Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polski raper: "SPŁONĄ WOZY TVN-u!"

315
Podziel się:

Będzie kolejny skandal? "Rozgrzejesz się w dzisiejszą noc..."

Polski raper: "SPŁONĄ WOZY TVN-u!"
bECvFcbp

W ubiegłym tygodniu skandal wywołało ujawnione przez Fakty nagranie ze spotkania Klubu Ronina, podczas którego kojarzony z prawicowymi środowiskami reżyser Grzegorz Braun nawoływał do pilnego "rozstrzelania dziennikarzy Gazety Wyborczej i TVN".

Teraz popularność w sieci krąży piosenka polskiego rapera o pseudonimie Ptaku pt. Spłoną wozy TVN-u, który w tekście piosenki nawiązuje do listopadowych zamieszek sprzed roku. Prawicowa Fronda nazywa jego twórczość "narodowym hip-hopem".

bECvFcbr

Na początku nagrania artysta zastrzega: Powyższy utwór jest formą wyrazu artystycznego i w żaden sposób nie namawia do niszczenia czyjegokolwiek mienia. Chce się zapewne w ten sposób zabezpieczyć przed ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.

Będzie kolejny skandal?

bECvFcbx
bECvFcbS
KOMENTARZE
(315)
gość
9 lat temu
Naród zaczyna sie budzić... Tematy jakie jakoś zaczela zauważac opinia publiczna -seryjny samobójca, GMO, ACTA, ustawa emerytalna, VAT, wzrost cen żywności i benzyny, Amber Gold, przekrety ze stadionami, przekrety ze Smoleńskiem to i tak tylko wierzchołek góry lodowej! Trzeba w końcu ten kraj odbić z rąk okupanta, który nie działa w interesie narodu
gość
9 lat temu
stop GMO
gość
9 lat temu
Niech się teraz PO w du.ę pocałuje. Najpierw przez 5 lat judziło ludzi na Kościól, PiS i co tam jeszcze, a teraz jak karta się odwróciła, to nagle robią wielki krzyk. To gdzieście byli POmatołki jak ubliżano prawicy.Spijajcie teraz to piwo, coście go sobie nawarzyli.Wcale mi was nie żal.Dostałam od was popaprańcy taką porcję szczepionki na taki tekst, że mnie on zupełnie nie rusza. A jak was to teraz ciśnie, to wasz problem. Ja mogę tylko powiedzieć: odchrzańcie się, bo mnie to męczy.
bECvFcbT
gość
9 lat temu
TEGO NIE POKAZAŁA ŻADNA TV PUBLICZNA 11.11.2011
gość
9 lat temu
Spiewa tylko prawde.TVN klamie,Polsat klamie TVP klamie
Najnowsze komentarze (315)
terorysta
8 lat temu
Rozstrzelać PO i dziennikarzy POLSAT-u i TVN i TVN 24. J***ć tych, którzy szkalują POLSKĘ. Spalić Telewizje. H**P.
ptmy93 tgenr...
9 lat temu
ptmy93 tgenrdxdnfse
I will be put...
9 lat temu
I will be putting this dazzling inshigt to good use in no time.
(2) Pomf4cka ...
9 lat temu
(2) Pomf4cka na fačely tohto ze1kona je vec, technologicke9 zaianderie alebo jeho časť, ktore9 umožňujfa alebo sprostredkujfa fyzickej osobe s ťažkfdm zdravotnfdm postihnutedm vykone1vať činnosti, ktore9 by bez ich použitia nemohla vykone1vať sama alebo vykone1vanie tfdchto činnosted by bolo spojene9 s nadmernou fyzickou ze1ťažou alebo nefamernou dĺžkou trvania činnosti. Pomf4cka je aj špecie1lny softve9r alebo aktualize1cia softve9ru, ktore9 umožňujfa fyzickej osobe s ťažkfdm zdravotnfdm postihnutedm použedvať počedtač a ine9 technicke9 zariadenia. Za pomf4cku sa považuje aj pes so špecie1lnym vfdcvikom. Osobne9 motorove9 vozidlo sa považuje za pomf4cku len na fačely vfdcviku, ak tento ze1kon neustanovuje inak.
(5) Vfdcvik p...
9 lat temu
(5) Vfdcvik použedvania pomf4cky je činnosť potrebne1 na zedskanie veomsodted, zručnosted a schopnosted na použedvanie pomf4cky alebo overenie schopnosted použedvať pomf4cku.(6) Ak je na použedvanie pomf4cky potrebnfd vfdcvik fyzickej osoby s ťažkfdm zdravotnfdm postihnutedm, peňažnfd predspevok na kfapu pomf4cky možno poskytnfať, ak fyzicke1 osoba s ťažkfdm zdravotnfdm postihnutedm faspešne absolvuje vfdcvik použedvania tejto pomf4cky. Ak absolvovanie vfdcviku použedvania pomf4cky nie je faspešne9, fyzicke1 osoba s ťažkfdm zdravotnfdm postihnutedm nie je povinne1 vre1tiť peňažnfd predspevok na vfdcvik použedvania pomf4cky a peňažnfd predspevok na kfapu pomf4cky sa neposkytne. Peňažnfd predspevok na vfdcvik použedvania pomf4cky rovnake9ho druhu možno poskytnfať len raz.zdroj: 447/2008 Z.z.
gość
9 lat temu
tvn - geje ,lesby, ż**y ,niemcy , komuchy , ponabijać na pale i do holandii wyslać
gość
9 lat temu
Lemingi pobudka.Ruszyć baniakiem.
gość
9 lat temu
zafajdane, tepe, pozwalajac soba manipulowac gnojstwo...Marsz niepodleglosci, powiniwn sie nazywac marsz zmanipulowanym iditow
bECvFcbL
Wiking
9 lat temu
Nie przepadam za TVN-em i gazetą wyborczą. Ale z drugiej strony nie można mówić takich głupot,że trzeba odbić naród z rąk okupanta,ponieważ to naród w demokratycznym referendum opowiedział się za wejściem do unii europejskiej. I to nie unia,ani nawet całkowicie nasi politycy nie są winni temu że w polsce dzisiaj jest powszechna bieda. Winna jest mentalność narodu polskiego,ponieważ panuje powszechna znieczulica społeczna i egoizm. Naród nie potrafi ani wyłonić,ani samemu stworzyć odpowiednich polityków. A najbardziej są winne związki zawodowe które nie dbają należycie o interesy pracowników. Bo przecież społeczeństwo utrzymuje się przedewszystkim z pracy najemnej,i większość pracowników zarabia grosze. I to nie przedewszystkim dlatego że jest kryzys,czy firmy masowo plajtują,ale dlatego że pracodawcy doją pracowników ile się da płacąc im marne wynagrodzenia. A jeśli chodzi o samych raperów to według mnie i znacznej części społeczeństwa jest to banda huliganów i kryminalistów z którymi trzeba się jak najszybciej skutecznie i bezwzględnie rozprawić.
gość
9 lat temu
Panowie to kiedy mam wracac do Polski? Chyba czas zaczac robic buteleczki z benzyna nie sadzicie? Dziwie sie ze jeszcze tego nie zaczeliscie
ZYD rzadzacy ...
9 lat temu
D*****e wam VATem i zrobie spisek antyraperski! wykoncze was psychicznie nadmiarem glupich artykulow i fizycznie marszami, zachodzicie sie na smierc noszac flagi!
JUDE
9 lat temu
Juz ja was urzadze!
gość
9 lat temu
nie dziwie sie
gość
9 lat temu
CZY DZISIAJ JEST TELEWIZJA POLSKA TOJEST TELEWIZJA ZAWŁASZCZONA PRZEZ NOCNĄ ZMIANĘ - PO WSKA KŁAMLIWĄ ZAPAMIĘTAC REDAKTORÓW
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECvFccE
bECvFccF
bECvFccG
bECvFccH
bECvFccI
bECvFccn