Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Pozwalam swojemu mężczyźnie podejmować decyzje. Mam staroświeckie podejście!"

107
Podziel się:

"Mi się to podoba. Dla mnie mężczyzna musi być silniejszy. Jak kocham to do końca" - mówi Miriam o swoim facecie.

Wydaje się, że medialnie na dyskusji wokół przyjmowania przez Polskę uchodźców najbardziej zyskała Miriam Shaded. Córka syryjskiego chrześcijanina i Polki zapewnia jednak, że w swojej politycznej działalności skupia się głównie na walce o prawa człowieka, w tym zwłaszcza o prawa kobiet. Zobacz też: Miriam Shaded: "Chcę ochronić Polskę i polskie kobiety"

Jako kobieta preferuje jednak "staroświecki" model związku, w którym dominuje mężczyzna. Od czterech lat ma partnera, którzy podejmuje za nią decyzje.

Pozwalam swojemu mężczyźnie podejmować ostateczną decyzję. Dwie osoby nie mogą iść w dwie rożne strony. Mi się to podoba. Dla mnie mężczyzna musi być silniejszy, a jak mnie nie słucha, to oboje na tym cierpimy. Większość kobiet by olała takiego pana. Ja jestem wytrwała, walczę o coś, na czym bardzo mi zależy. Mam staroświeckie podejście, jak kocham to do końca.

Źródło:Superstacja

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(107)
gość
6 lat temu
Chce chronić Polskę...przed czym? Sama sprowadziłaś w lipcu ubiegłego roku ponoć niesamowicie prześladowanych chrześcijan z Syrii którzy nie mal zaraz po przylocie do Polski zwiali o Niemiec (bez słowa dziękuję jak Ci ze Śremia) Zrozum Polska jest za biedna!! Żaden uchodźca tu nie zostanie !!
gość
6 lat temu
W islamie też mężczyzna podejmuje wszelkie decyzje.
gość
6 lat temu
To czemu ta baba walczy z muzułmanami skoro ma poglądy muzułmańskie? Dla popularności? By przypodobać się Polakom?
gość
6 lat temu
Ja uważam, że powinna decydować mądrzejsza osoba. Jeżeli mężczyzna będzie miał cebule zamiast mózgu to co, kupi mieszkanie 32m2 za 500.000 zł i będzie dobrze? Hahahaha
gość
6 lat temu
Czyli to facet decyduje z kim spi;-) liczcie dziewczyny na siebie. Inaczej można się przejechać na facetach
Najnowsze komentarze (107)
gość
6 lat temu
A on spotyka się jednocześnie z innymi kobietami i Ciebie zdradza, ale jesteś naiwna :)
gość
6 lat temu
To chyba mówisz o byłym partnerze :) on się w końcu od Ciebie uwolnił i śmieje się teraz z Ciebie, że jesteś taka g****a buahahahha
grześ
6 lat temu
polskie łanie na naukę do mirjam marsz, tak powinien wyglądać ten świat
gość
6 lat temu
myslalam ze jest madrzejsza, a to hipokrytka!!!!!!!!1 ja jestem za równością, a nie za dominacją, jak ona może być tak zakłamana!!!!!!!!
gość
6 lat temu
Ciekawe jak długo? Głupiutka! Nie ma kim się zajmować.
gość
6 lat temu
To niech zakłada burke i sie podporządkowuje
gość
6 lat temu
Powiedz jeszcze, ze ten partner to Rafał, buahahaha śmieszna jesteś
jan
6 lat temu
Kolejna i*****a co nawoluje do wojny. Zbija kapital polityczny i kase na nienawisci. Precz z Miriam. Wracaj z tatusiem do Syrii
gość
6 lat temu
lubie ja
J. K. Mikke c...
6 lat temu
Oj kobietki! Kobietki! Takie głupoty możecie wciskać swoim mniej rozgarniętym koleżankom. Dla sporej liczby młodych dziewczyn w tym kraju taka wiedza być może będzie przydatna w przeżyciu najbliższych lat. Miriam już lasuje mózg Pudelkowiczkom. Można jeszcze pomarzyć że dawnymi czasy chłop nie mający zwierzęcia pociągowego, zakładał swojej kobiecie chomąto i orał nią pole. Fakt z punktu widzenia dzisiejszych czasów może to wydawać się okrutne ale niewątpliwie miało to walory terapeutyczne. I nie tylko na psyche ale też na hm? "obesity". Niestety w dzisiejszych czasach to nie przejdzie. Takie coś skończyłoby się rozwodem z powodu niezgodności charakterów.
J. K. Mikke c...
6 lat temu
A poza tym? Mężczyzna musi nocą powodować orgazmy. To w końcu jego święty obowiązek. A w dzień? Mężczyzna musi zarabiać pieniądze. To jeszcze bardziej święty obowiązek. A co facet powinien robić w krótkich wolnych chwilach gdy nie produkuje orgazmów i pieniędzy? Lista zajęć jest długa: sprzątanie, gotowanie, opieka nad dziećmi. Czy to są męskie powinności? Dawniej nie były ale teraz mamy równouprawnienie. Zatem to są już męskie obowiązki. I na koniec rzecz najważniejsza. Każdy żonaty mężczyzna musi ale to absolutnie musi mieć świadomość w każdej sekundzie swojego życia jakie niewypowiedziane i niewyobrażalne szczęście znalazł na swej drodze życia gdy spotkał swą księżniczkę. Tak to z pewnością jest ta słynna kobieca "dobra dominacja".
J. K. Mikke c...
6 lat temu
Czy kobieta chce aby jej mężczyzna podejmował samodzielnie decyzje. Oczywiście że chce tylko to zależy od sytucji: a) Gdy kobiecie zależy na jakiejś decyzji to facet niby samodzielnie dokonujący wyborów musi zadecydować tak samo jak jego księżniczka. b) Gdy kobiecie nie zależy albo jest na tyle g****a aby samodzielnie dokonać wyboru to nie musi dokonywać wyboru od tego ma swojego faceta. A co jak mężczyzna dokona złego wyboru. O! To tylko wina faceta. Jest mężczyzną więc powinien zawsze dokonywać właściwe decyzje.
J. K. Mikke c...
6 lat temu
> Wiele kobiet w krajach chrześcijańskich jednak woli żeby to mężczyzna > podejmował decyzje w związku dla wygody, nie dlatego ze mężczyzna je > dominuje i traktuje tak jak w islamie. No proszę! Jakiejś niewieście wymsknęła się informacja do czego Europejce potrzebny jest mężczyzna. Do czego? "Dla wygody". Marzeniem większości dorastających dziewcząt jest znalezienie sobie jelenia, któremu przez całe życie będą wciskać kit że jest jedynym niepodważalnym samcem alfa w ich związku a który jest na tyle g***i że nie będzie sobie uświadamiał że w rzeczywistości wykonuje polecenia żony a nie swoje. W końcu ważne aby głowa nie była świadoma że ma szyję.
gość
6 lat temu
czemu promujecie te paniusie? kim ona jest?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie