aktualizacja

Polskie gwiazdy na Oscarach: "Nie mamy się czego wstydzić" (KLIKA PUDELKA)

46
Podziel się

Choć "Zimna Wojna" nie zgarnęła upragnionej statuetki, Polacy i tak dobrze bawili się na największej światowej gali.

Pomimo wielkiej machiny marketingowej promującej Zimną Wojnę Pawła Pawlikowskiego, polskiej produkcji nie udało się zdobyć złotej statuetki. W wyścigu o miano najlepszego filmu nieanglojęzycznego wyprzedziła nas Roma, za którą stał gigant w branży, Netflix. Nie przeszkodziło to jednak Polakom świetnie bawić się podczas imprezy. Joanna Kulig ominęła co prawda czerwony dywan, ale wyręczył ją Borys Szyc, który entuzjastycznie dokumentował przebieg całej imprezy.

Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(46)
Michu
9 miesięcy temu
Zauważyliście, że w polskiej mentalności jest taka uległość względem świata? Co to w ogóle za tekst „nie mamy się czego wstydzić”? Wyobrażacie sobie Francuza czy Włocha mówiącego takie coś? My zakładamy, że jesteśmy gorsi, ale że może uda się to ukryć i udawać, że jesteśmy tacy sami. Żałosne, jak jakieś parobki.
gość
9 miesięcy temu
Zachowywali się tam jak klienci Lidla, gdy rzucą crocsy w promocji
gość
9 miesięcy temu
Borysek robiący sobie selfie z gwiazdami to jednak siarę odstawił
gość
9 miesięcy temu
Za klikę pudelka też mi wstyd
gość
9 miesięcy temu
Trochę Borys był jednak obciachowy...zabawny ale. Hmm nie było,to eleganckie. Raczej resiarskie...jak to u Boryska. Facet zresztą był tam na doczepkę. Zagrał nic nieznaczący epizid. Ale radochę miał szczerą nie ma co się oszukować.
Najnowsze komentarze (46)
erteyq
9 miesięcy temu
O zobaczcie jaka fajna zabawka https://allegro.pl/oferta/gra-inteligentna-kula-labirynt-3d-gratis-bonus-7915104529
gość
9 miesięcy temu
Hahaha napisałam obraźliwy komentarz na temat tej parufki męskiej co siedzi w za ciasnych legginsach i spam, hahaha no błagam
gość filmowie...
9 miesięcy temu
Mamy wspaniałe filmy od wielu dziesięcioleci. Polsa Nowa Fala ( w filmie) zdobyła uznanie światowe a Łódzka Filmówka znana jest w kręgach filmowców na świecie i uznawana za jedną z lepszych uczelni.Skąd wobec tego stwierdzenie ,.." że nie mamy się czego wstydzić.." Ten co to pisał niech się wstydzi swojej niewiedzy...
gość
9 miesięcy temu
to samo pomyslalam ja
gość
9 miesięcy temu
Dziękujemy. Jesteśmy z was bardzo dumni .Pięknie reprezentowaliście nasz kraj
gość
9 miesięcy temu
no niestety to parcie na szklo te instagrama po wielokroc codziennie - zal takich ludzi naprawde szkoda gadac
gość
9 miesięcy temu
Borys Szyć to typowy Polak biegający z aparatem cyfrowym i robiący wszystkiemu zdjecia, trochę porażka :( on mi sie kojarzy z typowym Polakiem, w filmach tez za nim nie przepadam.
gość
9 miesięcy temu
Niestety ale obciach straszny i śmieją się w LA - a szkoda bo mógł nasz aktor to inaczej rozegrać i grać :))) „ you need to be more ...homeboy”
gość
9 miesięcy temu
Powinniśmy być z nich dumni.
gość
9 miesięcy temu
Epizod Szyca zagrany fatalnie, nie mogłam słychać jego rozciamkanego głosu, dawniej ludzie tak nie mówili. Rola słabo zagrana, tak że nie rozumiem po co pojechał na galę. I jeszcze wiochy narobił. Żal..
gość
9 miesięcy temu
Ale Szyc wiochę narobił. Marian, po prostu Marian. Kulig i Kot - super.
gość
9 miesięcy temu
Inni w garniturach wyglądają jakby się w nich urodzili , a Szyc.....brak właściwego określenia ( a może jak stróż na Boże Ciało ).
gość
9 miesięcy temu
Myślę że komentujący pierwsi na czerwonym dywanie wyciągnęli by telefon do zdjęć :p
gość
9 miesięcy temu
Dlaczego Ameryka ma takich przystojnych aktorów a my flagowego Szyca....bleee nie domyty mam wrażenie i z czymś na głowie [?] Lubimy masochizm czy jak.