma rację?

bCFTJqJK
KOMENTARZE
(85)
gość
rok temu
Dobrze ze Sykut prowadzi, bo robi to świetnie
gość
rok temu
Pani Paulina Sykut -Jeżyna jest super. Kocham jak spontanicznie prowadzi kulisy . Jest śmiech niewymuszony , jest żarcik , jest zabawa
gość
rok temu
Mega fajna kobitka. Jest naturalna, bez parcia i sztucznych skandali
bCFTJqJL
gość
rok temu
Świetna mądra dziewczyna. Dobrze że jeszcze są tacy ludzie w telewizji , a nie tylko same pustaki jak Rozenek czy Szulim
gość
rok temu
Lubię oglądać Sykut-Jeżynę . Prowadzi program lekko , naturalnie i nie puszy się jak prezenterzy w TVN . Dużym plusem są jej stylizacje, które zawsze są bardzo ładne i stosowne do sytuacji
Najnowsze komentarze (85)
gość
rok temu
Lubię Paulinę
gość
rok temu
Tamara.najlepsza i ona powinna wygrac.
gość
rok temu
Czy to prawda, że Mazur WIDZI ?! Że jest niedowidząca? Jeśli tak powinna uzebrane 300.000 oddać biednym niewidomym. No taka szopke odstawili z tym akademikiem gdzie mieszka to wszystko naciągane. Ona ma podobno DOM a dostała mieszkanie !!
gość
rok temu
Ta Mazur powinna oddać uz
Bożena
rok temu
Polak Polakowi zawsze zazdrości! Nawet jak do niepełnosprawnego sympatycznego człowieka po wielu latach uśmiechnie się szczęście. To podłe.
Gość
rok temu
Joanna Mazur zasługuje żeby wygrać, jest najlepsza ze wszystkich i nie ma na to wpływu jej historia. Trzymam za Nią kciuki.
gość
rok temu
No to po co się tym "dzieliła" przed zakończeniem programu?...nie po to, by wygrać?...naprawdę?
gość
rok temu
Program jest super i prowadząca również super
bCFTJqJD
gość
rok temu
Wszyscy ja k**w. Lubią A znacie ją?
gość
rok temu
Może być
gość
rok temu
Może być
gość
rok temu
Z ludzi wyszła małostkowość i zawiść jak się dowiedzieli, że dziewczyna nie tylko zarobi na TzG, ale jeszcze dostanie mieszkanie i kilkaset PLN ze zbiórki internetowej. Rzucili się na nią jak sępy na padlinę, tak jakby z tytułu, że ta niepełnosprawna dziewczyna coś dostanie od losu, im miało się pogorszyć. Wstyd i żenada, nie Mazur się powinna wstydzić tylko te indywidua co tak na nią szczekają.
gość
rok temu
Dokładnie...po co biegna do prowadzącej...co tymi rozmowami wnoszą?Powygina się prowadząca....Brak słów....
gość
rok temu
Dla Mnie powinien ,być TzG dla niepelnosprawnych i wtedy ok.A tak sadzę ,ze to nie ok...ale to moje zdanie......
...
Następna strona
bCFTJqKf