"Pracuję w Rosji, bo nie chcę być uzależniony od polskiego rynku!"

126
Podziel się

Tym razem nie wspomina już o Putinie...

Paweł Deląg jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów za wschodnią granicą. Wystąpił w wielu rosyjskich produkcjach, zarówno serialach, jak i pełnometrażowych filmach. Był też bohaterem skandalu, który sam wywołał publikując zdjęcie przedstawiające go w mundurze oficera wojsk ZSRR, z odznaczeniami za radziecką okupację Afganistanu i różą w ręku. Aktor ubolewa nad tym, że nie rozumie niechęci Polaków do tego kraju. Tłumaczy, że wybrał pracę za wschodnią granicą, bo "nie chcę być uzależniony od chimerycznych decyzji polskiego rynku filmowego". Tym razem nie wspomina już jednak o Putinie.

Pracuję w Rosji, bo nie chcę być uzależniony od chimerycznych decyzji polskiego rynku filmowego. Są na przykład nisze w kinematografii francuskiej, gdzie potrzebują określonych typów aktorów mówiących nawet z akcentem. Po jednej i po drugiej stronie jest po prostu naród, który de facto pragnie żyć, To głupie napędzanie emocji i definiowania np. przez Rosjan, że wszyscy Polacy są źli i antyrosyjscy - mówi w rozmowie z Newseria Lifestyle.

KOMENTARZE
(126)
gość
5 lata temu
Z jakiegoś powodu to w Rosji zrobił karierę i pieniądze. Może w Polsce go blokowali? Nie widzę w tym nic złego.
gość
5 lata temu
Ja tam go lubię za to jakim jest aktorem. Tyle w temacie. Politycznie może nawet wierzyć w krasnoludki.
gość
5 lata temu
Dobry aktor,przystojniak niech mu sie wiedzie...
gość
5 lata temu
no i dobrze mówi...
gość
5 lata temu
Facet ma ciągle ten super urok...
Najnowsze komentarze (126)
gość
5 lata temu
Marny człowieczek i marny aktor, w dodatku s****a
rrp
5 lata temu
polskim aktorom powinno być wolno grać tylko hitlerowców. Na przykład u Wołoszańskiego
gość
5 lata temu
kasa misiu kasa
gość
5 lata temu
Gratuluję Panu decyzję! Przecież w tej ksenofobicznej Polsce wszystkie "niezależne żródła opiniotwórcze"oszalało w rusofobii i umiłowaniu zbrodniczej Ukrainy,która nie zawachała się by pogrążyć kraj w strasznej bratobójcej wyniszczającej wojnie!Dla mnie jest Pan odważnym i prawym człowiekiem!!!!!
gość
5 lata temu
Jedni sprzedają jabłka, a aktor swoją osobę, "Towar" jak każdy.
gość
5 lata temu
Dlaczego nazywacie go zdrajcą?? Przecież wiadomo że w Polsce nikt mu kokosów nie nawali, a w Rosji mu płaca. Zresztą wiecie jak to Kazik śpiewał ;)
gość
5 lata temu
Złej baletnicy przeszkadza rąbek od spódnicy. I tyle w temacie aktorstwa.
gość
5 lata temu
bo on jest cieniakiem, a u ruskich robi za pozytecznego idiotę czy zagrał w jakimś ciekawym filmie w Polsce?
Anak
5 lata temu
A z czego się chłopie tłumaczysz....
Cegła
5 lata temu
Leciałam kiedyś z Delągiem jednym samolotem z Moskwy. Byli też licealiści z nauczycielami, którzy nie panowali nad swoja grupa i Ci się okropnie wydzierali. Jedyna osobą która bardzo słusznie zwróciła uwagę na skandaliczne zachowanie dzieci i nauczyciela. I brawo mu za to.
gość
5 lata temu
dobry aktor bo go chcą na planie a poglądy na temat naszych "wolnych mediów" również sensowne.Jaka to wolność słowa skoro byle cenzor na portalu może człowieka skasować za rzekome naruszenie zasad forum,rozumiem,jeśli za wulgaryzmy naruszające czyjeś imię ale skoro ktoś nie potrafi zdania bez k... i ch... to jego sprawa,sam sobie wystawia opinię
KO
5 lata temu
Kolejny przekupiony "artysta", produkt tajnego programu ocieplania wizerunku totalitarnego panstwa. Takich jak on jest wiecej, zaczynajac od tlustego zabojada po splukanym amerykancu i kilku innych, ktorych sukcesy skonczyly sie dobrych kilkanascie lat temu. Troche wiecej srebrnikow i gralby dla Kim Dzong Una.
gość
5 lata temu
załatwią go jak ,zacznie przeszkadzać tyle będzie z kasy ,popularnosci ,,i całej reszty
gość
5 lata temu
trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby mieszkać z wlasnej woli w kacapii. Jak czytam o takich ludziach jak Deląg ,Depardie czy inni co są zafascynowani kacapią o myślę że Bóg ich pokarał i odebrał rozum.Trzeba nie mieć rozumu i nie znać historii tego karju żeby sie tam pchać .NIe bedę tu się pastwił nad ich historią i porównywał dzisiej szej kacapii do zsrr ale kto nie ma rozumu a chociaż instynkt samozachowawczy z własnej woli by tam nie chciał mieszkać ,chyba że przenosiłby sie z KRLD,albo Kuby,czy Syrii.
...
Następna strona