Policja też nagrała spot: Chłopak w spazmach po dopalaczach!

62
Podziel się

Próbuje się wyrwać lekarzom... "Dopalacze kradną życie." Lepszy niż spoty GIS-u?

Walka z dopalaczami w Polsce przybrała na sile po tym, jak doszło do fali zatruć na Śląsku trucizną o nazwie Mocarz. W akcje zniechęcające do zażywania nielegalnych substancji włączyli się zarówno politycy, jak i urzędy. Niestety, efekty nie były zbyt dobre. Spoty nagranie przez Główny Inspektorat Sanitarny spotkały się z miażdżącą krytyką. Internauci byli zgodni, że urząd zmarnował czas i pieniądze.

Okazuje się, że to nie zniechęciło Komendy Głównej Policji przed wypuszczeniem swojego spotu. Nagranie zostało zrealizowane przez wolontariuszy programu Profilaktyka a Ty w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Dopalacze kradną życie. Lepszy niż spoty GIS-u? Zobaczcie sami.

KOMENTARZE
(62)
gość
5 lata temu
I tak to niestety wygląda na żywo , przerażajace nawet dla lekarzy
gość
5 lata temu
najlepsza reklama jaką do tej pory zrobili
Tarzan
5 lata temu
Ten spot lepszy niż poprzednie
gość
5 lata temu
każdy chce być mocarzem :) i****i co to biorą.nie żal mi ich.naturalna segregacja
xxx
5 lata temu
leczenie osób biorących dopalacze powinno być w stu procentach odpłatne jak kogoś nie stać trudno niech umiera , tyle się o tym świństwie mówi w tv w internecie pisze w gazetach i ludzie są na tyle durni że to biorą .Chcą umrzeć proszę bardzo nikt na siłę nie będzie ich utrzymywał przy życiu .NFZ nie ma pieniędzy na leczenie naprawdę chorych ludzi a ci zdrowi młodzi bezmózgowcy generują niepotrzebnie koszty. Z nich już tak społeczeństwo nie będzie miało żadnego pożytku, mózg zlasowany od tego świństwa do końca życia na utrzymaniu państwa bo do żadnej pracy i ta się nie nadają , więc może naturalna selekcja byłaby najlepszym wyjściem.
Najnowsze komentarze (62)
gość
5 lata temu
Najlepszy :)
gość
5 lata temu
Spot dobry choć i tak uważam że za mało dobitny.
urszulka
5 lata temu
Po motorzystach ....nastepni dawcy organów
gość
5 lata temu
a ja sie obawiam że debila który chce wziąć takie gówno nie odstraszy żadna reklama. oni juz mają cos nie tak z głową bo wielu z nich widziało swoich kolegów i zdają sobie sprawe jak to ryje beret a jednak idą, kupują, biorą ......
JA !!!
5 lata temu
Popieram w 100% !!!!
gość
5 lata temu
a po co się z durniem siłują, niech sobie głupią mordę potłucze!
gość
5 lata temu
chca prac sobie mozgi to jest to
an
5 lata temu
najgorsze jet to, że tych durni leczy się za naszą kasę a dla ludzi umierających NFZ nie ma pieniędzy. Strata tych pierwszych niewielka ale już tych drugich co życie szanują i chcą jak najdłużej być u boku swych bliskich ogromna!!!!!
gość
5 lata temu
leczenie powinno być płatne. Stać cię na dopalacze, świadomy jesteś zagrożenia a pomimo to bierzesz - płacisz!!!!
gość
5 lata temu
taaaa, to są właśnie nasi dzisiejsi mocarze! Mam nadzieję ze jeszcze kiedyś powróci obowiązek dla każdego młodego "mocarza" odbycie służby wojskowej!
gość
5 lata temu
powinni płacić
gość
5 lata temu
najgorsze jest to, ze on bedzie zyl i plodzil dzieci-po takiej akcji powinni k*******c idiote
gość
5 lata temu
Dobre, zrozumiałe bez słów.
gość
5 lata temu
Odlot?
...
Następna strona