Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pilnie strzeżona Conchita przed występem na "Sabacie Czarownic"!

214
Podziel się

Zaśpiewała dwie piosenki i zaraz odjechała.

bCHDaERh

Conchita Wurst przyleciała do Polski w sobotę, by wystąpić na festiwalu Sabat Czarownic w Kielcach. Zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji pojawiła się na scenie, żeby zaśpiewać tylko dwie piosenki, w tym Rise like a Phoenix, dzięki któremu wygrała konkurs.

Zanim jednak Conchita Wurst, czyli właściwie 27-letni Thomas Neuwirth, dała występ, w kulisach ciasno otaczała ją grupka osób. Conchita nie rozmawiała z żadnym z dziennikarzy, którzy pojawili się za sceną. Po "koncercie" szybko udała się do swojego busa, który niemal natychmiast odjechał.

bCHDaERj
bCHDaERp
bCHDaERK
KOMENTARZE
(214)
NINECZKA
5 lata temu
Sądząc po komentarzach, dobrze, że odjechał szybko. U nas jeszcze duuuużo ludzi, którzy nie rozumieją, że nie każdy jest jednakowy i myśli tak jak oni. Conchita występuje jako kobieta bo taką ma ochotę. I to jej święte prawo. A jakby wam ktoś zabraniał np. zakładać sandały, bo to obraża innych, to co? Nosilibyście je dalej czy już nie, bo tak chcą inni?
gość
5 lata temu
Występ był super, udzieliła PRZED wielu wywiadów. A piosenki zaśpiewała trzy.
ja
5 lata temu
Pieknie spiewa
bCHDaERL
gość
5 lata temu
Szkoda że tak szybko uciekł.
gość
5 lata temu
Po pierwsze to ortografia mówi dzień dobry, pisze się "w ogóle", a po drugie to oglądało Concitę kilka milionów osób:). Jeżeli komuś nie pasuje to zawsze można zmienić program.
Najnowsze komentarze (214)
gość
5 lata temu
nie "pilnie strzeżona" tylko "pilnie strzeżone" (babochłop to rodzaj nijaki)
gość
5 lata temu
W Kielcach chcą być światowi !!!!!
gość
5 lata temu
jakoś nie jestem otwarty na ludzkie dziwadła
gość
5 lata temu
zabic scierwo
gość
5 lata temu
Obojniak przyjechał zgarnął kasę i spierdolił
esteta
5 lata temu
JAK widze tego potwora to dostaję szału. Kim wy się zachwycacie. Upadek dobrego smaku , zachowań , gustu i oprawy osiąga maksymalny poziom
gość
5 lata temu
zabic zboka
Polak
5 lata temu
to juz mnie wkurza
bCHDaERD
Woszczer
5 lata temu
zbokom,transom i inneej zarazie mówimy nie !
gość
5 lata temu
Z kraju gdzie tylko pyry i buraki się produkuje to tylko jak njszybciej wyjechac
gość
5 lata temu
Z kraju gdzie tylko pyry i buraki się produkuje to tylko jak njszybciej wyjechac
gość
5 lata temu
nie faworyzujcie tego scierwa,nie pokazujcie go i sam zdechnie
gość
5 lata temu
już dawno genowefa pigwa występowala i jakoś nikomu to nie przeszkadzalo
gość
5 lata temu
WSZYSTKIE P*******O, LESBBIJSTWO, TRANSWESTYCYZM I INNE ZBOCZENIA NALEŻY LECZYC. A jesli leczenie nie pomoże, to proponuję kamieniołomy - wtedy zboczenie minie. A jesli to nie pomoże, to jak nic posłac na wyspę..gdzie są małpy, wtedy pierdoliliby się z małpami. No i zostaje jeszcze psychiatryk. Ten to wyglada jeszcze normalnie ale Rafał Kukawski - to się w głowie nie mieści. Im głubszy, tym częsciej pokazują coś> takiego. On przekracza wszelkie możliwe granice. Ale czego> spodziewać się po porno pedale??? Nie dość, że to to jest niedouczone> i struga idiotę. Jeśli chce mowić po polsku, to poprawnie. A dwa, to> brakuje tylko by pokazał swój tłusty tyłek do kamery. bo c***a juz prawie pokazał. Jak jeszcze schamieć można i co pokazać, by takie nic> zwróciło na siebie uwagę. Kim w ogóle on jest??? Proponuje by na> następnej sesji publicznie policzył swoje hemoroidy. A jak zboczenie mu nie minie, to proponuję do kopania rowów się zaciągnąc, wtedy ręczę jebnięcie minie
...
Następna strona
bCHDaESf