Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pies próbował uratować... rybę!

278
Podziel się:

Chlapał na nią wodą... Zobaczcie wzruszające wideo.

Pies próbował uratować... rybę!

Nowym hitem sieci jest wzruszające nagranie, na którym widać bezowocne wysiłki psa, który chce uratować leżącą na ziemi rybę. Pies za wszelką cenę próbuje dostarczyć jej chociaż minimalną ilość wody niezbędną do przeżycia. Zobaczcie, jak bardzo się starał.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(278)
gość
9 lat temu
Kochane piesisko...
gość
9 lat temu
szkoda mi tej rybki
gość
9 lat temu
Prawda jest taka, że nawet po komentarzach (nawet tych topowych) widać, że HUMANITARNY znaczy coraz mocniej ZDEHUMANIZOWANY.... przykre ale prawdziwe... coraz mniej w ludziach uczuć coraz więcej wymądrzania się i chłodnej kalkulacji (o kalkulacji na zysk już nie wspomnę)...
gość
9 lat temu
Prawda jest taka że, pies próbuje rybę zakopać i stworzyć zapasy dla siebie .To zupełnie typowe zachowanie dla drapieżnika jakim jest pies. Atawizm.
Ba
9 lat temu
Lil taki glupoty piszesz...nie kazdy mial psa i wie, jakimi instynktami kierują się psy, a zachowanie psa to po prostu zakopywanie pozywienia na pozniej, moje psy gdy są najedzone i już nie chcą, to potrafią wziąc kawalek karmy w pysk, polozyc w rogu pokoju i zakopywac powietrzem. Ludzie nie są idiotami, ty jesteś ignorantką...więcej pokory.
Najnowsze komentarze (278)
gość
8 lat temu
Najlepszy piesek świata 🐶🐶🐶
lotos 163
9 lat temu
Nie możemy tu mówić o "atawizmie", bo on oznacza nietypowe cechy w organizmie, czego u tego psa nie stwierdzamy, to po pierwsze. Po wtóre, reakcja tego psa jest racjonalna i wynikająca z jego zachowania się w określonej sytuacji i mieści się w kategoriach. pospołu, instynktu i rozumu zwierzęcego, czego zazwyczaj człowiek nie dostrzega u zwierząt, szczególnie u dzikich, z uwagi na dość ograniczony kontakt z nią. A co powiedzielibyście na fakt i jak go skomentowali, w którym zraniony dzik strzałem na nocnym polowaniu, uchodzi w las i robi zwykłą zasadzkę na tropiciela wiedząc, że go będzie tropił, to fakt autentyczny. Ale taką reakcję starego i doświadczonego dzika wyczytamy w każdym podręczniku literatury łowieckiej, czego też doświadczył osobiście autor tego komentarza.
gość
9 lat temu
Ten pies jej nie ratuje tylko próbuje ją zakopać
qiv
9 lat temu
prawda jest taka, że pies rozumiał wyraz twarzy ryby która była wymowna i wiadomo co przedstawiała, również można się domyślić tego, że pies obserwował ryby pływające w wodzie bo zapewne często przebywał przy pracy jaką tamci ludzie wykonywali dzięki czemu co nieco zrozumiał - że woda dla ryb jest istotna, pozdrawiam
gość
9 lat temu
Jak słodko XD
gość
9 lat temu
ludzie jestescie downami skoro myslicie ze on ratuje rybe. on ja chce zakopac
gość
9 lat temu
Bo ten pies w poprzednim wcieleniu był rybą
gość
9 lat temu
PRAWDZIWY BOHATER TEN PIES JEST BARDZIEJ KOCHAJĄCY NIŻ NIE JEDEN człowiek
gość
9 lat temu
Kochany i dzielny PIESEK chciał uratować biedne rybki :):):):):):):):):)
gość
9 lat temu
Jedzenie chowa debile !!!!! ahahahahahah
gość
9 lat temu
Dobry pieseł
Justyna
9 lat temu
aż sie popłakałam...
gość
9 lat temu
A od kiedy k***a zakopuje się jedzenie pyszczkiem? Psy zwykle używają do tego rąk -.- Ta j****a logika "znawców".
gość
9 lat temu
wy widzicie to co chcecie zobaczyc
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie