Trwa ładowanie...
Przejdź na

Porady Blanki Lipińskiej: "Pierwszy raz powinien być przemyślany"

49
Podziel się

"Nie warto ulegać pokusie wakacyjnego romansu.Nie warto ulegać promieniom słońca".

bDeKalLV

Według najnowszych raportów dotyczącego inicjacji seksualnej z roku na rok obniża się wiek. Seks zaczynają uprawiać już trzynastolatki. Blanka Lipińska przestrzega młodzież przed pochopnymi działaniami w tej sferze. Jej zdaniem uleganie pokusie wakacyjnego romansu może mieć negatywne konsekwencje. Pierwszy raz bywa trudnym doświadczeniem, które zostawia ślad w psychice na całe życie, może też oznaczać niechcianą ciążę w zbyt młodym wieku. Autorka powieści erotycznej "365" podkreśla, by decyzji o rozpoczęciu współżycia nie podejmowały spontanicznie, a na partnera wybierały chłopaka, którego obdarzają pełnym zaufaniem.

bDeKalMy
KOMENTARZE
(49)
gość
rok temu
Ekspertka od dubaju mówi o 1 razie...masakra.
gość
rok temu
Gdyby nie seks to nie miałaby czym się popisać. W głowie pustka.
gość
rok temu
Sama ma niezły przebieg.
bDeKalMz
gość
rok temu
Mialam 1 raz w wieku 22 lat i serio seks nie jest jakiś super fajny, trzeba sie nameczyc i spocic. Ruchy frykcyjne itd. Lepsza przyjemnością dla mnie jest realizowanie swojej pasji niz seks.
gość
rok temu
Wiarygodne jak ch
Najnowsze komentarze (49)
gość
rok temu
a ja myślę, że jednak warto ulegać. Nie warto natomiast czytać tego koszmarnego badziewia ( 365 dni, i dalej w tym stylu, tyle że po równi pochyłej) dziewczyny, naprawdę kręci was BL? Poczytajcie" Pamiętnik Fanny Hill"
gość
rok temu
Arwa ekspertka nastepna
gość
rok temu
jak ci z ruchem i poceniem sie nie po drodze, to faktycznie seks nie bedzie dla ciebie fajny. Najlepszy seks jest u wysportowanych ludzi, bo sie nim nie mecza, wiem z doswiadczenia :D
zdzichu
rok temu
Ekspertka się znalazła może zastąpi Wisłocką ciekawe jak było w jej przypadku
gość
rok temu
alez ona brzydka
gość
rok temu
Nie da się na tę babę patrzeć, słuchać jej też trudno. Nie wspominając o czytaniu... A z tych jej książek jeszcze filmy mają powstać...
gość
rok temu
Laska z Pulaw się wywala nic nie ma do zaoferowania więc tylko seks botoks. Masakra zero wartości A później się dziwić skąd młodzież ma pomysły na życie i cienko to wszystko wychodzi.
gość
rok temu
jakaś nawiedzona na te sexy nic innego nie robi tylko to???
bDeKalMr
gość
rok temu
Widziałam ją na żywo. Podjechała na parking pod firmę, akurat wysiadalam obok z samochodu. Bluzgala do kogos przez telefonem, ze nie wie gdzie ma zaparkowac. Padlo, przy tym tyle miesa, ze to bylo bylo zenujace. A cnotką słowną nie jestem. Ryj ze tak powiem szpetny. Wypelniacze i tandetny kilkuletni merol w kolorze zlotym.
Kinga
rok temu
Co ta kobieta robi w mediach? Brak jakiegokolwiek oczytania, a ma sie za pisarkę wyższych lotów... Nie rozumiem, jak można promować książki tak płytkie, których język jest na poziomie szkoły podstawowej.
Wiem
rok temu
To nie ona pisze książki!
gość
rok temu
Właśnie warto, to najpiękniejsze wspomnienia młodości. O.
gość
rok temu
I to z jej ust takie wyznanie przechodzona dziewica
gość
rok temu
nie,pierszy raz powinien być z byle kim,byle gdzie i byle jak...k...a co za expert.
bDeKalMT