Trwa ładowanie...
Przejdź na

Popek bierze łyka i komentuje tragedię w escape roomie: "To jest życie, tego nie przewidzisz"

62
Podziel się

Raper twierdzi, że sytuacji zawinili "wszyscy i nikt".

bCNIEoIB

Choć raper Popek jest znany głównie ze swojej pociętej twarzy i tego, że kradł portfele w Niemczech, to od jakiegoś czasu pełni rolę pełnoprawnego celebryty. Dzięki występowi w Tańcu z gwiazdami dał się poznać szerszej publiczności i niedługo potem stwierdził, że… zajmie się polityką. W rezultacie 40-latek założył partię o nazwie Młoda Polska.

Zdaje się, że artysta ma coś do powiedzenia w każdej możliwej sprawie i postanowił wypowiedzieć się nawet w kontekście ostatniej tragedii, jaka wydarzyła się w koszalińskim escape roomie:

Wielka tragedia. To jest życie, tego nie przewidzisz - skomentował śmiertelne zdarzenie Popek, dodając dyplomatycznie, że sytuacji zawinili "wszyscy i nikt".

bCNIEoID

Zgadzacie się z "królem Albanii"?

bCNIEoJe
KOMENTARZE
(62)
gość
2 lata temu
..inaczej nie zaistniałoby słowo WYPADEK...
gość
2 lata temu
racja, nie ma w tym co powiedział cienia nieporozumienia. Współczuje rodzinie.
gość
2 lata temu
Wiecie kto zawinił.. Panstwo... daje ludzia mozliwosc otwarcia bizensu bez sprawdzania.. budynek powinien byc sprawdzony przed otwarciem.. w USA kazdy business musi miec certyfikat ze moze prosperowac... tu wlasciciele nie zastosowali sie do bezpieczenstwa bo nikit od nich tego nie wymagał! Mysleli ze Bedzie ok bo samo tak sie ogrxewali przez Lata! Ich glupota a moze niewiedza spowodawała to .. tak to był wypadek ktorego mozna uniknac... szkoda tylko ze jak ludzie gas czuli tydzien wczesniej nie zadz aby te miesca zamknac
bCNIEoJf
gość
2 lata temu
Co do piecyków gazowych nie raz byłam w jakimś sklepie ,sklepiku np z ubraniami i widziałam ze stoi piecyk ogrzewany butla gazową a w pomieszczeniu śmierdzi gazem .Teraz to mam stracha i nie wejdę . Może takie piecyki w ogóle są niebezpieczne . Tutaj akurat można o tym powiedzieć ze to nie była wina ogrzewania no może one po prostu są ryzykowne o czym wcześniej nie wiedziałam ale najbardziej martwi ze nie było okna po co te kraty ,czemu drzwi były zamknięte to jest najważniejsze pytanie ... bo tak mogłyby uciec a one nie mogły się wydostać i to jest największa wina właściciela choć moim zdaniem to był brak wyobraźni . Człowiek mądry po szkodzie ale życia to dzieciom nie wróci .Serce krwawi.
gość
2 lata temu
Albo nie łamać wymogów przepisów przeciwpożarowych i nie zakratowywać okna. Nie może być tak , że jedyna droga ewakuacji z pomieszczenia jaką jest okno jest dla osób przebywających w tym pomieszczeniu niedostępna.
Najnowsze komentarze (62)
gość
2 lata temu
to sie nazywa WOLNOŚĆ której w tym kraju jest za mało
gość
2 lata temu
ciekae czy tak by gadal jakby na jego ukochana córeczkę padło...
Dan
2 lata temu
Bym się spalił, ale bym je uratował
gość
2 lata temu
A kogo interesuje co on gada. Koniec świata, tacy "celebryci".
gość
2 lata temu
intelektualny dramat. faktycznie przewidzenie systemu anty-pożarowego w pomieszczeniach gdzie są ludzie przekracza możliwości intelektualne Janusza grunt że wie jak 10 razy pospawać gokarta i gumką recepturka zacisnąć przewody paliwowe. A potem się dziwimy że są tragedie. Uważam że na prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług powinny być wydawane jakieś pozwolenia na podstawie odpowiednich testów na inteligencję.
gość
2 lata temu
Czytając komentarze popierające tego Janusza to nie dziwi mnie dlaczego w Polsce rządzi Adrian z PiSem. Ludzie mózg jest po to aby go używać ale jak Janusze zabierają się za biznesy to tak to wygląda prowizorka i atrapa byle hajs się zgadzał. Pierwsze o czym myślę gdy projektuje taki pokój to to jak ktoś ma się wydostać gdy zasłabnie, zabraknie prądu itd. Więc albo nie zamykam tych drzwi w końcu to dobrowolna zabawa, albo zostawiam klucz awaryjny przy drzwiach albo inne technologiczne rozwiązanie że o jakiejś wentylacji czy systemie przeciwpożarowym już nie wspomnę. I tu nie trzeba być profesorem tylko po prostu odpowiedzialnym człowiekiem w końcu zamykasz ludzi w obcym miejscu.
gość
2 lata temu
jakby tam zgineła jego córeczka..mówiłby inaczej...jestem matką 15-Latki
gość
2 lata temu
jakby tam zgineła jego córeczka..mówiłby inaczej...jestem matką 15-Latki
bCNIEoIX
gość
2 lata temu
jakby tam zgineła jego córeczka..mówiłby inaczej...jestem matką 15-Latki
gość
2 lata temu
Załóż ta partie wszystko będzie lepsze i szybsze
gość
2 lata temu
Ma rację FAJNY CHŁOP !!!!!!SERIO
gość
2 lata temu
Podobno ta jego partia którą ma zakładać jest za wprowadzeniem podatku katastralnego. Całe szczęście że jego zwolennicy to dzieci w wieku 13-15 lat nie mające prawa głosu.
gość
2 lata temu
Nie znam gościa
popolalacycy
2 lata temu
zaden kosciol nie ma wyjscia ewakuacyjnego....
...
Następna strona
bCNIEoJz