Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Pochodząca z Ukrainy tancerka przyczyniła się do sukcesu Krystiana Ochmana na Eurowizji. Poznajcie Katerinę Nesterovą (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Choreografia towarzysząca eurowizyjnemu występowi Krystiana Ochmana odbiła się w mediach szerokim echem. Jedną z czterech tancerek współpracujących z reprezentantem Polski jest Katerina Nesterova, prawa ręka Agustina Egurroli.

Pochodząca z Ukrainy tancerka przyczyniła się do sukcesu Krystiana Ochmana na Eurowizji. Poznajcie Katerinę Nesterovą (ZDJĘCIA)
Oto tancerka, którzy przyczyniła się do sukcesu Krystiana Ochmana na Eurowizji (Instagram)

Emocje po finale tegorocznej Eurowizji wciąż nie opadły. Zgodnie z przewidywaniami triumfatorami konkursu zostali w tym roku reprezentanci Ukrainy, formacja Kalush Orchestra, która zgarnęła aż 631 punktów. Zespół został nagrodzony najwyższymi notami zarówno przez jurorów, jak i widzów z wielu krajów, w tym z Polski.

Krystian Ochman ze swoim utworem "River" znalazł się na 12. miejscu, co zważając na "eurowizyjną" historię Polaków jest nie lada osiągnięciem. Występ Polaka wyjątkowo przypadł do gustu wielu internautom, o czym dali znać morzu komentarzy. Doceniono nie tylko umiejętności wokalne Polaka i brzmienie jego piosenki, ale też sam "wykon", w którym towarzyszyły 22-latkowi "demoniczne" tancerki. Po drugim półfinale sporo uwagi przyciągnął moment, w którym dwie rozpędzone "topielice" obijają się od łapiącego równowagę piosenkarza. W sieci pojawiły się nawet głosy, jakoby miała to być wpadka. W rzeczywistości jednak był to skrzętnie zaplanowany zabieg, o czym było wiadomo już po pierwszych próbach Krystiana w Turynie.

Zobacz także: Czy Polska ma szansę wygrać Eurowizje 2022?

Jedną z tancerek, które występowały z Krystianem na scenie, jest pochodząca z Ukrainy Katerina Nesterova. Instruktorka Egurrola Dance Studio w Warszawie od lat współpracuje z Agustinem Egurrolą, który pomógł jej zaistnieć na scenie i umożliwił pracę w telewizji. Artystka ma na koncie występy w takich programach telewizyjnych, jak "Dance Dance Dance", "The Voice of Poland", "Jaka to Melodia", "Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami". Absolwentka Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki specjalizuje się w tworzeniu choreografii, a jej nazwisko jest powszechnie znane w świecie tańca.

Potrafi wykazać się wysokim poziomem opanowania różnych technik tanecznych i wykorzystywania ich jako środka swojego wyrazu. Katerina świetnie odnajduje się również w analizowaniu i interpretowaniu myśli artystycznej w celu stworzenia choreograficznej kompozycji, co jest jej ogromnym atutem - czytamy o Katerinie na stronie Agencji Tanecznej.

Zobaczcie zdjęcia tancerki, która przyczyniła się do sukcesu Ochmana w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji. Ma w sobie "to coś"?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie