Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piróg ostrzega: "Ustawa antyaborcyjna to wyłącznie zasłona dymna. Musimy być bardzo czujni!"

165
Podziel się:

"Dzieją się rzeczy, na które byśmy się nie zgodzili, gdybyśmy się nie zajęli ustawą. One się dzieją, bądźmy przytomni".

Miesiąc temu do Sejmu wpłynął kontrowersyjny projekt ustawy antyaborcyjnej. Jego twórcy domagają się uchylenia wszystkich istniejących obecnie możliwości przerywania ciąży. W całej Polsce odbyły się protesty przeciwko wprowadzeniu proponowanych zmian. Do przeciwników projektu należy także Michał Piróg. Twierdzi, że kwestia aborcji to sposób na odwrócenie uwagi Polaków od innych działań rządu.

Ustawa antyaborcyjna to wyłącznie zasłona dymna. Musimy być bardzo czujni. Boję się jednej rzeczy i to mówię bardzo szczerze. Gdyby taka ustawa miała przejść, to ingerencja państwa demokratycznego w wolność narodu byłby zbyt duża. A w tym momencie dzieją się rzeczy, na które byśmy się nie zgodzili, gdybyśmy się nie zajęli tą ustawą. One się dzieją, więc bądźmy przytomni.

Źródło: Newseria Lifestyle

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(165)
gosc
6 lat temu
brawo Michał!!
gość
6 lat temu
Inteligentny koleś. I niestety prezes też jest niegłupi. Głupie sa media które dadzą się podpuścić. W czasie tego zamieszania PiS złamało kompromis w sprawie Trybunału np. i poparło zniesienie wiz dla Turków.
gość
6 lat temu
Nie przepadam za Pirogiem ale ma 100 % racji. Przeprowadza cos co normalnie by spotkalo sie z oporem, a tutaj przejdzie bo ludzie skupieni na aborcji i zadowoleni, ze nie weszlo zaostrzenie.
gość
6 lat temu
pani krystyno, proszę wrócić na pole a nie głupoty pisać w necie
gość
6 lat temu
Każdy ma prawo do swoich pogladów. FASZYŚCI mają swoje marsze, ale pisowskiemu bydło feministka przeszkadza.
Najnowsze komentarze (165)
gość
6 lat temu
Macie swój pis, deb.... wybraliście teraz wszyscy cierpimy. Obiecali 500 na dziecko,fajnie zaraz zabiorą wraz z rentami i emeryturami bo nie będzie państwa stać żeby płacić. Zabronią aborcji, wyprodukują patologię i zrujnują polskę finansowo oraz na tle europejskim. Moherowa armia przyjdzie wam do domu i spali was za to że macie długie włosy i słuchacie innego radia niż to maryja. Dziecko zapyta za 15lat, mamo dlaczego mnie nie kochasz? Matka odpowie wiesz dziecko, jak mnie gwałcono w wieku 17lat nie bylam jeszcze na Ciebie gotowa.
gość
6 lat temu
Michał nie jesteś autorytetem intelektualnym! Nie wiem czy jakimkolwiek jestes😖
gośćb
6 lat temu
Pirog nie chcemy twojej moralności. !!!!
gość
6 lat temu
CO ZBOCZENIEC BEDZIE JAJA SKROBAL CZY WYZYNAL TO JEST Z******I PSYCHOPATA
gość
6 lat temu
szkoda ze takich ludzi jak jego matki nie usuwały takie gnidy trzeba tępić
gość
6 lat temu
chorzy są ci ludzie przecież to jest pozbawienie niewinnego dziecka życia który nic nie zrobił żeby go pozbawić prawa do normalnego funkcjonowania.Jest dużo domów dziecka które chętnie przyjmują takie dzieci opuszczone przez patologiczne matki bez serca.
gość
6 lat temu
Przykro ze ludzie nie chcą zrozumieć ze tu chodzi o obronę życia. Bo nawet jesli ta zgwałcona kobieta nie chce tego dziecka to chyba nie powinna mu odbierać prawa do życia. Jest mnóstwo osób ktore bez mrugnięcia okiem wychowałyby to maleństwo. Ale nie lepiej zabić i udawać ze nie ma problemu. A potem rozpacz, wyrzuty sumienia i depresja ale go juz tych wszystkich wyzwolonych kobiet i mężczyzn nie obchodzi.
gość
6 lat temu
zboczeniec niech się zajmie hiv-em
gość
6 lat temu
tu ma racje p*****y nic nie potrafią to mieszają płytko a ciemnogród szaleje żenada
gość
6 lat temu
A.pirog czego się noi? Ze jak zajdzie to nie będzie się mógł wyskrobac??? Czemu te tzw gwiazdy próbują się lansować przy okazji trudnych o poważnych tematów??? A ta pani co niesie obraz matki Boskiej z dorysowana macica wydaje mi się ze popada pod paragraf? Bo wg mnie obraża uczucia religijne katolików
gość
6 lat temu
fajfus chce mordowac dzieci a roni łzy nad zwierzetami w cyrku Kobieta ma prawo wyboru a zwierzat tresowac nie wolno CO ZA D***L
a ciąża ustna
6 lat temu
apeluję chrońcie chopy własne tupska,bo może być skrobanka. Ja założyłempas stalowy cnoty, ale mnie swędzi i nie mogę się podrapać
gość
6 lat temu
Pochwa Piroga przemówiła :-)
gość
6 lat temu
Kto to est ten Piróg?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie