Trwa ładowanie...
Przejdź na

Powstanie "Projekt Gentleman"? "Na razie wiele kobiet potrzebuje pomocy"

55
Podziel się

Rozenek przyznała, że z każdą edycją zgłasza się coraz więcej uczestniczek.

bCGRFyJh

Stacja TVN przygotowuje się właśnie do realizacji czwartego sezonu Projektu Lady. Niedługo ruszą castingi do programu, a Małgosia Rozenek-Majdan zapewnia, że z każdą edycją pojawia się coraz więcej uczestniczek. Zaniepokojona Gosia wyznała, że zaobserwowała "drastyczny" wzrost zgłoszeń do produkcji. Celebrytka dodała, że na razie Edward Miszczak nie planuje realizacji edycji dla panów. Zapewnia, że nadal pozostaje spore grono dziewczyn, które potrzebują pomocy jej ekspertek.

bCGRFyJK
KOMENTARZE
(55)
gość
2 lata temu
W projekcie gentelmen prowadzącym musi być konicznie Radek Majdan!
gość
2 lata temu
Noooo faceci w 80%to oblechyyy więc jak najbardziej by im się to przydalo. No ale oni nie pójdą bo według nich danych są tacy zayepisci 😅
gość
2 lata temu
Potrzebują pomocy? Błagam. Mają po prostu parcie na szkło. Miłej niedzieli.
bCGRFyJL
gość
2 lata temu
a powinien powstać taki program
gość
2 lata temu
Jak chce tak pomagać i walczyć z patologią, to niech się zaangażuje w jakieś świetlice środowiskowe i pomoże młodym wyjść na prostą. Z taką kasą mogłaby spokojnie stworzyć jakąś fundacje pomagającą dzieciakom z patologicznych rodzin. Ale nie, lepiej robić durny program tv dla fejmu, w którym i tak nikt się nie zmieni, bo to jedna wielka wyreżyserowana ściema.
Najnowsze komentarze (55)
gość
2 lata temu
Zdecydowanie taki program dla facetów. Są w tych czasach totalnie beznadziejni i nic sobą nie reprezentują.
gość
2 lata temu
i ona ma pomóc,3 mężatka i rozebrana od rana do nocy,ale przykład, te jej wypowiedzi i chwalenie się to .......
gość
2 lata temu
One nie potrzebują pomocy,tylko lansu.A Małgosia chyba nie jest właściwą osobą,żeby pokazywać im właściwą drogę w życiu.Może pokazać tylko jak zdobyć popularność.
:O :B
2 lata temu
a ty malgoniu najbardziej potrzebujesz pomocy :o
gość
2 lata temu
Pani Małgosiu już się pani zapisała jako uczestniczka na następna edycje
gość
2 lata temu
Mężczyzn już prawie nie ma. Są rozkapryszeni i egoistyczni chłopcy szukający utrzymujących ich głupich kobiet.
gość
2 lata temu
alez to tania silikonowa zdzira, obiekt westchnieñ dla koniobijcôw
gość
2 lata temu
Patologia chociaż w ten sposób pożyje sobie za darmochę 🐰 Żeby to wychowanie przynosiło jakieś efekty ale pannice wracają do poprzednich wcieleń 🍕
bCGRFyJD
gość
2 lata temu
no to k********a ciąg dalszy do dzieci stara cholero
gość
2 lata temu
Gosza te program jest wyrezyserowany!!! To po pierwsze.Po drugie primo, negujesz dziewczyny z tipsami, doczepami, sztucznymi rzesami , a spojrzalas w lustro???? tak wlasnie ty wygladasz plus cyce na wierzchu i graslawe nogi wyeksponowane.I to jest eleganckie ???? O gustach sie nie dyskutuje, ale ty wygladasz koszmarnie.I ta maniera , pogarda wypisana na gebie kiedy nie ma fleszy!!!
gość
2 lata temu
Pomocy to ty Goszu potrzebujesz !!!!Twoje stroje i aroganckie zachowanie daje wiele do zyczenia!!!! Najlepiej pouczac innych i strofowac,ale juz ciezko zobaczyc siebie!!!!! Miszczak potrzebuje pomocy to fakt!!!! Bo jakim slepcem trzeba byc aby taka osobe jak ty na sile promowac!!!
gość
2 lata temu
hehe i co majdan poprowadzi ;))?
gość
2 lata temu
"nie zmieniasz dziewczyn ", tylko one grają wg.scenariusza i nie mów głupot Majdanowa , bo aż oczy bolą !zresztą każdy program z tobą jest jest beznadziejny tak jak i ty !
gość
2 lata temu
Zauważyliście, że pod newsami o niej nie można dawać łapek w dół, a pod newsami o Dodzie ktoś wali na jedno kopyto żenujące komentarze i odpowiada sam sobie? 😐
bCGRFyKf