Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Poświeciłem wszystko dla walki, żonę, dzieci. Nigdy nie napisałem donosu, nie brałem pieniędzy!"

489
Podziel się

"Wiem, co zrobiłem. Oni mówią o jakiś pieniądzach? To są żarty. Udowodniłem, że na mnie podrabiano dokumenty" - broni się Lech Wałęsa.

bCOjZCSZ

Od kilku dni znów jest głośno o sprawie TW "Bolka". Wszystko dzięki Marii Kiszczak. Prezes IPN poinformował, że wdowa zaoferowała sprzedaż nielegalnie przetrzymywanych dokumentów za 90 tysięcy złotych. Służby przeszukały jej mieszkanie. Ujawniono, że wśród dokumentów jest notatka dotycząca spotkania z TW "Bolkiem" w 1974 r. Dziś część dokumentów znalezionych w domu generała Czesława Kiszczaka zostanie udostępniona. Akta będę mogli obejrzeć historycy i dziennikarze. Były prezydent na nowe oskarżenia zareagował ostro.

Poświeciłem wszystko dla walki, żonę, dzieci. Ja się bzdurami nie interesuję. Ja wiem, co zrobiłem. A oni mi mówią o jakiś pieniądzach? To są żarty. Jeszcze raz powtórzę: nigdy nie zgodziłem się na współpracę, nie napisałem żadnego tekstu, donosu, nie brałem żadnych pieniędzy, to są fakty. Udowodniłem natomiast, że na mnie podrabiano dokumenty.

bCOjZCTb
bCOjZCTh

Źródło: TVN24/x-news

bCOjZCTC
KOMENTARZE
(489)
gość
4 lata temu
A czemu w poprzedniej lustracji byly wyrwane kartki z akt
gość
4 lata temu
Oj Bolek i tak wszyscy wiedza ze byłeś Bolkiem łachudro
gość
4 lata temu
I tak od dawna wszyscy wiedza ze Wałęsa współpracował z SB. Chodzi o to by przyszłe pokolenia o tym tez wiedziały.
bCOjZCTD
gość
4 lata temu
a co ma Jarek do kwitów Bolka ? jak będą kwity na Jarka to wtedy pogadamy, a teraz czekamy na niezależną !!! ekspertyzę grafologiczną podpisów na kwitach
gość
4 lata temu
widzieliście jakie kartony dokumentów wynosili z domu Kiszczaka, i co nagle tam są tylko dokumenty na Wałęsę? a reszta co wszyscy święci , pomijając to, że te gigantyczne pudła dokumentów zawierały pewnie tylko haki na LW, a reszta to pewnie były gazetki lidla?
Najnowsze komentarze (489)
gość
2 lata temu
Polskie bydlo u wladzy.Polak /typowy/ za kase sprzeda kazdego i jest "sygnalista" z urodzenia. Bardzo dobrze zna "zalety" polskiego spoleczenstwa Kaczynski dlatego caly kraj szlag trafi z wybitna pomoca kleru - pazernego na kase . R****k jest pomocny ideologii Kaczynskiego i klakierow pisowskich . Wstyd byc normalnym Polakiem w kraju krolujacej ciemnoty.
gość
4 lata temu
Jeżeli nie szanujemy przeszłosci nie możemy mieć przyszłości Wałęsa jest symbolem tak jak Jan Pawel II nikt sobie nie zadaje trudu żeby pamiętac co działo po 68 roku w Polsce od antysemityzmu po nagoniki wymuszeniu zeznań po straszenie.Nawet za słuchanie radia można było siedzieć bieda była ale ludzie się szanowali i zawsze można było liczyc na drugiego człowieka
Genitazy
4 lata temu
Nie wiem czy kapował, ale to p*****k, więc jakiej klasy od niego wymagasz ?
gość
4 lata temu
Normalnie komediant.
gość
4 lata temu
wez bolek nie gadaj bzdur baw sie dobrze tam gdzie jestes klamca jeszcze raz klamca az uszow dym leci
Zibi
4 lata temu
Właściwie jakby oddzielić emocje to LW to łebski gość. Bo kogo z was stać na regularne wakacje kilka razy do roku na Florydzie czy Kalifornii. A LW sobie jeździ i to na emeryturze. Dzięki współpracy. Właściwie wszystkie podręczniki biznesowe zachęcają obecnie do współpracy. A LW antycypował te zalecenia ponad 40 lat temu. Prawdziwy geniusz!! Jednego nie rozumiem - dlaczego tym się nie chwalił ??
gość
4 lata temu
aż się popłakałem!! Toż to święty Taki święty lisek
gość
4 lata temu
WAŁĘSA POŚWIĘCIŁEŚ WSZYSTKO DLA WŁASNYCH KORZYŚCI I USTAWIENIU SIEBIE ORAZ WŁASNYCH NIEUDANYCH DZIECI .SPRZEDAŁEŚ POLAKÓW ,ZDRADZAŁEŚ PRZYJACIÓŁ I KOLEGÓW -JESTEŚ ZDRAJCĄ .
bCOjZCTv
as
4 lata temu
nawet honor i sie zakiwała pusta p**a
gość
4 lata temu
te bzdury zostaw dla Michnika
gość123
4 lata temu
co artykuł to inne tłumaczenie... od lat było głośno, że to Bolek. Pytanie tylko co takiego mu za to grozi ? NIC ??
gość
4 lata temu
Wygląda na to że zaklinacz duchów i czasu już się pogubił w swoich rewelacyjnych kłamstwach raz jest za a za chwilę przeciw . O swojej winie w tym zakresie podpisał się wtedy gdy wykorzystując swoje stanowisko , zabrał swoją teczkę do domu i nad wyraz długo, długo ją "studiował" . Takie gadki to dla przedszkolaków ludzie mu wierzyli i wielu zginęło od kul a ten próbuje stworzyć mit niewinności i to jest przykre.
gość
4 lata temu
Żenada. Wypowiedzi tego człowieka to dno.
gość
4 lata temu
ale ona szpetna.
...
Następna strona
bCOjZCTX