Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piotr Woźniak-Starak o Sztuce kochania: "Próby były w naszej kuchni, oczywiście za zgodą żony!"

100
Podziel się

"Chciałem pomoc Piotrowi Adamczykowi, bo ile można być papieżem" - wyjaśnia.

bCItPhxN

Piotr Woźniak-Starak został producentem filmu Marii Sadowskiej, Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Główną rolę zagrała Magdalena Boczarska, a u jej boku pojawił się Piotr Adamczyk. Podobno pomysł, by bohaterką filmu uczynić właśnie Wisłocką, podsunęła mu ówczesna narzeczona, Agnieszka Szulim. Miliarder w wywiadzie zapewnił, że chciał, aby aktorzy czuli się profesjonalnie traktowani. Wstępne próby przed kamerą odbywały się w jego domu za zgodą żony. Woźniak-Starak dodał, że zaangażował Adamczyka, ponieważ chce pomóc mu pozbyć się łatki "papieża":

Chcieliśmy, żeby aktorzy czuli, że robimy to profesjonalnie. Wzięliśmy profesjonalne światło i kamerę, użyłem własnej kuchni. Moja żona się na to zgodziła. Chciałem pomoc Piotrowi Adamczykowi, bo ile można być papieżem.

Byłem na castingu, można to nazwać to zdjęciami próbnymi, wszystko odbywało się w przyjacielskiej atmosferze, bo u Piotrka Staraka w domu - wyznał Borys Szyc.

bCItPhxP
bCItPhxV

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCItPhyq
KOMENTARZE
(100)
gość
3 lata temu
Sęk w tym, że Piotr Adamczyk nie jest Papieżem, jest słabym aktorem. Ma dziwną manierę grania. I zdecydujcie się o kim piszecie: Szyc, czy Adamczyk.
gość
3 lata temu
Starak mógłby zagrać Wisłocką !
gość
3 lata temu
Mama pozwoliła wejść do kuchni, musi Cię kochać
bCItPhyr
eve35
3 lata temu
Niestety Adamczyk to papieź, Szyc to p***s a Starak to młodsza siostra swojej żony.
gość
3 lata temu
Ale on jest aseksualny. Masakra.
Najnowsze komentarze (100)
gość
3 lata temu
biorąc pod uwagę typ "urody" - to moim zdaniem do Staraka pasuje... Jastrzębska...
gość
3 lata temu
biorąc pod uwagę typ "urody" - to moim zdaniem do Staraka pasuje... Jastrzębska...
gość
3 lata temu
no to faktycznie, ten miłośnik m.in. kręconych loczków - jest wielce profesjonalny. Casting zrobił w domu... Dziwnie pracował, bo jest TYLKO producentem. Uważa chyba, że bycie reżyserem - to kaszka z mlekiem ? A tuż obok producenta - następna "specjalista"... Ha,ha,haaa...... Na film na pewno nie pójdę.
gość
3 lata temu
Najpierw film o relidze, teraz o wislodzkiej. Idzie za ciosem liczy na kolejna nagrodę. Dzięki psw będziemy mieć w polskim kinie poczet lekarzy polskich. Może jakiś kolega weźmie na warsztat np kopacz to będzie już wyraźny trend.
ewa
3 lata temu
Starak wydaje mi sie fajny , do rzeczy , konkretny, mysle , ze moze byc niezly jako producent , gdzie nie tylko kasa jest wazna , ale tez trzeba miec "nosa" do pomyslu filmowego !
gość
3 lata temu
tylko nie adamczyk! nie ma innych aktorów? w kółko adamczyk, zakościelny i ten z diastemą..
gość
3 lata temu
żałosne!!!
gość
3 lata temu
Szulim kuchni i tak nie używa, bo nie umie!
bCItPhyj
gość
3 lata temu
Starak wydaje się fajnym facetem.
bll
3 lata temu
cholerni bogaci
gość
3 lata temu
Nigdy nie zapomnę okładki VIVY z tytułem bajki "Już po ślubie" - Adamczyk z Kasią Rozz Gwizdałą herbu Stajnia Fibaka. Po paru miechach się okazało że żadnego ślubu nie było
gość
3 lata temu
Plenery krecie w łazience jak żona pozwoli a szerokie plany w piwnicy jak żona pozwoli i weźcie Mikulskiego żeby nie był już Klossem ( szkoda , ze nie żyje) no to Gajosa żeby nie kojarzył się z Tureckim
gość
3 lata temu
Jestem dziwna ale lubię Adamczyka aktora
gość
3 lata temu
Profesjonalny Hollywood w kuchni bo żona pozwala, jaka dobra żona ....
...
Następna strona
bCItPhyL