Prawicowy publicysta ostro krytykuje Biedronia: "Jest typową wydmuszką. Jest gwiazdą homoseksualistą!"

187 reakcji
0
0
187
Podziel się

"Jedyne co ma, to wizerunek. Prawdziwy polityczny lider, który wygra wybory prezydenckie? Mnie to śmieszy".

Robert Biedroń od kilku lat udziela się na rzecz osób LGBT, będąc pierwszym w Polsce politykiem, który przyznał się do homoseksualizmu. Prezydent Słupska, po tym jak ujawnił swoją orientację, zaczął częściej udzielać się w mediach i opowiadać w wywiadach o tym, jak trudno żyło mu się przed coming outem. Od pewnego czasu coraz chętniej mówi też o partnerze. Kilka dni temu postanowił nawet pochwalić się niezwykle namiętną relacją z Krzysztofem Śmieszkiem. W nowym programie w Telewizji WP, Moja Strona. Bitwa Redaktorów, Paweł Lisicki dyskutował z Jackiem Żakowskim na temat zachowania polityka. Prawicowy publicysta widzi w Biedroniu jedynie polityczną wydmuszkę, która swój rozgłos opiera na orientacji seksualnej. Ma rację?

187
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(187)
gość
2 lata temu
wydmuszkami to sa czlonkowie pisu skacza na lapkach jak im kaczynski kaze
gość
2 lata temu
Jak słyszę "prawicowy" to mnie mdli
gość
2 lata temu
Niech nie obraża ludzi
gość
2 lata temu
A pisowcy, którzy biją i gwałcą żony są niby lepsi, Biedroń nikomu krzywdy nie robi jest szczery i ja go podziwiam za to że się przyznał do swojej orientacji. Mamy XXl wiek ludzie komu to przeszkadza a jak już to po co czytacie o nim wiadomości nikt was nie zmusza. Ja bym tam chciała mieć takiego prezydenta.
gość
2 lata temu
Zawsze lepszy deklarowany gej niż krypto-gej
Najnowsze komentarze (187)
gość
2 lata temu
pisowcy to inny gatunek człowieka
gość
2 lata temu
Co się tak podniecacie tym kto z kim sypia i kogo kocha. Zajmijcie się łaskawie swoimi łóżkami i nie podglądajcie pod cudze kołdry . Zboczone podglądacze.
Myslący
2 lata temu
Lisku a jakim wydmuchem ty jesteś ?!A bez wazelinki wchodzisz niektórym wiesz gdzie...!?
gość
2 lata temu
Kolejny publicysta prawicy Hahaha co za d***l i nieuk
gość
2 lata temu
Cała prawica wraz z pisem i kościołem to zwykła wydmuszka
Lou Cypher
2 lata temu
Dajcie spokój Biedronce bo chłop nie pcha się wcale na afisz. Odszedł od polityki parlamentarnej i z powodzeniem piastuje urząd Prezydenta Siedlec. Jest dobrym włodarzem bo miasto wyciąga z długów a fakt że jest gejem przeszkadza tylko zawistnym dziennikarzynom takim jak Pawełek "Wiemwszystkonajlepiej" Lisicki. Preferencje seksualne to sprawa intymna i nie powinna decydować o ocenie czyichś kompetencji.
gość
2 lata temu
No tak bo statystyki i wyniki finansowe słupska to wcale nie dowód na to że Biedroń świetnie sobie radzi... Weźcie tych pisowskich nieuków z moich oczu bo nie mogę patrzeć na to dno intelektualne. No jest gejem ale co z tego jeśli faktycznie Słupsk za jego kadencji sporo zyskał, ma z resztą większościowe poparcie mieszkańców miasta.
PEWU
2 lata temu
Lisicki to k***t, gbur i p*****k. Jego prostackie i chamskie podsmiechiwania zastepuja to co chce ukryc, jednak z powodu jego prymitywizmu nie udaje sie to....zenujacy c**k z wielkim magazynem wazeliny dla prawej nogi....fuuuuj
gość
2 lata temu
Panie Redaktorze, wolę pozytywnie nastawionego do wszystkich i asertywnego Pana Biedronia niż pana wiecznie krytykującego wszystkich i wszystko... Mniej jadu a więcej uśmiechu.
Emilia50
2 lata temu
no to się odezwał niezależny publicysta normalnie śmiech na sali
gość
2 lata temu
Sama będę na Niego głosowała
SrhDSrh
2 lata temu
TAKICH [POWINNO SIĘ WIESZAĆ PUBLICZNIE A PANU BIEDRONIOWI TO PAN MOŻESZ BYTY CZYŚCIĆ PISOWSKI I****O OCZYWIŚCIE JAK PAN PREZYDENT BIEDROŃ CI POZWOLI kogo interesuje to kto kogo kocha i szanuje to jest Pana Biedronia sprawa i tylko jego i****o katolicki
WEG
2 lata temu
LEPIEJ BYĆ WYDMUSZKĄ NIŻ CZOPKIEM KTÓRY NIE MA WŁASNEGO ZDANIA ALE ZA TO WCHODZI BARDZO GŁEBOKU M******O PISOWSKA PANY PREZYDENTOWI BIEDRONIOWI ŻADEN PISOWSKI CZOPEK NIE SIĘGA DO PIĘT GDYBYŚ NIE WAZELINOWAŁ KACZYŃSKIEMU BYŁBYŚ ZAWSZE NIKIM
gość
2 lata temu
Lisicki, z ciebie taki dziennikarz jak z koziej doopy trąba!
...
Następna strona