Trwa ładowanie...
Przejdź na

Półnadzy polscy turyści TAŃCZĄ NA LOTNISKU w Tunezji po zamachu!

891
Podziel się

"Zostalibyśmy dłużej! Żyjemy, nic nam się nie stało, nic się nie dzieje" - cieszyli się podczas imprezy, jaką urządzili sobie na lotnisku. Śmierć 39 osób to naprawdę "nic"?

bDnEnJXF

W marcu tego roku doszło w Tunezji do zamachu terrorystycznego w Muzeum Bardo w Tunisie. Zginęło wówczas trzech Polaków. W piątek na plaży w tamtejszym kurorcie Susa (Sousse) uzbrojeni terroryści zabili 39 osób. Z Tunezji wylatują kolejne grupy turystów. Mimo ataku terrorystycznego niektórzy są w świetnych nastrojach. Grupa polskich turystów urządziła sobie nawet imprezę na lotnisku, by pokazać jak dobrze się bawią i zachęcić do wyjazdów do Tunezji.

Zostalibyśmy dłużej - mówią polskie turystyki. Żyjemy, nic nam się nie stało, nic się nie dzieje. Jednorazowy wybryk nie może przekreślać kraju, a media robią wszystko, żeby przekreślić Tunezję.

Przypomnijmy, że do wakacji za granicą do ostatniej chwili przed zamachem namawiali polscy celebryci, Joanna Jabłczyńska i Robert Makłowicz.

bDnEnJXH
bDnEnJXN

Źródło: TVN24/x-news

bDnEnJXO
bDnEnJYi
KOMENTARZE
(891)
gość
5 lata temu
P*****K ZAWSZE NIM BĘDZIE, KULTURY ZA KASĘ NIE KUPI....
gość
5 lata temu
pewnie, ze nie mozna sie poddawac terroryzmowi, ale jednak nalezaloby zachowac troche powagi, z racji tego, ze zginelo tyle niewinnych osob.
gość
5 lata temu
banda pustych osób
bDnEnJYj
gość
5 lata temu
Co za prostactwo,a te głupie ich baby jeszcze się cieszą,sporo mamy w kraju takich tępych osiłkow
gość
5 lata temu
To troche brak szacunku do zabitych..
Najnowsze komentarze (891)
ktt
5 lata temu
banda bezrefleksyjnych kretynów
gość
5 lata temu
Szkoda,że to ich nie zabili na tej plaży.Szczególnie mi żal,że nie dostał kulki ten łysy dziad bez koszulki i te dwa palanty z hotelu!!!!!!!
gość
5 lata temu
Takie t********y powinno się zamykać w gettach i pod żadnym pozorem nie wypuszczać !!!!!
gość
5 lata temu
Ktoś wyżej napisał........burski ze wsi, ale prawda jest taka,że to najczęściej buraki z miasta :|
gość
5 lata temu
Łysego palanta,który półnagi tańczy na lotnisku,odstrzeliłabym !!!
gość
5 lata temu
wariatów w naszym kraju nie brakuje
expartner.inf...
5 lata temu
polecam expartner.info
gość
5 lata temu
TAK TO JEST JAK KILKORO BURAKOW ZE WSI UCIUŁA PRZEZ ROK TROCHE GROSZA NA TANIA WYCIECZKĘ I ROBI Z SIEBIE PANA!!!! ŻENADA !!!! WSTYD DLA CAŁEJ POLSKI!!!
bDnEnJYb
Myślący
5 lata temu
T****a umysłowa
gość
5 lata temu
buracccctwo!...wstyd k***a .wstyd
gość
5 lata temu
Dlatego przestałem jeździć do Egiptu/Tunezji... Poziom Polaków tam pijących od rana na all inclusive i drących się do późnej nocy przeraża...Tipsowe panienki i "tłuszczo-karki"..
gość
5 lata temu
typowe polskie WSIOKI szwagry się dobrały .Marian, Wiesiu, Janusze . Ten burak bez koszulki to typowy polski "KOZAK" :):) Okrągła buzia, podgardle, opona , łydki kołki jak u wsioka , do tego upośledzony. Tak wygląda polski rodzaj bycia "napakowanym":) Do tego banda głupich dzieciaków, które kiedyś będą posłami , ministrami, nauczycielami , bo KOZAK pośle na prywatne "studia" dzieciaka:)Upośledzony kraj.
gość
5 lata temu
Codziennie na świecie giną setki ludzi i jakoś ludzie się bawią. Czy np w ten weekend nie pójdziecie na impreze?, bo przecież pare osób zginęło dzisiaj na pewno na Polskich drogach. Pojechali na wakacje i się bawią
gość
5 lata temu
Polskie zapite wieśniaki burak raz w życiu pojechał na wakacje i borute robi masakra wstyd za takie dno
...
Następna strona
bDnEnJYD