Petru: "To żenujące, że premier tańczy na imprezie z księdzem"

216
Podziel się

"Nie ma czegoś takiego jak rozdział państwa od Kościoła w naszym kraju. Wygląda na to, że Rydzyk ma ich w garści" - komentuje urodziny Radia Maryja.

Nie ma chyba drugiej uroczystości, na którą politycy Prawa i Sprawiedliwości podążają równie śpiesznie, co na coroczne obchody urodzin Radia Maryja w Toruniu. W tym roku rozgłośnia Ojca Rydzyka obchodziła 27. rocznicę powstania. Ojciec Dyrektor mógł liczyć na obecność najważniejszych polityków partii rządzącej. Wspólnym śpiewaniem, trzymaniem się za ręce oraz modlitwą był zażenowany Ryszard Petru. W programie Tłit stwierdził, że w Polsce nie ma czegoś takiego, jak rozdział państwa od kościoła. Zaznaczył, że w cywilizowanym kraju nie do pomyślenia jest, by premier tańczył z księdzem.

KOMENTARZE
(216)
gość
rok temu
Ma rację. Wyobrażacie sobie,że w jakimś rozwinietym kraju,prezedent,premier i cały rząd tanczą tak jak zagra im jakis ksiądz czy pastor? . Ten PiSowski rząd osmiesza Polskę.
gość
rok temu
100% racji, to było żenujące, kompromitujące i upodlające. Do każdego radia, tv i gazety będą teraz całym orszakiem zasuwać na rocznice otwarcia?
gość
rok temu
Ta cała świta PIS jest żenująca! I te słodkie uśmiechy do Rydzyka... W jakim ja kraju żyję?
gość
rok temu
Morawiecki co palicie u Rydzyka?
Gaga
rok temu
Kościół to jedna wielka mafia!
Najnowsze komentarze (216)
gość
rok temu
Rysiu sam w sobie jest ucieleśnieniem słowa "żenujące" ... ten koleś ma tyle inteligencji co szpitalna kaczka...
gość
rok temu
Jeszcze tylko buzi, buzi i już zaczną uznawać małżeństwa jednopłciowe....
Polacy:)
rok temu
ty wolisz z ruskim czy szkopskim wibratorem jedna analniana p*******a to banda
gość
rok temu
PAJACE KATOLICKIE!!! WSYD!!!
gość
rok temu
Petru ty g***i uju
gość
rok temu
R****k to nie ksiądz to DIABEŁ!
gość
rok temu
Ma rację pan Petru. W końcu to specjalista od żenady.
gość
rok temu
To żenujące, że szef partii opozycyjnej mającej swoich reprezentantów w Sejmie, zamiast walczyć z resztą kolegów o "wolność i demokrację", jedzie sobie z kochanką - koleżanką z tej samej partii na Maderę na pozamałżeńską schadzkę. Tańce kołysańce to przy tym pikuś😁.
gość
rok temu
Zeby tylko utrzymac sie przy korycie p*****y nie cofna sie przed niczym! Tylko koryto i kasa! Jak wielebny powie tak ma byc i bedzie!
gość
rok temu
nie pamiętam takiego zażenowania i złosci, jak wtedy , kiedy oglądałam te zdjęcia , podobnie z zeszłorocznej imprezy.. druga Kolumbia z mafiozo Rydzykiem..traktują społeczeństwo jak bandę niedorozwojów..na co ludzie liczyliscie głosując na nich??
gość
rok temu
Wypowiedział się autorytet...
gość
rok temu
Dla mnie żenujący jest Petru i jego lala, niedługo znowu 6 królów 😁
gość
rok temu
Madera pamiętamy ...
gość
rok temu
Panie Peru tyle Pan mówi o Demokracji. DEMOKRACJA POLEGA NA TYM ŻE PAN NIE BĘDZIE MÓWIŁ WRĘCZ NAKAZYWAŁ KTO GDZIE I Z KIM DURNY HIPOKRYZJA.
...
Następna strona