Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pobici geje z Krakowa: "Nie chcemy żadnych przywilejów. Chcemy tylko żyć normalnie!"

244
Podziel się

"Zapytali mnie, czy jesteśmy pedałami. Liczyliśmy, że przechodnie zareagują. Kompletnie zero reakcji" - wspominają.

bDIxKBNN

Daniel i Hubert, para gejów z Krakowa, została napadnięta w centrum miasta z powodu swojej orientacji seksualnej. Podkreślają, że jeszcze w trakcie zaczepek słownych próbowali uspokoić napastników.

Zobaczyliśmy, że sklep jest otwarty i stwierdziliśmy, że kupimy wodę. Gdy okazało się, że sprzedawca nie ma jak wydać reszty, Hubert wychylił się ze sklepu i zapytał mnie: "Misiek, czy masz drobne?". Wtedy dwóch chłopaków, którzy też stali pod sklepem, zainteresowało się nami. Najpierw zaczęli nas wypytywać, potem wyzywać. Zapytali mnie, czy jesteśmy pedałami. Powiedziałem: tak, cokolwiek to dla ciebie znaczy. Dla nas, że jesteśmy razem. W momencie, jak przechodziliśmy przez ulicę, pierwszy z nich podbiegł do nas i zaczął nas lać.

Gdy udało im się oswobodzić i zadzwonić na numer alarmowy 112, z odsieczą ruszył drugi napastnik. We dwóch znów zaatakowali Huberta i Daniela. Potem uciekli. Napad obserwowało kilku świadków.

bDIxKBNP

Świadkami zajścia było parę osób, m.in. pan ze sklepu. Podszedłem i spytałem, czy ich zna, ale powiedział, że nie. Liczyliśmy, że przechodnie zareagują. Kompletnie zero reakcji.

Daniel i Hubert twierdzą, że nagłośnili sprawę, bo chcieliby, żeby takich sytuacji było jak najmniej i żeby ludzie na nie reagowali:

My nie chcemy żadnych specjalnych, ulg, przywilejów, chcemy tylko żyć normalnie.

bDIxKBNV
bDIxKBNW

Źródło: UWAGA! TVN/x-news

bDIxKBOq
KOMENTARZE
(244)
gość
5 lata temu
widać że cioty co nie umieją się bić.
gość z wawy
5 lata temu
Pobity Hubercie Bisto Centkowski. Oddaj pieniadze z*******u!!!
gość
5 lata temu
Chcecie żyć normalnie, to zachowujcie się normalnie. Podpowiadam, że pakowanie swoich narządów płciowych w tyłek kolegi normą nie jest.
bDIxKBOr
gość
5 lata temu
a mnie też kiedyś pobili, mimo że jestem hetero!
maciek
5 lata temu
dostali kopa od zwyczajnych chuliganów którzy pewnie chcieli 5 na wino.Jak zresztą nie jeden w Polsce. A tu od razu przewrażliwieni się znaleźli. Zresztą nie wiadomo czy o gejach w ogóle była mowa. Z kimkolwiek rozmawiam , czy to znajomi czy nie pytam się o gejów to nikt nic nie narzeka, zwykle mówią że niech sobie tam robią co chcą byle w swoich czterech kątach. Media wmawiają Polakom, nie tolerancje, bzdury. A panowie to ewidentny lans w tvn. Biedactwa zestresowały się.
gość
5 lata temu
Chory kraj rodzi chore owoce .mam na mysli tych ktorzy zobacza jakas innosc i traktuja jak wroga..wszyscy powinni byc z malym mozgiem i ogolona glowa w kapturze to wtedy jest prawdziwy Polak .
gość
5 lata temu
Chory kraj rodzi chore owoce .mam na mysli tych ktorzy zobacza jakas innosc i traktuja jak wroga..wszyscy powinni byc z malym mozgiem i ogolona glowa w kapturze to wtedy jest prawdziwy Polak .
gość
5 lata temu
Bardzo dobrze ze dostali wpierdal.
gość
5 lata temu
Czyli jeśli okażę się za chwilę Królem Janem III Sobieskim i rozkażę Ci to masz mnie traktować z szacunkiem, inaczej wychłostam po twarzy batogiem.
gość
5 lata temu
ROBIĄ WŁAŚNIE KRZYWDĘ CAŁEMU NARODOWI, CAŁEMU KRAJOWI. W TYM PROBLEM. PROMUJĄ PATOLOGIE.
gość
5 lata temu
Pobicie nie miałoby miejsca, gdyby się nie obnosili ze swoją nienormalnością. Tak samo jak 2 znane mi historie gdy p***ł upił młodych facetów i chciał ich wykorzystać w hotelu, ale jedni go pobili, a drudzy uciekli.
gość
5 lata temu
NIE MOŻECIE ŻYĆ NORMALNIE, BO ŻYJECIE NIENORMALNIE. TO RACZEJ OCZYWISTE. Jak można domagać się od świata, żeby stał się nienormalny po to, żeby dwóch ludzi mogło w nienormalności czuć się normalnie. Pobicie ich to czyn karalny, niezależnie od motywu.. .Równie dobrze mogłem dostać ja za krzywe uszy i okulary.
gość
5 lata temu
Tacy się urodziliście i tak jest ale nie pokazujcie ostentacyjne jak to wy się kochanie. Mimo wszystko to jest nienormalne jak każda choroba. Siedźcie cicho i pieprzcie się w zaciszu domowym. Mimo to że tak stworzył was Bóg , nie jest to normalne i nie afiszujcie się z tym
bDIxKBOj
gość
5 lata temu
Obrzydliwość, taka dewiacja.
...
Następna strona
bDIxKBOL