Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Perfekcyjna pani domu" w centrum handlowym

221
Podziel się:

Zostanie gwiazdą jesiennej ramówki TVN?

"Perfekcyjna pani domu" w centrum handlowym

Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek zostanie największą gwiazdą jesiennej ramówki TVN. Prywatnie żona aktora Jacka Rozenka otrzymała po Szymonie Majewskim poniedziałkowe pasmo i tam będzie się prezentować jako "perfekcyjna pani domu". Nasz czytelnik spotkał ją niedawno w jednym z warszawskich centrów handlowych, do którego wybrała się z mężem i dzieckiem. Zahaczyła o restaurację sushi oraz fastfoody. Później poszła do kina.

Myślicie, że już po wakacjach będzie gwiazdą?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(221)
gość
10 lat temu
Czy wy widzicie, w jakim państwie my żyjemy? po ‘samobójstwie’ Petelickiego w garażu, Romuald Szeremietiew wydał dziś oficjalne oświadczenie, że nie zamierza popełniać samobójstwa… Ppłk. Mariusz Lewiński 11 czerwca tego roku oświadcza, że obawia się o własne życie i nie chce okazać się samobójcą (na youtube: Oświadczenie ppłk. Mariusza Lewińskiego)… OBŁĘD… Ludzie niewygodni dla władz boją się o własne życie i uprzedzają, że nie chcą się zabić… Oto co napisał Szeremietiew na Facebooku: „W ubiegłym roku otrzymałem z poważnego źródła wiadomość, że w pewnym wpływowym gronie rozważano kwestię ‘uciszenia mnie na zawsze’. Nie było pewności, czy decyzja w tej sprawie zapadła. Okoliczności przekazania tej informacji nie pozwalały na jej ujawnianie. Nie mogąc dowieść prawdziwości informacji zostałbym uznany za cierpiącego na manię prześladowczą, lub oskarżony o pomawiania niewinnych ludzi. Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu. W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa. Romuald Szeremietiew 18.06.2012”. NASZ PIĘKNY KRAJ JEST PONIEWIERANY RAZEM Z NAMI, ROBOLAMI WYZYSKIWANYMI PRZEZ ELITY, ŻYJEMY W PAŃSTWIE ABSURDÓW, NIE MOŻEMY CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE WE WŁASNYM DOMU, BO WŁADZA ZAMIAST CHRONIĆ, NISZCZY OBYWATELI… Otwórzcie oczy!
gość
10 lat temu
a ja moge swoja żonę wcisnać do TV?
gość
10 lat temu
będzie miała na kolejne poprawki urody, niech tylko nie rusza już górnych powiek, bo to permanentne zdziwienie wystarczy jest jeszcze na jakimś czas
gość
10 lat temu
zenada , prawniczka z wyksztalcenia a teraz na mopie lata haha
gość
10 lat temu
Też nie mieli kogo wybrać na nową gwiazde TVN . Ta baba jest tak sztuczna w tym co robi , ze tylko patrzeć jak TVN straci widzów .
Najnowsze komentarze (221)
ddd
10 lat temu
Jej pasja to ścieranie kurzy
gość
10 lat temu
No ale bez przesady ona chyba ma swoje życie prywatne. W TVN gdzie występuje przecież to jest jej praca ! ! ! A wy ja osadzacie .. pff to jest dopiero żałosne
gość
10 lat temu
no tak zaskakujace PRAWNICZKA !to nie chodzi o to ze sprzata ale !takie wyksztalcenie i co ??????????????
gość
10 lat temu
hmm.......Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
gość
10 lat temu
tylko zajadaja,Pani domu gotowac nie umie ha ha
gość
10 lat temu
Wpierrdala aż jej się uszy trzęsą
gość
10 lat temu
mogły ściagnac czapke jak je ,w******k perfekcyjny
mop
10 lat temu
a kto to jest Małgorzata i Jacek Rozenek? Oni się chowali gdzieś za ta para, która z dzieciakiem ciągle wchodziła w kadr? Bo nie zauważyłem tam żadnej gwiazdy.
gość
10 lat temu
Nie działa, nic nie wyświetla, czarne okno, nic nie można kliknąć. WTF?
ja
10 lat temu
Jak zwykle zazdrosnicy jak sie komus powiedzie to zaraz na niego psy a ja uwielbiam ten program tak jak Pania Rozenek mozna sie wiele nauczyc od niej a program Rewelacyjny na pewno lepszy niz ten caly Majewski !!!!!!!!!!!!!!!!!!
gościówa
10 lat temu
żenada jacy ludzie tu piszący się wypowiadają, ktoś chce zabłysnąć , bo co ma jakieś g... do nagrywania i umie guziczek przycisnąć!!!!!!!!!!!!! gratuluje umiejętności kamerzysto. Strach być u nas osobą publiczną , bo zazdrość "robaczka" jest wielka, jak nic nie może osiągnąć, to chociaż kogoś wyśmiać ........
gość
10 lat temu
hahahahaha co za k****n. śledził ich :D
gość
10 lat temu
osobiście nie znam, ale powiem tyle, że to fajna, piękna, pozytywna i skromna kobieta, a pracuje, gdzie pracuje i stać ją na to, żeby poprawić urodę i dbac o siebie. Każda by dbała, jakby tyle zarabiała. A nagrywac ją na zakupach z rodziną to Świństwo przez duże Ś!!!!!!!!!!!!!
I♥u
10 lat temu
Ja tam ją lubiee : D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie