Trwa ładowanie...
Przejdź na

Poznajecie młodą piosenkarkę?!

212
Podziel się

Tak wyglądała w wieku 13 lat...

Poznajecie młodą piosenkarkę?!
bDJJHxGt

Do sieci trafiło amatorskie wideo, na którym widać ciemnowłosą młodą wokalistkę o znajomych rysach twarzy. W popisującej się swoim wokalem nastolatce o wyjątkowo mocno podkreślonych brwiach można rozpoznać... Shakirę.

Shakira zadebiutowała właśnie w wieku 13 lat. Wydała płytę Magia, która okazała się tak wielką klapą, że obecnie nie jest nawet wymieniana w jej dyskografii. Zobaczcie, jak śpiewała i tańczyła trzynastolatka, która za parę lat stała się jedną z największych gwiazd na świecie.

bDJJHxGv

Poznalibyście, że "ma talent"?

bDJJHxGW
KOMENTARZE
(212)
fake hermes e...
7 lat temu
hermes birkin good replica Poznajecie młodą piosenkarkę?! - PUDELEK.TV fake hermes ebay http://www.rockland.dk/Kili/fake-hermes-ebay.html
gość
9 lat temu
Wyliżcie mi d**e!
gość
9 lat temu
Nagranie jest kiepskie, ale ułomność techniki nie jest w stanie stłumić tego, że dziewczyna ma wrodzony wdzięk, talent sceniczny,pełną ciepła i ognia urodę. Poza zmianą koloru włosów i regulacją brwi nie majstrowała przy urodzie, ma w sobie "to coś" czego żadna operacja, makijaż, ani środki techniczne nie wniosą do wizerunku artysty. Na złej jakości filmie - piękny diament, który oszlifowany doświadczeniem zamienił się w prawdziwie rzadki brylant.
bDJJHxGX
gość
9 lat temu
Beczy, jak koza.. ;P
gość
9 lat temu
Rany booskiee.. Dramat.. :P
gość
9 lat temu
Myślę że to pytanie na końcu: "Poznalibyście, że "ma talent"?" jest zbędne. Gdyby nie fakt, że w tle słychać nagranie z zapewne kasety, a mikrofon który trzyma jedynie tłumi jej śpiew, to Shakira była jest i będzie utalentowaną dziewczyną ze szczerym uśmiechem i dobrym serduchem.
gość
9 lat temu
45 sekundowa reklama? pierddole to video.
gość
9 lat temu
Jestem święcie przekonany, że ten w******k (lub w*******a) z PUDELKA, który napisał ten kretyński komentarz pod filmem w życiu płyty MAGIA nie słyszał a wypisuje pierdoły aż żal. Ale czego można się spodziewać po "dziennikarzach" z PUDELKÓW czy innych PLOTKÓW - to bardzo specyficzna subkultura, dno "dziennikarstwa", ciekawe czy któryś z nich maturę ma w ogóle. Po pierwsze jak można powiedzieć o dziecięcej płycie, że to klapa? W jakim sensie? Muzyka dziecięca to zupełnie nieocenialna kategoria tak naprawdę, no bo jak? Tu nawet ilość sprzedanych egzemplarzy nie jest żadnym wyznacznikiem. Po drugie, to dość pospolite, że płyt nagranych jako dziecko zazwyczaj się nie wymienia w dyskografii dorosłego artysty. Ciekawe czy ktoś widział kiedyś np. płytę Kukulskiej "The best of..." czy "Greatest hits" na której obok utworu "Światło" znalazłby się utwór "Zuzia - lalka nieduża"? A oba były przebojami :-) Więc zastanów się pudelkowy żurnalisto zanim następnym razem jebniesz takim sucharem. Już pomijając fakt że pewnie praca pudelkowego dziennikarzyny polega na przeglądaniu Wikipedii zanim w wielkim wyprodukuje take wypociny jak tych parę nędznych zdań tutaj. A po trzecie oczywiście, że rozpoznalibyśmy talent! Wiara w siebie jaką to dziecko przedstawia na tym filmie to już 70% jej przyszłego sukcesu. W kilku momentach słychać również już z*******y mocny głos którym posługuje się teraz. Po czwarte - z pewnością Shakira w wieku 13 lat miała większy talent jako wokalistka i tancerka, niż Ty obecnie jako żurnalista produkujący się w Pudelku :-)
Lucky.Girl
9 lat temu
Jejku! To Shakira?! Z wyglądu jej nie poznałam... Po głosie TROCHĘ ją poznałam. Szczerze? Trochę fałszuje... Może to dlatego, że leci jeszcze podkład z innym wykonaniem.
gość
9 lat temu
ściągaj ZA DARMO filmy z Shakirą z Wrzuty,YouTube,RedTube: loadzafree.xdxd.pl
gość
9 lat temu
To jest przeciez BIBER!!!!
gość
9 lat temu
Tak to Shakira:)Da się poznać:)
gość
9 lat temu
SHAKIRA!
bDJJHxGP
gość
9 lat temu
ooooooooo k***a to shakira masakra!!!!!!!!!!!!jestem w szokkkkkkkkkkuuuuu!!!
...
Następna strona
bDJJHxHr