Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Perfekcyjna pani domu" w centrum handlowym

221
Podziel się

Zostanie gwiazdą jesiennej ramówki TVN?

"Perfekcyjna pani domu" w centrum handlowym
bEhHTxqt

Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek zostanie największą gwiazdą jesiennej ramówki TVN. Prywatnie żona aktora Jacka Rozenka otrzymała po Szymonie Majewskim poniedziałkowe pasmo i tam będzie się prezentować jako "perfekcyjna pani domu". Nasz czytelnik spotkał ją niedawno w jednym z warszawskich centrów handlowych, do którego wybrała się z mężem i dzieckiem. Zahaczyła o restaurację sushi oraz fastfoody. Później poszła do kina.

Myślicie, że już po wakacjach będzie gwiazdą?

bEhHTxqW
KOMENTARZE
(221)
gość
9 lat temu
Czy wy widzicie, w jakim państwie my żyjemy? po ‘samobójstwie’ Petelickiego w garażu, Romuald Szeremietiew wydał dziś oficjalne oświadczenie, że nie zamierza popełniać samobójstwa… Ppłk. Mariusz Lewiński 11 czerwca tego roku oświadcza, że obawia się o własne życie i nie chce okazać się samobójcą (na youtube: Oświadczenie ppłk. Mariusza Lewińskiego)… OBŁĘD… Ludzie niewygodni dla władz boją się o własne życie i uprzedzają, że nie chcą się zabić… Oto co napisał Szeremietiew na Facebooku: „W ubiegłym roku otrzymałem z poważnego źródła wiadomość, że w pewnym wpływowym gronie rozważano kwestię ‘uciszenia mnie na zawsze’. Nie było pewności, czy decyzja w tej sprawie zapadła. Okoliczności przekazania tej informacji nie pozwalały na jej ujawnianie. Nie mogąc dowieść prawdziwości informacji zostałbym uznany za cierpiącego na manię prześladowczą, lub oskarżony o pomawiania niewinnych ludzi. Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu. W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa. Romuald Szeremietiew 18.06.2012”. NASZ PIĘKNY KRAJ JEST PONIEWIERANY RAZEM Z NAMI, ROBOLAMI WYZYSKIWANYMI PRZEZ ELITY, ŻYJEMY W PAŃSTWIE ABSURDÓW, NIE MOŻEMY CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE WE WŁASNYM DOMU, BO WŁADZA ZAMIAST CHRONIĆ, NISZCZY OBYWATELI… Otwórzcie oczy!
gość
9 lat temu
a ja moge swoja żonę wcisnać do TV?
gość
9 lat temu
będzie miała na kolejne poprawki urody, niech tylko nie rusza już górnych powiek, bo to permanentne zdziwienie wystarczy jest jeszcze na jakimś czas
bEhHTxqX
gość
9 lat temu
zenada , prawniczka z wyksztalcenia a teraz na mopie lata haha
gość
9 lat temu
Też nie mieli kogo wybrać na nową gwiazde TVN . Ta baba jest tak sztuczna w tym co robi , ze tylko patrzeć jak TVN straci widzów .
Najnowsze komentarze (221)
ddd
9 lat temu
Jej pasja to ścieranie kurzy
gość
9 lat temu
No ale bez przesady ona chyba ma swoje życie prywatne. W TVN gdzie występuje przecież to jest jej praca ! ! ! A wy ja osadzacie .. pff to jest dopiero żałosne
gość
9 lat temu
no tak zaskakujace PRAWNICZKA !to nie chodzi o to ze sprzata ale !takie wyksztalcenie i co ??????????????
gość
9 lat temu
hmm.......Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
gość
9 lat temu
tylko zajadaja,Pani domu gotowac nie umie ha ha
gość
9 lat temu
Wpierrdala aż jej się uszy trzęsą
gość
9 lat temu
mogły ściagnac czapke jak je ,w******k perfekcyjny
mop
9 lat temu
a kto to jest Małgorzata i Jacek Rozenek? Oni się chowali gdzieś za ta para, która z dzieciakiem ciągle wchodziła w kadr? Bo nie zauważyłem tam żadnej gwiazdy.
bEhHTxqP
gość
9 lat temu
Nie działa, nic nie wyświetla, czarne okno, nic nie można kliknąć. WTF?
ja
9 lat temu
Jak zwykle zazdrosnicy jak sie komus powiedzie to zaraz na niego psy a ja uwielbiam ten program tak jak Pania Rozenek mozna sie wiele nauczyc od niej a program Rewelacyjny na pewno lepszy niz ten caly Majewski !!!!!!!!!!!!!!!!!!
gościówa
9 lat temu
żenada jacy ludzie tu piszący się wypowiadają, ktoś chce zabłysnąć , bo co ma jakieś g... do nagrywania i umie guziczek przycisnąć!!!!!!!!!!!!! gratuluje umiejętności kamerzysto. Strach być u nas osobą publiczną , bo zazdrość "robaczka" jest wielka, jak nic nie może osiągnąć, to chociaż kogoś wyśmiać ........
gość
9 lat temu
hahahahaha co za k****n. śledził ich :D
gość
9 lat temu
osobiście nie znam, ale powiem tyle, że to fajna, piękna, pozytywna i skromna kobieta, a pracuje, gdzie pracuje i stać ją na to, żeby poprawić urodę i dbac o siebie. Każda by dbała, jakby tyle zarabiała. A nagrywac ją na zakupach z rodziną to Świństwo przez duże Ś!!!!!!!!!!!!!
I♥u
9 lat temu
Ja tam ją lubiee : D
...
Następna strona
bEhHTxrr