Trwa ładowanie...
Przejdź na

Powierza zabrała czteroletnią córkę na ściankę. "Może jakiś buziak?"

28
Podziel się

Jeszcze do niedawna aktorka zapewniała, że nie zamierza wciągać dziecka do show biznesu. Zapomniała o tym?

bCInBqCZ

Jeszcze dwa lata temu Anna Powierza deklarowała, że nie ma zamiary wciągać córeczki w świat show biznesu. Aktorka zapewniała, że nie wyobraża sobie pracy na planie serialu u boku dziecka, tłumacząc się stresem. W ostatnim czasie zmieniła chyba jednak zdanie i coraz rzadziej przejmuje się "zachowaniem prywatności" swojej pociechy. W czwartek jedna z warszawskich restauracji zorganizowała specjalny imieninowy bankiet dla znanych Ann. Gwiazdami wieczoru zostały: Anna Kerth, Anna Samusionek, Anna Jurksztowicz, Anna Lucińska czy Anna Oberc. Na imieninowej kolacji nie zabrakło również Anny Powierzy, która najwidoczniej nie mogła skorzystać z pomocy opiekunki i zabrała czteroletnią córeczkę ze sobą. "Czesia z Klanu" zachęcała małą Helenkę do pozowania przed paparazzi, zapewniając dziecko, że to wspaniała zabawa.

bCInBqDC
KOMENTARZE
(28)
gość
2 lata temu
CZESIA. ONA ZAWSZE BEDZIE CZESIĄ
gość
2 lata temu
Czesia ze wsi może wyjdzie ale nie na odwrót
gość
2 lata temu
Styl ma tragiczny
bCInBqDD
gość
2 lata temu
Przyznam ze to jak ona się ubiera mnie przerasta 😃😃😃😃😃 z drugiej strony najbardziej liczy się to ze ma własny styl
ch.b
2 lata temu
O co chodzi z tymi "ściankami". Ustawiać fotoreporterów by robili zdjęcia na tle jakiejś dykty? To trzeba być umysłowo upośledzonym, by się tym jarać. Mnie by to obrażało.
Najnowsze komentarze (28)
gość
rok temu
A to jedna samotna matka w Polsce??? Jedna jedyna chora na tarczycę? Co drugi człowiek ma problemy z tarczycą lub inne choroby. Ale nie każdy robi z tego sensację i nie pisze o tym książki, tylko po to, żeby kasa się zgadzała. Nie róbmy ofiary z kogoś, kto nią nie jest. Kilka lat temu moja koleżanka zajmowała się jej córeczką, potem chyba były jeszcze jakieś opiekunki. Może trudno z niektórymi mamuśkami wytrzymać.
gość
rok temu
Wszystko dla kasy
gość
2 lata temu
A te kły i wystudiowany uśmiech! Czesia pełną gębą!
JACEK
2 lata temu
Powierza nigdy, nie była ładna kobietą. Czy grubsza, czy chudsza wygląda, tak samo !! Wygląda, na starszą niż jest, powolna, flegmatyczna , ten sztuczny uśmiech !! Mało kobieca, bez seksapilu, Może, nie miała jeszcze, takiej roli w której mogłaby, sie wykazać ?? widziałbym, ją ( Jak w serialu !!) jako nauczycielkę, w przedszkolu !!!!
gość
2 lata temu
co ona ubrała, masakra i śmieje się jak g****a do sera
gość
2 lata temu
co ona ubrała, masakra
gość
2 lata temu
Boziu jaka ona straszna ta czesia
gość
2 lata temu
Z***m srerem
bCInBqDv
gość
2 lata temu
ladna,naturalna i jedna z niewielu normalna!
gość
2 lata temu
bardzo ładna i sympatyczna
gość
2 lata temu
Co to za idiotki wciąż wyskakują z tą Czesią. Do obrzydzenia wręcz to chamstwo.
gość
2 lata temu
Pani Anna Powierza ma piękny uśmiech, jest bardzo kobieca i ubiera się też fajnie. Wciąż te same krytykantki dają o sobie znać, bo pewnie nikt na nich nawet nie zwróci uwagi. Takie podłe nie są nawet śmieszne.
gość
2 lata temu
Do końca już będzie Czesią. Nikim więcej.
Bara
2 lata temu
Ładna, energetyczna kobietka tylko niech nie kupczy dzieckiem bo tak nie wolno Dziecko nie jest zabawką, nie jest na sprzedaż
bCInBqDX