Trwa ładowanie...
Przejdź na

Porwana 12-latka trafiła do szpitala. "Była w stanie wskazującym na spożycie alkoholu"

100
Podziel się:

Dziecko udało się odnaleźć w niecałe trzy godziny. "Była zmęczona i wystraszona".

bFdLrYGd

W piątek około godziny 21:00 doszło do porwania 12-letniej dziewczynki nieopodal jej domu w Golczewie w województwie zachodniopomorskim. Dziecko zostało wciągnięte do niebieskiego daewoo tico. Do jej poszukiwań powołano specjalny sztab. W akcję zaangażowany był także policyjny śmigłowiec oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej ze Świnoujścia.

Po kilku godzinach policja znalazła dziecko w samochodzie osobowym kilkanaście kilometrów dalej. Policjanci przywieźli 12-latkę do szpitala. Policja zatrzymała trzy osoby w związku z porwaniem dziewczynki.

Dziewczynka trafiła w nocy do szpitala, była zmęczona i wystraszona. Była także w stanie wskazującym na spożycie alkoholu, co zostanie potwierdzone w diagnostyce toksykologicznej. Dziewczynka jest w stanie dobrym, rozmawiała z psychologiem - powiedział dr Andrzej Ślęzak.

bFdLrYGf
bFdLrYGl

Źródło: TVN24/x-news

bFdLrYGG
KOMENTARZE
(100)
gość
5 lata temu
Amator czy p*****l, wszystko jedno.Dziecko będzie miało traumę przez lata. Ale co może wiedzieć prymityw, piszący pogardliwie " gówniaczka"
gość
5 lata temu
Życzę ci, p******u, żeby ci dziecko choćby furmanką porwali.Chociaz nie - twoich genów nie warto przekazywać dalej.
gość
5 lata temu
Durniu, nie trzeba mieć samochód nawet taki bylejaki jak tico, żeby skrzywdzić dziecko, czy dorosłego. Samochód tu nie ma najmniejszego znaczenia, ale fakt, że napadli na dziewczynkę i ją porwali. Jesteś tak pusty, że szkoda mi ciebie.
bFdLrYGH
gość
5 lata temu
Prę lat wcześniej był taki sam scenariusz i dziewczynkę znaleziono martwą a sprawców do dziś nie ujęto . Mogą być ci sami
gość
5 lata temu
odnależli ją po kilku godzinach. Nie wiadomo kto dał jej alkohol- pewnie porywacz.
Najnowsze komentarze (100)
RODZICE
5 lata temu
ZAMYKAĆ DOŻYWOTNIO PEDOFILII I PODAWAĆ ICH DANE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, jako ostrzeżenie! Tego żądamy od Państwa Polskiego my Rodzice!
gość
5 lata temu
no właśnie co ona robiła o tak póżnej porze mam sama dwie córki i nie wyobrażam sobie żeby one tak do póżno w nocy były poza domem masakra
gosc
5 lata temu
to moze byc bohater pis ktory g****i a dzieci rodza tej dziewczynce i jej rodzica zycze jak najlepiej
gość
5 lata temu
Ja sie naywa sedzia ktory go wypuscil 3 miesiace temu ?
gość
5 lata temu
media fałszuja prawdę,dziewczynka została zgwałcona.
gość
5 lata temu
Dziecko samo o 21 na ulicy? Czy ktoś z dorosłych nie mógł jej odprowadzić do domu?
gość
5 lata temu
i****o, co to ma za znaczenie. To dziecko zostało porwane, może zgwałcone, a ty zastanawiasz się co ona robiła o tej porze na ulicy. To już jest szczyt bezczelności i zakłamania. Nic dziwnego, że bandyci porywają dzieci, skoro zaraz koledzy go obronią, że to wina dziecka bo szwendało się po nocy. Powinieneś się wstydzić za takie komentarze.
gość
5 lata temu
Chazan jest przestepca. Jedyna roznica jest taka, ze jego kryja te wszystkie zboki z Pisu dlatego prokuratura nie moze sie nim zajac. To, ze jest na wolnosci, nie znaczy ze nie jest przestepca.
bFdLrYGz
gość
5 lata temu
K*******C GWALCICIELI I PEDOFILOW podaj dalej
gość
5 lata temu
Głupota rodziców! Mają nauczkę! Nie ważne czy to było 100 czy 1km 12 latka NIE MA PRAWA BYĆ SAMA o tej porze! W bloku na windzie jest napisane że do 13 roku życia dziecko samo NIE MOŻE korzystać z windy, tylko z obecnością osoby dorosłej. Brak wyobraźni rodziców. Kolejna patologia z 500 plus której zamiast ruszyć d**y i przejść te 100 m i odebrać dziecko od sąsiadów wolą oglądać seriale albo chlac piwko! Jak nie umiecie zajmować się dziećmi i nie chcecie o nie dbać, pilnować i wychowywać jak należy to zainwestujcie w gumę 5 zł i się nie rozmnazajcie! Bo potem niewinny cierpi z powodu głupoty i lenistwa dorosłych!
gość
5 lata temu
NIE SLEZAK TYLKO dr BURAGAS
gość
5 lata temu
a co na robiła i u kogo była ok.godz.21 proszę zadać to pytanie i ko upoił ją alkoholem czy ci co ją porwali czy już była pod wpływem alkoholu przed porwaniem
gość
5 lata temu
nawet nie wiesz jak wielką, moja bliska osoba nie dźwignęła się po czymś takim. Też została porwana do samochodu. Mówiła mi, ze lęk wraca jak odbita fala.
gość
5 lata temu
DZięki Bogu i POLICJANTOM szybko odnaleziono dziecko. Ale kary dla takich zwyrodnalców są za niskie i POWINNY być BEZWZGLĘDNE- żadnych skróceń kar za dobre sprawowanie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdLrYHs
bFdLrYHt
bFdLrYHu
bFdLrYHv
bFdLrYHw
bFdLrYHb