Podekscytowana Miss Polski zapowiada: "Nie boję się show biznesu. Pierwszy raz na ściance, super!"

41
Podziel się

Wróżycie jej karierę?

Konkurs Miss Polski, podobnie jak Miss Polonia, dzięki któremu karierę zrobiły już Rozalia Mancewicz, Paulina Krupińska i Marcelina Zawadzka, przyciągają rzesze młodych kobiet chcących wypromować się na urodzie. Kamila Świerc została niedawno nową Miss Polski. 18-latka jest studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa, ale interesuje się też socjologią i fotomodelingiem. Swoje zwycięstwo przypieczętowała pierwszym wyjściem na ściankę. Modelka została zaproszona na urodziny Joanny Przetakiewicz. W rozmowie dla serwisu PrzeAmbitni nie kryła radości z debiutu na ściance. Zapewnia, że jest gotowa na wejście do show biznesu i odcięcie się od hejtu.

Wróżycie jej karierę?

KOMENTARZE
(41)
gość
2 lata temu
Nic dziwnego, ze się nie boi. Nie takie rzeczy już widziała i robiła ;) xD
pszemek
2 lata temu
Czy droga do bycia miss już się ucywilizowała, czy nadal jest taka sama, jak opisywał chociażby Masa?
gość
2 lata temu
Jak tam ona śliczna, nos długi i twarz niezbyt proporcjonalna. To, ze jest ładniejsza od tamtej miss (wg wielu), to nie znaczy, ze jest jaks piękna. A i uprzedzając: tak, jestem ładniejsza, choć to i tak niewiele ma do rzeczy, bo nie ja startuje w konkursie. Poza tym, nie ma się co ekscytować tymi miskami, bo kto ma choć trochę oleju w głowie i świadomości zycia, wie jak one te „tytuły” zdobywają... Hejt za 3,2,1...
gość
2 lata temu
Kolejna pusta tandetna lalka. Dajcie jej prace w TVP odnajdzie się tam wśród swoich
gość
2 lata temu
Dała już komuś? Musiała skoro wygrała.
Najnowsze komentarze (41)
wróż Zdzisław...
2 lata temu
wróżę szybki upadek
gość
2 lata temu
Super dziewczyna, odważna, widać i słychać że dojrzała emocjonalnie aż zaskakująco, ładnie mówi, inteligentna i wróżę jej karierę, wierzę że kto jak kto ale ona zaraz zostanie wyłowiona przez jakąś stację telewizyjną.
gość
2 lata temu
Akurat ta dziewczyna nie jest pusta , ma hobby ( ładnie śpiewa ) , ewidentnie jest elokwentna i wywarzona -wnioskuje po wysłuchaniu jej kilkunastu wypowiedzieć . Bez porównania z aktualna Miss Polonia , mimo ze jest od niej 10 lat młodsza . Moim zdaniem jest tez bardzo ładna zNajlepiej shejtować z góry , przykre 🙁
gość
2 lata temu
Bardzo ładna dziewczyna ale dla mnie i tak najlepsza miś była Paulina Krupinska.
gość
2 lata temu
Podobna D P kurpiowskiej
gość
2 lata temu
przecietna kobieta
2 lata temu
A w jakiej branży ???
gość
2 lata temu
G****a hak krzan
gość
2 lata temu
Naiwna. Odczuje skutki uboczne predzej czy później.
gość
2 lata temu
A co to krotki nos kanonem piękna? Mam dosc dlugi, za to wąziutuni, malutuni i mnie sie podoba. Trochę bez przesady :D mysle ze liczy sie caloksztalt :) a dziewczyna ladna z buzi ,tylko figura rzeczywiście tego typu chyba pierwszy raz wsrod miss, ale czy zawsze musi byc to samo?
gość
2 lata temu
jest sliczna , masz zbyt wysokie mniemanie o sobie
gość
2 lata temu
Jest śliczna
gość
2 lata temu
Śliczna i mądra
gość
2 lata temu
Podobna do krupinskiej, może to jej przyrodnia siostra xD