Trwa ładowanie...
Przejdź na

Popielewicz i Hyży przytulają się na konferencji Polsatu

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
59
Podziel się:

Rok temu zadebiutowali jako para.

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży przez jakiś czas starali się trzymać swój związek w tajemnicy. Rok temu jednak, po tym jak celebrytka rozwiodła się z mężem, a muzyk porzucił żonę i dzieci, zadebiutowali na salonach jako para. Od tamtej pory chętnie pokazują się razem na imprezach. Na konferencji promującej Polsat SuperHit Festiwal pozowali wspólnie do zdjęć. Popielewicz postawiła na jasną marynarkę i krótkie szorty podkreślające jej długie nogi. Hyży z kolei wybrał czarne jeansy i skórzaną kurtkę. Pasują do siebie?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(59)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Założę się ze za rok już bedą z innymi partnerami
gość
10 lat temu
Popielewicz nieciekawa kobieta a jego to w ogóle nie znam kto to jest
gość
10 lat temu
Z lozka do lozka :)
Majæ
10 lat temu
Długo ze soba nie pobędą, nie da sie zbudować szczęścia na czyimś nieszczęściu..
olala
10 lat temu
ostatnio te same zdjęcia były, już nie macie o czym pisać
NAJNOWSZE KOMENTARZE (59)
zawiedziona
10 lat temu
Hyzy, juz tak sie przytulales do swojej pieknej zony I blizniakow. Poleciales na inny kwiatek. Wstyd, udezylo Ci na leb? Taka pieknosc zostawic, s***a z Ciebie.Nie pomyl podczas sexu imion.Przytulasz sie, bo masz w tym interes, b****k z Ciebie.Nie!!!!powodzenia.
gość
10 lat temu
fajnie, ze mieszkaja razem, tworza rodzine..mnie nie stac na mieszkanie i wspolne zycie
gość
10 lat temu
popielewicz ma zeby jak krolik bax, asexualna kompletnie, uroda bardzo przcietna, wylansowana przez mruczka tylko nie wiem ktorego, nigdy ich nie rozroznialem.
Gosc
10 lat temu
CHyzy jest tak szpetny ,ze dziwie sie tym laskom .chyba tez nie są nic warte.
gość
10 lat temu
nie zostawil dla niej dzieci i zony nie byli razem juz w xfacotrze
Ola
10 lat temu
Super kochają się i mają do tego pewne prawo.Zyczę im szczęśćia!
gość
10 lat temu
pasują do siebie jak wół do karety
gość
10 lat temu
agnieszka jest taka nijaka...żadnej iskry bożej w tej kobiecie nie ma. a w tej fryzurze - fatalnie.
gość
10 lat temu
ochydna para, bez szczunku do innych. Żałość, ze kogoś takiego lansują. Grzegorz jako artysta stracił przez ten rok wiele w moich oczach - tyle, że teraz jak tylko słysze jego piosenkę (chociaż przynajmniej żadziej go puszczają) to natychmiast rpzełączam radio. Wiem, że nie jestem odosobniony w takim postrzeganiu jego.
gość
10 lat temu
Popirlewicz panna nikt a on śmieszny lanser z muzyką do kotleta Za rok będą pisać o ich rozwodzie bo karma wraca za życia również
ZWRÓĆCIE UWAG...
10 lat temu
Chyży był łysy miał zajezdnie autobusowe a teraz nie ma jak to się stało? Chyba wszczepił sobie WŁOSY!!!!!
gość
10 lat temu
przytulanki przy foto jak astralni...którzy juz nie sa razem
gość
10 lat temu
przytulanki przy foto jak astralni...którzy juz nie sa razem
gość
10 lat temu
A co bić sie maja ? 😳