Trwa ładowanie...
Przejdź na

Politycy i artyści pożegnali Roberta Leszczyńskiego

181
Podziel się:

Na pogrzebie krytyka pojawił się m.in. Janusz Palikot i Elżbieta Zapendowska. Zabrakło Kuby Wojewódzkiego.

W piątek, kilka godzin po zakończeniu uroczystości związanych z piątą rocznicą katastrofy smoleńskiej, na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach został pochowany Robert Leszczyński. Ceremonia miała charakter świecki, ponieważ Leszczyński był ateistą i dokonał aktu apostazji, czyli wystąpienia z Kościoła Katolickiego.

Na pogrzebie pojawiło się wiele znanych osób. Miedzy innymi Elżbieta Zapendowska, Szymon Hołownia, Michał Witkowski i Janusz Palikot, z którym Leszczyński był związany politycznie. Obecne były także jego córki i była żona. Zabrakło kolegi z Idola, Kuby Wojewódzkiego.

Robert Leszczyński zmarł 1 kwietnia. Jako oficjalną przyczynę jego śmierci podano _**niezdiagnozowaną cukrzycę**_. Prokuratura Okręgowa w Warszawie poinformowała jednak, że w sprawie okoliczności śmierci Leszczyńskiego ruszyło śledztwo. Miał 48 lat. Osierocił dwoje dzieci.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(181)
szyms
9 lat temu
Nawet na pogrzebach musicie tyle zdjec robic!? STRASZNE!
gość
9 lat temu
Witkowski w końcu ubrał się tak, jak pasowałoby to na pogrzeb. Już się obawiałam, że stawi się w jakimś strasznym ,,modnym'' stroju. P.S. - kim jest osoba na drugim zdjęciu od dołu? Wybaczcie ignorancję, ale wygląda mi ona w ogóle jak posłanka Kempa. o.O
gość
9 lat temu
ale zapendowska ma spodnie -by się stara kwoka wstydziła
gość
9 lat temu
przemowa matki na pogrzebie syna wzruszajaca bo kochajaca matka zawsze broni swe dziecko nie zaleznie ile ma lat i wybacza prawie wszystkie wybryki swego dziecka
meg
9 lat temu
Smutne.....;(
Najnowsze komentarze (181)
gosc
7 lat temu
wh0cd651158 ranitidine liquid malegra dxt zovirax 5 cream apcalis online trecator sc diabecon desyrel
gość
7 lat temu
Same zdegenerowale lewackie śmieci.
gość
9 lat temu
to posłanka do PE Thun
gość
9 lat temu
Zapędowska ubrana na pogrzeb jako szczyt bezguścia ,szkoda że i wobec siebie nie jest tak krytyczna . Ta bluzka krótsza i wycięta w tym miejscu nie jest raczej efektem powodzenia jej "łona".
gość
9 lat temu
Przeczytałam wszystkie komentarze i jestem w szoku! Moim zdaniem o kulturze człowieka decyduje nie tylko jak ktoś się ubiera ale także to, jak się wypowiada o drugim człowieku, także zmarłym... Niestety bardzo mało kultury tu widzę. Wiem, że komentujący na pudelku nie reprezentują całego społeczeństwa, ale mimo wszystko to smutne jest. Dlaczego tyle złych słów, złej energii jest w nas... Bardzo mi smutno z tego powodu... Do tej pory mam płytę, na której śp. Pan Robert Leszczyński jako DJ zaprezentował różne utwory. Płytka wciąż dla mnie bardzo klimatyczna. Nie znałam Go jako jurora (nie oglądałam Idola), ale jako DJ był dla mnie super. Gdziekolwiek teraz jest, mam nadzieję że jest w lepszym miejscu... RIP
gość
9 lat temu
Kto,Zapędowska nie ma wyczucia, ni poszanowania miejsca i chwili!, -by ubrać się w "rajtuzki" na pogrzeb?!!!! co za brak taktu!!!!!Ludzie, sytuacje, miejsca, wygląd-WSZYSTKO ZOSTAŁO WYMIESZANE NA JEDNĄ MDŁĄ MAZIĘ! TO NIESTETY JUŻ KONIEC!
gość
9 lat temu
szkoda ze nie przynieśli jednego żonkila na pół... masakra... mają tyle kasy a przynoszą na pogrzeb jednego żonkila za 30gr lub pęczek żonkili za 4zł... No w porywie do dwóch calli za 20zł.... Ale sknery
gość
9 lat temu
A ty po co zagladasz.. STRASZNE!
gość
9 lat temu
niby tacy ateiści i wyzwoleni, ale na czarno przyszli poubierani - brak konsekwencji, żałosne pajace
gość
9 lat temu
Zapendowska w legginsach... Palikot tez powinien być w legginsach...
gość
9 lat temu
Jak czytam te komentarze to dochodzę do wniosku, że dobrze nie był katolikiem. Większość z was jest złośliwa, zawistna, jadowita. I po co? Poczuliście się lepiej? Szkoda, że czyimś kosztem. Komentowanie strojów i kwiatów, prostackie obgadywanie, wyszydzanie nie jest zgodne chyba z teorią kk? Pamiętajcie przy następnej spowiedzi powiedzieć o grzechu, że wyszydzaliście zmarłego, jego matkę i inne osoby, które poszły go pożegnać.
Paweł
9 lat temu
ja chrzanie...nawet na pogrzeb trzeba się wtrynić i udawać paparazzi..
gość
9 lat temu
IGNORANT
gość
9 lat temu
Palikoty
...
Następna strona