Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paulina Sykut-Jeżyna broni Joanny Mazur: "Świetnie sobie radzi na parkiecie i uczciwi ludzie powinni ją oceniać pod tym względem"

85
Podziel się:

Odkąd olimpijka podzieliła się wzruszającą historią, pojawiają się głosy, że może jej to pomóc w zdobyciu Kryształowej Kuli.

bELdYbUB

Na początku kwietnia Polsat wyemitował odcinek Tańca z gwiazdami, w którym uczestnicy zaprosili ekipę telewizyjną do swoich rodzinnych domów. Okazało się, że niewidoma mistrzyni świata w biegach, Joanna Mazur mieszka w fatalnych warunkach. W mediach zawrzało i niemal od razu uruchomiono zbiórkę pieniędzy dla sportsmenki.

Szybko pojawiły się spekulacje, że chwytliwa historia, bez względu na faktyczne umiejętności taneczne może pomóc Joasi wygrać program. Sytuację skomentowała prowadząca taneczne show. Według Pauliny Sykut-Jeżyny olimpijka jest zdolną osobą i świetnie sobie radzi na parkiecie. Dodała również, że uczciwi ludzie właśnie pod tym względem powinni ją oceniać.

Ma rację?

bELdYbVe
KOMENTARZE
(85)
gość
2 lata temu
Dobrze ze Sykut prowadzi, bo robi to świetnie
gość
2 lata temu
Pani Paulina Sykut -Jeżyna jest super. Kocham jak spontanicznie prowadzi kulisy . Jest śmiech niewymuszony , jest żarcik , jest zabawa
gość
2 lata temu
Mega fajna kobitka. Jest naturalna, bez parcia i sztucznych skandali
bELdYbVf
gość
2 lata temu
Świetna mądra dziewczyna. Dobrze że jeszcze są tacy ludzie w telewizji , a nie tylko same pustaki jak Rozenek czy Szulim
gość
2 lata temu
Lubię oglądać Sykut-Jeżynę . Prowadzi program lekko , naturalnie i nie puszy się jak prezenterzy w TVN . Dużym plusem są jej stylizacje, które zawsze są bardzo ładne i stosowne do sytuacji
Najnowsze komentarze (85)
gość
2 lata temu
Lubię Paulinę
gość
2 lata temu
Tamara.najlepsza i ona powinna wygrac.
gość
2 lata temu
Czy to prawda, że Mazur WIDZI ?! Że jest niedowidząca? Jeśli tak powinna uzebrane 300.000 oddać biednym niewidomym. No taka szopke odstawili z tym akademikiem gdzie mieszka to wszystko naciągane. Ona ma podobno DOM a dostała mieszkanie !!
gość
2 lata temu
Ta Mazur powinna oddać uz
Bożena
2 lata temu
Polak Polakowi zawsze zazdrości! Nawet jak do niepełnosprawnego sympatycznego człowieka po wielu latach uśmiechnie się szczęście. To podłe.
Gość
2 lata temu
Joanna Mazur zasługuje żeby wygrać, jest najlepsza ze wszystkich i nie ma na to wpływu jej historia. Trzymam za Nią kciuki.
gość
2 lata temu
No to po co się tym "dzieliła" przed zakończeniem programu?...nie po to, by wygrać?...naprawdę?
gość
2 lata temu
Program jest super i prowadząca również super
bELdYbUX
gość
2 lata temu
Wszyscy ja k**w. Lubią A znacie ją?
gość
2 lata temu
Może być
gość
2 lata temu
Może być
gość
2 lata temu
Z ludzi wyszła małostkowość i zawiść jak się dowiedzieli, że dziewczyna nie tylko zarobi na TzG, ale jeszcze dostanie mieszkanie i kilkaset PLN ze zbiórki internetowej. Rzucili się na nią jak sępy na padlinę, tak jakby z tytułu, że ta niepełnosprawna dziewczyna coś dostanie od losu, im miało się pogorszyć. Wstyd i żenada, nie Mazur się powinna wstydzić tylko te indywidua co tak na nią szczekają.
gość
2 lata temu
Dokładnie...po co biegna do prowadzącej...co tymi rozmowami wnoszą?Powygina się prowadząca....Brak słów....
gość
2 lata temu
Dla Mnie powinien ,być TzG dla niepelnosprawnych i wtedy ok.A tak sadzę ,ze to nie ok...ale to moje zdanie......
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELdYbVQ
bELdYbVR
bELdYbVS
bELdYbVT
bELdYbVU
bELdYbVz