Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pełnomocnik TVP grozi: "Prawie każdy kanał Telewizji Polskiej robi coś swojego na 100-lecie niepodległości"

62
Podziel się:

Ile jeszcze wątpliwej jakości seriali historycznych zostanie wyprodukowanych za pieniądze podatników?

Pomimo dramatycznego spadku oglądalności TVP po wprowadzeniu do niej przez Jacka Kurskiego "dobrej zmiany", stacja dalej tworzy kolejne produkcje historyczne, starające się krzewić patriotyczną dumę w narodzie, niestety z różnymi skutkami.

Wygląda jednak na to, że Kurskiemu udało się wyciągnąć z budżetu państwa jeszcze więcej środków na swoje następne "wielkie projekty". Jak zapowiada pełnomocnik TVP do spraw obchodów 100-lecia niepodległości, Piotr Gursztyn, prawie każdy kanał Telewizji Polskiej przygotowuje nowe projekty o tematyce historycznej.

Jak sądzicie, ile tym razem zapłacą za nie podatnicy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(62)
N.
6 lat temu
TVP to teraz najbardziej nielubiana stacja telewizyjna. Wszystko dostosowane pod rządy PIS.
gość
6 lat temu
Do czego to doszlo, ze Polacy sa przeciwko Polsce! Zastanowcie sie redaktorzy zanim cos napiszecie. To nie Polska firma placi wam grosze za te wypociny a niemiecka! Do nich miejcie pretensje ze macie beznadziejne zycie
Bożyszcze
6 lat temu
Tygodnik "Polityka" informuje, że Robert Biedroń jest krytykowany w Słupsku za odrzucenie propozycji Państwowej Inspekcji Pracy o przeprowadzenie w Urzędzie Miasta anonimowej ankiety antymobbingowej. Kiedy nowy prezydent przejął władzę wywrócił prace w ratuszu do góry nogami. W ciągu 3,5 roku z pracy odeszło około 100 osób. Związki zawodowe przeprowadziły ankietę, z której wynikało, że atmosfera pracy jest zła a relacje w urzędzie bardzo napięte. Negatywne odpowiedzi na pytania wynosiły około 70-80 procent, więc wyniki były dla Biedronia miażdżące. Prawdopodobnie właśnie dlatego nie zgodził się na ankietę Państwowej Inspekcji Pracy. Jednocześnie są ostre zarzuty wobec Biedronia, że nie zareagował i nadal nie reaguje wobec znanej od miesięcy pedofilskiej afery w Słupskim Ośrodku Kultury…
gość
6 lat temu
Grozi??
gość
6 lat temu
Na pewno lepiej jest oglądać Koronę Królów , która ukazuje część historii Polski niż te słynne " Słoiki" , "Szpital" , "Szkoła" , "Dlaczego ja?"
Najnowsze komentarze (62)
gość
6 lat temu
Pudel kłamiesz i to beszczelnie TVP jest najbardziej oglądana stacja wstydź się czekam aż ciebie wywiozą na taczkach za twoje bzdury które wygadujesz
gość
6 lat temu
curwa ale kyrk
gość
6 lat temu
Boży szcze...T***u PISowski w*n stąd..agitki rób se w albo w TVPIS albo w szczekaczce Pt "Gazeta Polska "
gość
6 lat temu
TVPIS to ordynarna propaganda pisowska, nie oglądam...
gość
6 lat temu
moga mnie pocalowac w dude !!!
gość
6 lat temu
Piotrek! Aleś się chłopie stoczył😂 A taki fajny chłopak w liceum był z Ciebie...
gość
6 lat temu
Pudel odwal sie od Korony Krolow bo to dobry serial!
Izaa
6 lat temu
Korona Królów najlepszy serial ! nie interesuje mnie stacja tylko sam serial ! Z pewnością lepszy od dlaczego ja słoiki pielęgniarki życiowe prawdy i inne żałosne sztuczne syfy;)
gość
6 lat temu
Dziwie sie ze TVP daje sie naciagac pemu kretynowi Kurskiemu.Toz to oblesny d***l.
gość
6 lat temu
Dziwie sie ze TVP daje sie naciagac pemu kretynowi Kurskiemu.Toz to oblesny d***l.
gość
6 lat temu
A co robią inne stacje?!?! Tvn bedzie swietowac niepodleglosc niemiec ha ha
gość
6 lat temu
Jak to grozi?!?! Prawde mówi!!!
gość
6 lat temu
Może być jak to mówią,,wątpliwej jakości,,ale nasz Polski ,a nie te zakłamane żydowskie produkcje np. ,,czas honoru,,gdzie pokazują cierpiąca , żydowską ludność i ,,obojętnych ,,innych ludzi na krzywdę żydów.Natomiast zapomina się o Rosjanach jacy by oni nie byli to nas wyzwalali spod okupacji niemieckiej bo dzisiaj czyscilubysmy Niemcom ubikacje -taka jest prawda .
gość
6 lat temu
Grozi patriotyzmem !! A to łobuz...
...
Następna strona