Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Gdzie i kiedy zostanie pochowany artysta?

118
Podziel się

Krzysztof Krawczyk niespodziewanie odszedł w Poniedziałek Wielkanocny. Teraz nieoficjalnie poinformowano o potencjalnych miejscu i dacie pochówku. Mówi się, że uroczystość będzie miała charakter państwowy.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Gdzie i kiedy zostanie pochowany artysta?
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Znamy potencjalne miejsce i datę pochówku (AKPA)
bDTKfkKZ

W poniedziałek media obiegły smutne wieści o odejściu Krzysztofa Krawczyka. Legendarny artysta nazywany za życia "polskim Elvisem Presleyem" zmarł w wieku 74 lat. Pozostawił po sobie wieloletni dorobek muzyczny, a jego śmierć jest nieodżałowaną stratą dla rodziny. W tym smutnym dniu Krawczyka postanowiło wspomnieć też wielu znanych znajomych.

Krzysztof Krawczyk miał problemy ze zdrowiem już od wielu lat. W ostatnim czasie trafił też do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Choć wydawało się, że artysta pokonał infekcję, to kilka dni później jego stan zdrowia znów się pogorszył. Ewa Krawczyk zapewniała jednak, że COVID-19 nie był bezpośrednią przyczyną jego śmierci.

bDTKfkLb
Zobacz także: "To była legenda polskiej muzyki". Tak młodzi zapamiętali Krzysztofa Krawczyka

Po rozlicznych doniesieniach na temat okoliczności śmierci artysty pojawiły się też pierwsze informacje na temat tego, gdzie zostanie pochowany. Jak nieoficjalnie donosi Fakt, pogrzeb Krzysztofa Krawczyka ma się odbyć pod koniec tego tygodnia.

bDTKfkLh

Uroczystość zostanie podobno odprawiona w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Mówi się, że pogrzeb prawdopodobnie będzie miał charakter państwowy.

Jak wstępnie ustalił tabloid, po uroczystości artysta zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Warto jednak pamiętać, że ostatnie słowo należy do bliskich piosenkarza, więc wszystko może się jeszcze zmienić.

bDTKfkLi
bDTKfkLC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(118)
ZASMUCONY
2 tyg. temu
Żegnaj Mistrzu. Spoczywaj w pokoju i do spotkania w innym wymiarze. Mam nadzieję, że już trafiłeś do polskiej sekcji niebiańskich muzyków, gdzie komponują, grają i śpiewają: Czesław Niemen, Marek Grechuta, Rysiek Riedel, Tadeusz Nalepa, Marek Jackowski, Kora, Romuald Lipko, Zbyszek Wodecki, Anna Jantar..
Bardzo smutna
2 tyg. temu
Czy ktos byl na polskim weselu/ urodzinach/ jakiejkolwiek rodzinnej uroczystosci na ktorym nie lecialy piosenki Krzysztofa Krawczyka? Bardzo mi przykro... lzy same naplywaja do oczu. Nie dosc ze zabraklo pana Krzysztofa to nie ma juz drugiego takiego wykonawcy, ktory obecny byl w polskich domach przez tyle dekad. Lata 70,80,90 itd.. :(
kania
2 tyg. temu
Jest jesien roku 1979 New Jersey USA, polski klub Skyline wtedy najbardziej znany i popularny wsrod polonii NY i New Jersey, dyskoteka Krzysztof Krawczyk w przerwach daje krotkie recitale, spiewa po kilka piosenek, ja bylem wtedy w NY na saksach, w przerwie Krzysztof podchodzi do baru i pije z nami drinka, super gosc, zadnej wynioslosci czy gwiazdorzenia, pijemy, rozmawiamy jest fajnie.
bDTKfkLD
Biust
2 tyg. temu
Niektórzy przyjdą się polansowac. Oby się chociaż odpowiednio ubrali
Obłuda!
2 tyg. temu
"A jak umarł Pan bogaty To mu nieśli wieńce, kwiaty Order dali mu po śmierci By mu złocił się na piersi A jak umarł chłop z fabryki Nie płakali, bo był nikim Odszkodowań nie ma wtedy Trumnę trzeba brać na kredyt A jak padło dziecko z głodNie ruszyło to narodu Dalej po bogaczu kwilił Taki to był nastrój chwili"
Najnowsze komentarze (118)
bnj
1 tyg. temu
Najlepiej było by pochować Krawczyka na Wawelu obok Prezydenta tak zasłużył się dla Polski jak mało kto prawie jak nasz Prezydent
Dieta i ruch
2 tyg. temu
Dokładnie to samo przyszło mi do głowy.....żonka odrestaurowana i napewno bez nadwagi a on ?No cóż wrecz odwrotnie Ona raczej nie chodziła do pracy więc mogła dbać o odpowiednią dietę męża
Abi
2 tyg. temu
Pozwoliła żeby tak utył,dla mnie nie dbała o niego i koniec
Nina
2 tyg. temu
P. Krawczyk był bardzo przystojny jak był młody. Jak wrócił z USA to jeszcze był w dobrej formie. Później zaczął się zmieniać na niekorzyść
kama
2 tyg. temu
"o twój rysunek na szkle, tylko na nim już nie ma mnie"
simba
2 tyg. temu
"Ewusia" przekarmiała Krzysztofa, znam takie kobiety, które bardzo dbają o to, żeby mąż się roztył, bo wtedy traci na atrakcyjnosci, same też stają się "puszyste", Krawczyk miał swój rozum, ale chyba jadł "Ewusi" z ręki...
Aga
2 tyg. temu
Ale te media mają zdolność zanudzania ludzi jednym tematem.Kazda stacja po kilka razy na dzień od poniedziałku to samo !Niedobrze mi
Wowa
2 tyg. temu
Na Wawelu?
bDTKfkLv
Polak
2 tyg. temu
tak, takie "dobro narodowe", które w Polsce było niedoceniane, a gdy przyjechał z garścią dolarów to zaczynał w "Disco relax", bo szefowie telewizji i radia traktowali go z góry. ale Krawczyk nie dał po sobie poznać, że go sekowali, nie dał sie też stłamsić, potrafił zacząć od początku, nie płakał, nie wyciagał do nikogo ręki, miał wpojone, że najlepiej polegać na sobie, o czym nie ma pojęcia Gliński, ani Andrzej Duda.
gosc
2 tyg. temu
po wypowiedziach pana prezydenta Dudy i ministra kultury Glinskiego ze on byl narodowym dobrem to tylko w rachube wchodzi Wawel.
Polak
2 tyg. temu
"kaprawe oko" to skutek wypadku. A osoba komentujaca jego wygląd (był poważnie chory) powinna się pomodlić za jego duszę, modlitwa nie zaszkodzi nikomu, modlącemu się szczerze - też.
1964
2 tyg. temu
Ludzie opamiętajcie się. Co się z Wami dzieje że tyle jadu. Więcej miłości i dobroci.
Aga2020
2 tyg. temu
Pan Penderecki zmarł ponad rok temu i cicho było o jego pogrzebie.
Takjest
2 tyg. temu
Jest to prawda ze umarł po szczepieniu.Dodam do ,ze skutki szczepienia rozwiną się w przeciągu 3lat. I nie COVID zabił tego Pana,nie powikłania,lecz szczepionka To syf,eksperyment,bardzo dobrze dopracowany gen,po to by człowieka zabić Będą się robiły po tym dziwne choroby,nowotwory zlosliwsze,itp Szkoda ludzi,lgną niby to ma ich uchronić przed śmiercią a tak naprawdę sami idą po nia
...
Następna strona
bDTKfkLX