Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Policja nas nie strzeże, tylko na nas poluje! Tusk 7 LAT KOMBINOWAŁ, jak czmychnąć z tego bałaganu!"

727
Podziel się

"To ludzie niekochający Polaków. Miasta, gdzie nie można zaparkować, bo to miasta "słupków" - bulwersowała się Dykiel w TVP.

bCOYnRBx

Zbliżające się wybory prezydenckie stały się tematem wielu dyskusji dotyczących kondycji naszego państwa. Włączają się w nie nie tylko politycy, dziennikarze, czy eksperci, ale również gwiazdy. Jednym z ostatnich gości w programie Się Kręci była Bożena Dykiel, która w bardzo mocnych słowach podsumowała kadencję Bronisława Komorowskiego.

Nowoczesny patriotyzm prezydenta polega na tym, że razem ze swoją formacją grabi nas, Polaków. Czym to można nazwać? Afery z OFE, wiek emerytalny 67., zabranie twórcom kultury 50% zysków, to są takie drobiazgi. Policja, która nie strzeże nas, tylko na nas poluje. Miasta, gdzie nie można zaparkować, bo to miasta "słupków", które produkuje pewnie szwagier - powiedziała.

Nie ograniczyła się jednak tylko do skomentowania działań prezydenta i tego, czy "dzieli Polaków czy łączy, strzeże żyrandola a może jest głową państwa". Dykiel wypowiedziała się również na temat polityków i byłego premiera, Donalda Tuska.

bCOYnRBz

To ludzie niekochający Polaków! To ludzie tacy jak premier Tusk, który siedem lat kombinował, jak czmychnąć z tego bałaganu - komentowała aktorka. Na 840 ustaw podpisanych zawetowane są tylko cztery. Wszystkie ustawy przeciwko społeczeństwu zostały podpisane!

bCOYnRBF

Źródło: TVP

bCOYnRCa
KOMENTARZE
(727)
gość
5 lata temu
BRAWO, PANI BOŻENO!!!
gość
5 lata temu
Tusk sie jeszcze doigra! Pani Bozeno-super !
gość
5 lata temu
Brawo dla tej Pani
bCOYnRCb
gość
5 lata temu
No to pojechała....
gość
5 lata temu
W końcu ktoś z poza świata polityki odważył się głośno powiedzieć co myśli o tych kryminalista h, którzy nami rządzą!!!!
Najnowsze komentarze (727)
Mikae--Andre-...
5 lata temu
Witam mam propozycje do tego prymitywnego cwoka komorowskiego aby udalsie na plac Trzech Krzyzy i wypial swoja druga twarz i kazdemu gejowi za darmo napewno zyskalby mase golsow bo pierwsza dama z ityligencji i wyglladu podobna do hipoopotama klijentow hyba by nie miala . Mam nadzieje ze adresat skorzysta z tej propozycji.
gość
5 lata temu
Bożena-kocham Cię! (choć jestem dużo młodszy) ;-)
Mikae--Andre
5 lata temu
To nie tusk tylko tuskwa tusk +pluskwa,zginie tak jak wszy i pluskwy
Mikae--Andre-...
5 lata temu
Witam Pani Bozeno Dzieki takim PATRYIOTOM jak Pani -komoorowski i jego bandazlodzieji i kryminalistow zostanie pozbawiona zloba.Wiecej takich UKOCHANYCH KOBIET Dziekuje. Ps.uwielbiam Pania w Na Wspolnej jest Pani najwspanialsza dziewczynaw tej serii.
Mikae--Andre
5 lata temu
To nie tusk tylko tuskwa tusk +pluskwa,zginie tak jak wszy i pluskwy
gość
5 lata temu
Brawo pani Bożeno -Super
gość
5 lata temu
Pani Bozeno jest pani wielka w końcu ktoś powiedział to publicznie
Batory
5 lata temu
oglądałam piękne słowa Pani Dykiel, a te dwa p****y siedziały aż gały im wychodziły a ten p*******y prowadzący nastepny p****o by mógł nie przerywać i zamknąć się ale to nastepny oszust i popieracz tego gówna zwanym po
bCOYnRBT
gość
5 lata temu
a ten Bronek co to za burak, który nie umie się pożądanie wypowiedzieć i ma z dykcja problemy, bo ciągle czyta i mówi jak by ku....wa bajkę dzieciakowi opowiadał! Co to są za nieudacznicy, a Pani Kopacz, która nic nie zrobiła ze służbą zdrowa, a umiała tyle zrobić Tuskowi!!! który spier.......ił jak zwykły g******z i ostatni cweluch..... MAFIA
gość
5 lata temu
Brawo, niestety taka jest prawda. PO to mafia, jestem z Olsztyna i widziałem jak J. Protas były marszałek i obecnie nadal szef struktur PO w woj. warmińsko - mazurskim wyprawia, razem z Bożeną C. i Bożeną W.-Z. i Panem Dowgiałło, jak wyglądało rozdanie środków UE w minionej perspektywie, ludzie nie miejscie złudzeń to wszystko polega na tym aby pomóc swojemu i go wypromować np. hotel Krasicki po którym Pan Protas biega w slipach jak u siebie w domu, zygać sie chce!!!
gość
5 lata temu
Jedyne tacy ludzie jak Kukiz lub Mikke moga cos zmienic
B-stok
5 lata temu
WIELKI SZACUN prawdę mówi ,,,,,,,,,!!!!!!
gość
5 lata temu
Komorowski jak mu nie napiszą co ma mówić to gada takie głupoty, że głowa mała. Czasami mam wrażenie, że nie ma zielonego pojęcia o czym mówi, a jak mówi to recytuje jak ksiądz z ambony.
gość
5 lata temu
Pani Bożeno na prezydenta! I mówię serio - ma Pani moje poparcie!!!!
...
Następna strona
bCOYnRCv