Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pewna siebie Małgorzata Rozenek: "Nie bolą mnie głosy krytyki. Jestem przyzwyczajona do tego, że moja osoba budzi skrajne emocje"

34
Podziel się

Celebrytka odniosła się do swojej książki o in vitro, wokół której rozgorzała dyskusja. Żona Radka twierdzi, że jej celem było jedynie wywołanie merytorycznej rozmowy.

bCGHgMHp

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat otwarcie wspiera kwestię in vitro, która wciąż wywołuje w Polsce sporo emocji. Żona Radosława Majdana dwukrotnie poddała się temu zabiegowi, w wyniku którego została matką. Trzynaście lat temu na świecie pojawił się jej pierworodny syn Stanisław, a cztery lata później, Tadeusz. Nic więc dziwnego, że Małgosia zdecydowała się zabrać głos w temacie zapłodnienia pozaustrojowego, bronić swojego stanowiska, a ostatnio nawet napisać książkę.

W rozmowie z Sandrą Hajduk zdradziła, że zależy jej jedynie na tym, aby wywołać w kraju merytoryczną dyskusję w temacie in vitro. Przyznała również, że nie przejmuje się głosami krytyki, ponieważ zdążyła się już przyzwyczaić do tego, że jej osoba może budzić skrajne emocje.

Posłuchajcie.

bCGHgMHS
KOMENTARZE
(34)
Gość
rok temu
mam wrażenie, że ona wręcz specjalnie prowokuje do emocjonalnych komentarzy pod swoim adresem, może Ją to bawi... chyba na pewno Ją to bawi
gość
rok temu
Nie kocham pasjami wszystkich poczynań tej Pani, ale książkę popieram całym sercem. Ona sama przez to przeszła, więc jak najbardziej ma prawo wypowiadać się na ten temat, w przeciwieństwie do księży
gość
rok temu
Gosia ma po prostu miłość synów i Radka i dlatego jakiś na siłę wydalany hejt inicjowany przez wiadomego przegrywa może ją tylko śmieszyć.
bCGHgMHT
Gość
rok temu
Świetnie się prezentuje, lepiej niż na zdjęciach. W tej fryzurze bardzo dobrze wygląda.
gość
rok temu
i wtedy wchodzi dr Gosia cała w bieli piękna jak z foremki
Najnowsze komentarze (34)
Maja
rok temu
Ładna fryzura
Maja
rok temu
Ładna fryzura
gość
rok temu
no cóż ja tez przez to przeszłam 9 podejść po czym okazało się że mam mięśniaki i nie zagnieździ się zarodek. A ile zmarnowali zarodków to inna historia było pgd. Na lekarzy i kliniki trzeba uważać. Im chodzi o kasę. Ja zostałam z niczym i guzami na piesiach po takiej ilości hormonów. Wszystko z rozsądkiem i najlepiej sprawdzać u dwóch niezależnych ginekologów bo jak się okazuje to ci w klinikach invitro wszystkiego nie powiedzą.
Rosemary
rok temu
To znowu forma autoreklamy. Ciekawi mnie jaki procent treści w tej książce napisała osobiście pani Rozenek. Znam dziewczynę, która jako jedna z wielu, pisała książkę o ślubach, a potem tę pracę przypisała sobie Rozenkowa. Ta kobieta to fenomen, odgrywa, podkreślam słowo odgrywa rolę wszystkopotrafiącej i wszechwiedzącej.
gość
rok temu
Wygląda świetnie,bo chirurg plastyczny wszystko naprawia
gość
rok temu
"moja osoba" buahahahaaa
gość
rok temu
UWAŻAM nie uwarzam ale czego sie spodziewać po platnych komentarzach pisanych przez byle kogo
gość
rok temu
Pani Małgosiu jestem z panią,jestem osobą wierzą co i z całym sercem jestem za in vitro, myślę że dużo osób Bóg uczynił szczęśliwymi.
bCGHgMHL
kob.
rok temu
książke można nazwać plagiatem , bo czarną robotę wykonał kto inny ,a wkródce będzie mowa książka moje życie z Radkiem na pewno kiczowate czytadło
gość
rok temu
Dobrze wyglada jak na swoj wiek.
gość
rok temu
zarabia na tym, plebs się podnieca, tania reklama a ona zarabia.mistrzostwo, bo w rzeczywistości za wiele nie ma do powiedzenia. co do in vitro - to jedyny poważny temat w jej wykonaniu,ale też spryt - bo treści w książeczynie nie ma a temat chwytliwy i się zacznie...kasa popłynie... mistrzostwo.
gość
rok temu
Bravo Małgosiu 🥰😍😘❤️uwielbiam cie ❣️
gość
rok temu
Mysle ze wogole nie ma tematu ,a ciemnota nie rozumie to niech mowi co chce,mam przyjaciolke ze tez ma corke i uwazam ze to wspaniale ,a co ktos mysli to jego sprawa kochamy wszystkie dzieci i nie rozgranicxzamy jak przyszly na Swiat,kiedys krytykowano nawet CXesarke , a moja corka w ten sposob przyszla (urodzila sie).
gość
rok temu
Piękna.. Zazdroszczę majdanowi
bCGHgMIn