Trwa ładowanie...
Przejdź na

Poruszona Górniak szczerze o rozstaniu: "Będę jeszcze długo kochała Williama. Muszę wybaczyć mu brak zrozumienia. Nie zostawię muzyki dla nikogo!"

142
Podziel się

"Nie można się po prostu otrząsnąć. Miłość jest przereklamowana. To zatracenie siebie, bardziej boli niż daje. Czy cena boleści jest warta zaufania?"

bCyALMNx

Miesiąc temu po raz kolejny byliśmy świadkami końca kolejnego związku Edyty Górniak. Trzeba przyznać, że mało kto nie ma takiego szczęścia w miłości jak ona. Kilka miesięcy temu pochwaliła się, że w końcu udało jej się zakochać. Wybrankiem Górniak okazał się być irlandzki aktor, William. Publicznie deklarowała nawet, że nie wyklucza… ponownego zamążpójścia. Jak się okazało, i ten chłopak, nie udźwignął relacji z Górniak.

Edyta w rozmowie z www.przeAmbitni.pl zdradziła (ze szczegółami!), jak długo William walczył o jej uwagę i związek, aż po to, dlaczego doszło do rozstania. Podobno doszedł do wniosku, ze Górniak za dużo pracuje. Edzia zadeklarowała, że będzie go jeszcze długo kochać, ale miłość to zatracenie siebie i już jej nie chce. Zaczęła się nawet publicznie zastanawiać, czy będzie kiedykolwiek zdolna stworzyć taki związek, o jakim marzy. Zdaniem Edyty wszystkiemu winna jest miłość do fanów i muzyki. Williamowi ma do wybaczenia podobno brak zrozumienia, dopóki trwały wakacje i pracowała mniej, mieli wspólną wizję związku. Kiedy Edyta ruszyła w trasę, młody aktor nie był w stanie nadążyć za takim tempem życia i ciągłymi nieobecnościami wokalistki.

Który raz już to słyszymy? Trochę to smutne, a trochę już nudne… Edyta chyba nie wyciąga wniosków z poprzednich związków.

bCyALMOa
KOMENTARZE
(142)
gość
3 lata temu
ona ma swój świat i swoje kredki
gość
3 lata temu
William się pokapowal że to wariatka i to cała zagadka
gość
3 lata temu
Pańcia, zostaw te egzaltowane wynurzenia dla siebie. Nie masz 15 lat...
bCyALMOb
gość
3 lata temu
Ktoś wierzy w ten wymyślony związek?
gość
3 lata temu
Pewnie go sobie wymyśliła
Najnowsze komentarze (142)
gość
2 lata temu
Nie rozumiem was jak macie krytykować edi to nie piszcie wasze zdanie nikogo nie obchodzi i edi ma wspaniały głos skąd wy możecie wiedzieć że on nie istnieje jak nie wiecie to nie poście tych żałosnych komentarzy
gość
3 lata temu
Mądra kobieta
Gregor
3 lata temu
..tak - znowu dziewczynce rozsypały się kredki - pobzykał - znalazł pretekst i poleciał dalej - i nie wytłumaczył dlaczego.
gość
3 lata temu
ona jest w jakiejś trasie? ale z czym? nową fryzurę chce pokazać?
gość
3 lata temu
płaczę rzewnymi łzami nad jej głupotą
mimi
3 lata temu
Myślę, że tu nie o muzykę poszło.
gość
3 lata temu
Ile ona już miała facetów , jakbym miała taką matkę to to bym się że wstydu spaliła żal mi jej bo ma życiowego pecha mimo takiego talentu ona nigdy długo w związku nie będzie bo wiadomo że kocha muzykę
gość
3 lata temu
Nic nowego. Ale głupoty
bCyALMNT
gość
3 lata temu
EDYTKA TO BARDZO WRAŻLIWA OSOBA. JEST Z WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO, MOŻNA JEJ POZAZDROŚCIĆ TALENTU A I URODY TEZ.POWINNA ZOSTAĆ MISSSSSS ŚWIATA! !!!!!!!!
gość
3 lata temu
Miłość to rzeczywiście zatracenie. Czy warto dla paru chwil szczęścia stracić rozum?
gość
3 lata temu
jaka trasa, jaka muzyka...
gość
3 lata temu
z tym swirem nikt nie wytrzyma
gość
3 lata temu
Jal zwykle gada durnoty
Doda
3 lata temu
Muzyka ją zostawiła już dawno ...:))))))))
...
Następna strona
bCyALMOv