Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polskie gwiazdy na Oscarach: "Nie mamy się czego wstydzić" (KLIKA PUDELKA)

46
Podziel się

Choć "Zimna Wojna" nie zgarnęła upragnionej statuetki, Polacy i tak dobrze bawili się na największej światowej gali.

bDodCIHV

Pomimo wielkiej machiny marketingowej promującej Zimną Wojnę Pawła Pawlikowskiego, polskiej produkcji nie udało się zdobyć złotej statuetki. W wyścigu o miano najlepszego filmu nieanglojęzycznego wyprzedziła nas Roma, za którą stał gigant w branży, Netflix. Nie przeszkodziło to jednak Polakom świetnie bawić się podczas imprezy. Joanna Kulig ominęła co prawda czerwony dywan, ale wyręczył ją Borys Szyc, który entuzjastycznie dokumentował przebieg całej imprezy.

Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

bDodCIIy
KOMENTARZE
(46)
Michu
2 lata temu
Zauważyliście, że w polskiej mentalności jest taka uległość względem świata? Co to w ogóle za tekst „nie mamy się czego wstydzić”? Wyobrażacie sobie Francuza czy Włocha mówiącego takie coś? My zakładamy, że jesteśmy gorsi, ale że może uda się to ukryć i udawać, że jesteśmy tacy sami. Żałosne, jak jakieś parobki.
gość
2 lata temu
Zachowywali się tam jak klienci Lidla, gdy rzucą crocsy w promocji
gość
2 lata temu
Borysek robiący sobie selfie z gwiazdami to jednak siarę odstawił
bDodCIIz
gość
2 lata temu
Za klikę pudelka też mi wstyd
gość
2 lata temu
Trochę Borys był jednak obciachowy...zabawny ale. Hmm nie było,to eleganckie. Raczej resiarskie...jak to u Boryska. Facet zresztą był tam na doczepkę. Zagrał nic nieznaczący epizid. Ale radochę miał szczerą nie ma co się oszukować.
Najnowsze komentarze (46)
erteyq
2 lata temu
O zobaczcie jaka fajna zabawka https://allegro.pl/oferta/gra-inteligentna-kula-labirynt-3d-gratis-bonus-7915104529
gość
2 lata temu
Hahaha napisałam obraźliwy komentarz na temat tej parufki męskiej co siedzi w za ciasnych legginsach i spam, hahaha no błagam
gość filmowie...
2 lata temu
Mamy wspaniałe filmy od wielu dziesięcioleci. Polsa Nowa Fala ( w filmie) zdobyła uznanie światowe a Łódzka Filmówka znana jest w kręgach filmowców na świecie i uznawana za jedną z lepszych uczelni.Skąd wobec tego stwierdzenie ,.." że nie mamy się czego wstydzić.." Ten co to pisał niech się wstydzi swojej niewiedzy...
gość
2 lata temu
to samo pomyslalam ja
gość
2 lata temu
Dziękujemy. Jesteśmy z was bardzo dumni .Pięknie reprezentowaliście nasz kraj
gość
2 lata temu
no niestety to parcie na szklo te instagrama po wielokroc codziennie - zal takich ludzi naprawde szkoda gadac
gość
2 lata temu
Borys Szyć to typowy Polak biegający z aparatem cyfrowym i robiący wszystkiemu zdjecia, trochę porażka :( on mi sie kojarzy z typowym Polakiem, w filmach tez za nim nie przepadam.
gość
2 lata temu
Niestety ale obciach straszny i śmieją się w LA - a szkoda bo mógł nasz aktor to inaczej rozegrać i grać :))) „ you need to be more ...homeboy”
bDodCIIr
gość
2 lata temu
Powinniśmy być z nich dumni.
gość
2 lata temu
Epizod Szyca zagrany fatalnie, nie mogłam słychać jego rozciamkanego głosu, dawniej ludzie tak nie mówili. Rola słabo zagrana, tak że nie rozumiem po co pojechał na galę. I jeszcze wiochy narobił. Żal..
gość
2 lata temu
Ale Szyc wiochę narobił. Marian, po prostu Marian. Kulig i Kot - super.
gość
2 lata temu
Inni w garniturach wyglądają jakby się w nich urodzili , a Szyc.....brak właściwego określenia ( a może jak stróż na Boże Ciało ).
gość
2 lata temu
Myślę że komentujący pierwsi na czerwonym dywanie wyciągnęli by telefon do zdjęć :p
gość
2 lata temu
Dlaczego Ameryka ma takich przystojnych aktorów a my flagowego Szyca....bleee nie domyty mam wrażenie i z czymś na głowie [?] Lubimy masochizm czy jak.
bDodCIIT