Petru: "PiS jest fantastyczną machiną propagandową"

147
Podziel się

"Patryk Jaki jest młody i ma olbrzymi drive. Jest bezczelny" - przyznał.

W najbliższych wyborach samorządowych w listopadzie wyłoniony zostanie nowy prezydent Warszawy. Główna walka rozgrywa się pomiędzy Patrykiem Jakim z Prawa i Sprawiedliwości oraz Rafałem Trzaskowskim z Platformy Obywatelskiej. Kampanię wyborczą prowadzaną przez obu polityków skomentował Ryszard Petru goszcząc w programie Tłit. Twórca koła poselskiego Liberalno-Społeczni podkreślił, że ważną rolę w kampanii samorządowej odgrywają współpracownicy dwóch największych kandydatów. Petru jednak lepiej ocenia sztab Jakiego, ponieważ partia, która za nim stoi jest "fantastyczną machiną propagandową".

Kto jego zdaniem ostatecznie wygra wybory w stolicy?

KOMENTARZE
(147)
gość
2 lata temu
ten koleś kojarzy mi się tylko z pośmiewiskiem
gość
2 lata temu
Leć na madere obrzydliwcu
gość
2 lata temu
założe się, że ze wsi przyjechałaś
gość
2 lata temu
Pelno propagandy, smutny ten kraj
gość
2 lata temu
tyle co zrobił pis to żadna partia nie zrobiła tyle dla polski i dla Polaków ludzie w jakim kraju żyjecie petru to polityk dwulicowym gnębi biednych a dla bogatych chciał zrobić hosse to jest partia bogatych a nie dziadów liczy się Madera A nie morze bałtyckie ktorzy zaśmiecan
Najnowsze komentarze (147)
gość
2 lata temu
ze szmaty jedwabiu nie zrobisz więc s*******j do Niemiec
gość
2 lata temu
spadaj żydo-komuno ! Polacy sie na was poznali !
gość
2 lata temu
Jaki na prezydenta☺!
gość
2 lata temu
jaki nie prezentuje nic uczciwego i prawego. najlepszym prezydentem Warszawy bedzie pan Potocki który wygrał reperacje wojenne dla Warszawiaków i pomoże odzyskać stracone kamienice i mieszkania.
Schab
2 lata temu
Powiedział człowiek, którego wyrzucili z jego własnej partii :D Co za jełop.
gość
2 lata temu
Petru to taki młody Kenedi
Weirdo
2 lata temu
Szczerze nie rozumiem polaków. Był rząd w którym prezydentem był Komorowski -> było nie dobrze bo mieliśmy osła z którego wszyscy się wyśmiewali. A bo to języka Angielskiego nie umie, a bo wogule nic nie robi, nie pomaga ludzią, bo Tusk tylko nim rządził. Teraz mamy Dude-> jest wykształcony, umie język Angielski, jest świetnym dyplomata, i jako jedyny chce pomagać ludzią (500+ i mieszkania+). Pamięta o powstancach warszawskich. Robi wszystko żeby dostać odszkodowania za 2 wojnę światową. Nic ludzią nie pasuję. A wiecie dla czego...bo każdy Polak myśli o sobie. A bo ja mam jedno dziecko i nie dostałem +500. A bo ja mieszkam na wsi mam problem z pieniędzmi i rząd mi nie pomaga. Polacy to wielcy egoiści. CHOCIAŻ RAZ BYŚ CIĘ POMYŚLELI O INNY I ZOBACZYLI ŻE PIS FAKTYCZNIE ROBI COS DOBREGO DLA LUDZI.
gość
2 lata temu
A Petru to synonim pośmiewiska. Rysiek rzuca słowami na prawo i lewo a kompletnie nie rozumie ich znaczenia.
obserwator
2 lata temu
wyłącz wibrator bo już masz wstrząs mózgu
gość
2 lata temu
Czaskowski obiecuje gruszki na wierzbie, a przez lata rządów Hanki nie zrobił nic, nawet nie powstrzymał czyścicieli kamuennic przed wyrzucaniem ludzi, w tym powstańców na bruk
gość
2 lata temu
Jaki - jaka rąsia. Kobieca jakaś. To p****o?
gość
2 lata temu
Jaki ma pół gęby debila
gość
2 lata temu
A kogo obchodzi co sądzi Petru
gość
2 lata temu
Patryk byle Jaki;-)
...
Następna strona