Trwa ładowanie...
Przejdź na

Potocka: "Niuanse odróżniają aktora od amatora, który gra bardzo powierzchownie"

51
Podziel się

Aktorka nie może pogodzić się z coraz większą ilością celebrytów w produkcjach telewizyjnych i teatralnych.

bCGEKGsB

Małgorzata Potocka aktorskie ambicje realizuje na planie serialu Barwy Szczęścia. 64-latce w produkcji towarzyszą zawodowi aktorzy, amatorzy oraz celebryci. Mimo to Potocka nie kryje rozczarowania kondycją polskich seriali, w których coraz częściej pojawiają się osoby bez odpowiedniego warsztatu. Aktorka obawia się również o kondycję spektakli teatralnych, w których występują modelki, piosenkarki lub tancerki. Artystka wyznała, że amatorzy bardzo powierzchownie podchodzą do ról i skupiają się jedynie na wypowiadaniu kwestii. Zapewnia, że szybko odróżnia amatora od aktora, który jej zdaniem zawsze "drąży rolę".

bCGEKGte
KOMENTARZE
(51)
gość
2 lata temu
Może i słusznie Ale jej również nigdy nie widziałam w jakiejś ambitniejszej roli. W każdym filmie I serialu gra dokładnie tak samo
gość
2 lata temu
To zależy. Są mega aktorzy i są naturszczyki z takim talentem że w żadnej szkole się tego nie nauczy. Ale zgadzam się że jest zalew m*****t.
gość
2 lata temu
zalewa nas fala beztalecia.dzieci znanych rodzicow.przyjaciol.wielkie miernoty tej ze elity.
bCGEKGtf
gość
2 lata temu
I kto to mówi?Słabiutka aktorka, ale zaistniała bo miała znanych rodziców.Wielkie mniemanie o sobie i pretensje do świata,ze jej należy się więcej. Ś.p Ciechowski zostawił ją bo traktowała go tez z wyższością bo to chłopak z bloku. Potocka nie mogła znieść ,ze zostawił ją dla , w jej rozumieniu, byle kogo bo niani jej dzieci.pamiętam,ze nikogo nie dziwiło ,ze ją ( Potocką) zostawił.
gość
2 lata temu
Niestety i teatr schodzi na psy. W teatrze gra kurdej szatan, doda grała, gra ten cały przereklamowany ulubieniec tvnu Karolak (on taki świetny, że potrafi zagrać dobrze ale tylko jeden typ postaci).
Najnowsze komentarze (51)
Wiesław z Kos...
2 lata temu
Goska jesteś drewno
gość
2 lata temu
Haha wielka mi aktorka, śmiech na sali
gość
2 lata temu
Pamietam ja tylko z jednego filmu o Hubalu. Jak zarżała " mleka przyniosę". Kojarzy mi sie tylko z tym mlekiem.Wiecej jej rolek nie wspomnę.A była partnerka ciechowskiego to druga rola. I to wszystko.
gość
2 lata temu
Zmień te pingle ty pijaczko z żółtymi zębami!
gość
2 lata temu
Gdzie ta pani zawodowo gra,acha w serialu,,nalwyzszego lotu
gość
2 lata temu
Gdzie ta pani zawodowo gra,acha w serialu,,nalwyzszego lotu
gość
2 lata temu
Sama jest słaba, ale ma racje. Mamy nalot idiotów za kasę debili sponsorów.
gość
2 lata temu
Czerwony Kapturek tradycyjnie pier***y banialuki
bCGEKGsX
gość
2 lata temu
Znawczyni ......od koloru czerwonego . Mega mądrala,mega piękna,mogą inteligentna, mega mamusia, mega [ była ) żona .....tylko generalnie bardzo ...ujowa
gość
2 lata temu
pani Potocka ma rację
gość
2 lata temu
Jest wysyp niemot z nazwiskami po znanych aktorskich rodzicach.....a nie oni maja wrodzony talent
gość
2 lata temu
Pamiętam tą brzydule jak była mloda z zielonymi włosami odbijalo jej na maksa ona jest wariatka super że ją zostawił dla niani bo Anka była sympatyczna i śliczna a ona brr
gość
2 lata temu
no np.Alicja Bachleda..drewno nie aktorka..moze o tym typie mowi Potocka..
mmstudiofimpr...
2 lata temu
Żenua! Nie ma czegoś takiego, jak aktorstwo po dyplomie. Pani, Janda, komorowska,Szczepkwska to dinozaury, wclae nie najzdolniejsze, patrząc na światowe aktorskie sukcesy Jankowskiej cieślak i Szapołowskiej w "Innym spojrzeniu" Karoly Macca. Pani choć raz byla nominowana? Bo Janowska ( cudo!!!!) dostała tę nagrodę w Cannes. A Pani co? U Puczyłowskiej się poniża, zabiega o atencję i jest daleko w tyle z moralnością.Cóż, nie lubię Panie, ale źle nie zyczę.Według zasług, do których bzykania z ś.p, Ciechowskim nie zaliczam. Może Adam pomoże? albo Lambros?
bCGEKGtz