Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piróg o krytyce WOŚP: "Może wariaci, którzy doszli do władzy, oddadzą ze swoich pensji pieniądze na leczenie dzieci?"

445
Podziel się

"Wtedy nie będziemy potrzebowali orkiestry. Co roku płacę podatki, a i tak muszę pomagać innym".

bCNSDQHp

Podobnie jak w poprzednich latach przed finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uaktywnili się krytycy Jerzego Owsiaka, oskarżający go o defraudację środków wpłacanych na cele charytatywne. Zobacz: Ksiądz Międlar apeluje: "Nie daję Owsiakowi! NIE WSPIERAJCIE HOCHSZTAPLERSTWA!"
Poseł PiS-u grozi zwolnieniami za... pomaganie Wielkiej Orkiestrze!

Michał Piróg ostro krytykuje polityków prawicy, nazywając ich wariatami:

WOŚP jest niesamowita. Może wariaci, którzy doszli do władzy, sami oddadzą ze swoich pensji pieniądze na leczenie dzieci zamiast się czepiać WOŚP. Wtedy nie będziemy potrzebowali orkiestry. Może państwo to załatwi. Co roku płacę podatki, a i tak muszę pomagać innym. Mam nadzieję, że miliony ludzi wyjdą na WOŚP.

bCNSDQHr
bCNSDQHx

Źródło: Agencja TVN/x-news

bCNSDQHS
KOMENTARZE
(445)
gość
5 lata temu
Kto wam do jasnej cholery każe cokolwiek wpłacać. Idź dać księdzu na tace, odczepcie się od Orkiestry.
gość
5 lata temu
oprócz tego, że zbierane są MILIONY na sprzęt, WOŚP to jedna z ostatnich inicjatyw które łaczą ten podzielony na pół naród w jedność. PiS TO chce zabić, o to chodzi.
gość
5 lata temu
swego czasu była afera chyba z PCK. ludzie oddawali ładne, czyste ubrania w dobrym stanie. okazalo się , że wszystko szło na przemiał, ktoś znalazł swoje ciuchu w ciucholandzie :/
bCNSDQHT
gość
5 lata temu
dlaczego w artykule nie ma odnośnika do artykułu w którym jest powiedziane ile procent idzie na dzieci (90) a ile na organizację? to oficjalne oświadczenie ministerstwa. dlaczego jątrzysz K****u?
gość
5 lata temu
Ludzie spokojnie, na co kto daje swoje zarobione pieniądze to jego sprawa. Inicjatywa p.Owsiaka jest pożyteczna. A kto nie chce niech nie daje, tylko nie plujmy na siebie , bo to jest tragiczne.
Najnowsze komentarze (445)
gość
3 lata temu
Owsiak nigdy nie pomógł żadnemu dziecku bezpośrednio, ani razu nie za sponsorował żadnemu dziecku operacji. Bawi się w politykę i biznes tak samo jak R****k.
gość
3 lata temu
Niech Owsiak robi to charytatywnie to coś wplace!! NaWOŚP nie dajcie lepiej na Caritas!!!!Przejmujcie na oczy.
gość
3 lata temu
Niech Owsiak robi to charytatywnie to coś wplace!! NaWOŚP nie dajcie lepiej na Caritas!!!!Przejmujcie na oczy.
Blade-Soul.co...
4 lata temu
If I have the guts to quit my job . Blade-Soul.com http://www.eurotrip.com/content/blade-amp-soul-contructive-feedback
r4pg
5 lata temu
I mean it! r4pg http://vk.com/r4pgvip
gość
5 lata temu
Dobrze to sobie policzyliście? WOŚP powstał bo PO kradło? Przypominam, że WOŚP grał już dwudziesty czwarty raz... PO było jednak krócej u władzy - policzcie sobie. Jak zrobicie to we dwójkę to wam starczy paluszków...
gość
5 lata temu
jak cię stać, to dawaj ile chcesz p****u! od tych pieniędzy i bogactw, pierdzieli się już wam w głowach..! tu nie chodzi o to, że komuś to przeszkadza, niech zbierają na dzieci, tylko niech ten cały owsiak pokaże dowody na to, że ani jednej złotówki nie zapierdzielił z tej kasy!
gość
5 lata temu
fantastyczna inicjatywa Owsiaka i to boli bo ludzie dają na szczytny cel a nie tym spasionym klechom i to w okresie gdy biegają pod domach z kolędą . Ludzie zamiast dawać tym spaślakom dajcie na chore dzieci i zniedołężniałych staruszków . Kiedyś sami też będziecie z tego sprzętu korzystać a ksiądz pochowa a jak nie to bez łaski lasów u nas w bród pozdrawiam Sie ma
bCNSDQHL
gość
5 lata temu
Lecz sie na łeb bo na k****a za późno!! Zafajdany!! 😄
gość
5 lata temu
Piróg..kiszka stolcowa ci nie wypada? podobno jest z tym problem....
gość
5 lata temu
Nikt "nam" nie każe wpłacać, ale należy kierować się rozumem, a nie propagandą mediów. Płacimy podatki i z tego powinno być finansowane (na taką skalę )wyposażenie ośrodków medycznych. Pomagajmy, ale nie sponsorujmy przy okazji wszystkich ziomków i samego prowadzącego WOŚP. Skoro jest takim specjalistą i wie co komu potrzeba, to niech doradza ministrowi zdrowia, a nie przy okazji WOŚP opłaca kilkunastu innych doradców. Skoro widzisz to "marnotrawstwo" w przypadku księży, to może też dostrzeżesz w przypadku WOŚP, bo skala DUUUUUUUUUUUUŻO większa. A Pan Piróg niech spojrzy w lustro i poszuka wyrazu, aby siebie opisać, o stanie umysłu już nie wspomnę.
gość
5 lata temu
czy ktos kiedys podliczyl ile kosztuje panstwo ten jeden dzien tej imprezy? moze kwota bedzie wyzsza od zebranej?? policzyc wszystko i porownac
gość
5 lata temu
Dlaczego ze swoich pensji mają oddawać? Przecież płacimy podatki i podatek chorobowy do budżetu, więc po co Owsiak manipuluje i wprowadza ludzi w błąd ,że jakoby tylko on jest tu bogiem i od niego wszystko zależy ? To kłamstwo. Zawsze były leczone dzieci i każdy kto tego potrzebował .
pabloer1
5 lata temu
Nic nie musisz , dlaczego ty się w ogóle wypowiadasz ,niedawno wyszedłeś z podziemia i taki mądrala z ciebie ? Idź się przytul do" grodzkiej" jak ci tak źle . Dzieci to nie twoja sprawa , zgodnie z naturą ,nigdy ich nie będziesz miał .
...
Następna strona
bCNSDQIn