Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Produkcja "The Voice of Poland" jest ROZCZAROWANA Sylwią Grzeszczak? "Uczyła się kwestii Z KARTKI! To jej pierwsza i ostatnia edycja"

184
Podziel się:

Jak donosi jeden z portali, produkcja "The Voice of Poland" ma być zawiedziona tym, jak Sylwia Grzeszczak radzi sobie w roli jurorki. Piosenkarka miała też popaść w konflikt z jednym z pozostałych jurorów... "Nie bez powodu siedzą od siebie daleko" - dowiadujemy się.

Produkcja "The Voice of Poland" jest ROZCZAROWANA Sylwią Grzeszczak? "Uczyła się kwestii Z KARTKI! To jej pierwsza i ostatnia edycja"
Sylwia Grzeszczak nie spodobała się produkcji "The Voice of Poland"? (AKPA)

Sylwia Grzeszczak przez długi czas odnosiła niezaprzeczalne sukcesy w rodzimym przemyśle muzycznym. Stabilna pozycja w mediach i sympatia słuchaczy przełożyły się wkrótce na propozycje poza sceną, a jedną z nich okazała się posada trenerki w programie "The Voice of Poland". Niestety najwyraźniej nie wszystko poszło tak, jak się spodziewano...

Od jakiegoś czasu w mediach informowano o fali negatywnych komentarzy po tym, jak Sylwia Grzeszczak wyrzuciła z programu Małgorzatę Chruściel. Piosenkarce nie szczędzono krytyki, jednak najwyraźniej to dopiero początek jej problemów. Portal Plotek postanowił bowiem rzucić nieco światła na to, jak obecnie wygląda pozycja Sylwii w "The Voice of Poland".

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak: Nie chcę sprzedawać swojej prywatności

Jak donosi wspomniany serwis, produkcja show TVP ma być rzekomo rozczarowana tym, jak Sylwia radzi sobie w fotelu jurora. Co prawda to dopiero jej debiut w roli trenerki i jurorki, jednak mówi się, że osoby decyzyjne mogą nie być zainteresowane jej uczestnictwem w kolejnej edycji show. Jak twierdzi informator portalu, czasem było tak źle, że Sylwia miała się uczyć swoich kwestii... z kartki.

Sylwia nie spełniła się w roli trenera i chyba każdy zdaje sobie sprawę, że jest to jej pierwsza i ostatnia edycja "Voice'a". Podczas bitew uczyła się kwestii z kartki, a nie były one w żaden sposób wymagające. Produkcja ubolewa, że jest mało spontaniczna - donosi źródło serwisu.

To jednak nie wszystko, bo na planie programu miał się nawet narodzić... konflikt. Jedną stroną ma być Sylwia, a drugą Marek Piekarczyk, który podobno "nie przepada" za piosenkarką. Ich relacje mają być rzekomo na tyle oschłe, że produkcja usadziła ich z dala od siebie, aby zniwelować szanse na ewentualne kłótnie.

Marek i Sylwia nie bez powodu siedzą od siebie daleko, nie przepadają za sobą - dowiadujemy się.

Myślicie, że dni Sylwii w TVP faktycznie mogą być już policzone?

W Pudelek Podcast ujawniamy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(184)
Kasia
2 lata temu
Wcale się nie dziwię. Wszystkie jej piosenki są na jedno kopyto, bez polotu i pomysłu. Wokal może ma i dobry ale talent to nie wszystko... I nie każdy ma dar do przekazywania wiedzy.
Anja
2 lata temu
Bardzo ja lubiłam, po tym programie niestety wyszło szydło z worka …. Nie kupię więcej jej płyt 🥳😎 Zadufana w sobie, zadzierająca nosa i arogancka - jestem na NIE
Lola
2 lata temu
Piosenki Sylwii są spoko ale po tym jej trenowaniu i ogólnie po udziale w tym programie jest beznadziejna zupełnie nie pasuje nie umie wysławiać się Szpak wracaj!!! Byłeś extra
Racja
2 lata temu
Dokładnie Grzeszczak beznadziejna...
Opinia
2 lata temu
Ona jest dziwna
Najnowsze komentarze (184)
Acik
2 lata temu
Sylwia,jesteś sobą i bądź sobą
Monik
2 lata temu
Oglądam tą edycję i w porównaniu z innymi jest naprawdę słaba, nie tylko ze względu na jurorów ale także uczestników. Natomiast Pani Sylwia no cóż...widać, że zjada ją trema i nie umie na szybko i na bieżąco powiedzieć czegoś ciekawego. Pan Piekarczyk też nie powala swoimi wypowiedziami. Jak dla mnie chłopaki zawsze się spisują i zastąpienie ich kimś innym nie wiem czy podniesie oglądalność. Natomiast Pani Justyna jest osobą elokwentną ale przesadza z tą swoją "seksownościa" - mnie to osobiście strasznie razi. Jest zgrabna ale ni musi aż tak tego nachalnie eksponować. Edycji z jej osobą jak i Pani Górniak zazwyczaj nie oglądałam, bo mnie odstraszały, nie mogła na nie obydwie patrzeć, chociaż już wolę Panią Justynę ;) jeśli mam wybierać. Myślę, że juror przede wszystkim powinien umieć na bieżąco reagować i mieć coś ciekawego do powiedzenia a nie tak jak Pani Sylwia w kółku te same teksty.
Ania
2 lata temu
oby
Ehh
2 lata temu
Niech wróci Cugowski!
Mr.volf
2 lata temu
Straszne są te sztuczne włosy i jak ona mówi...to jest jakiś wiejski język..
sdfgh
2 lata temu
p. Marek nie sprawia wrażenia osoby, która z kimkolwiek popadałaby w konflikt. Poza tym, mam w to uwierzyć, że produkcja starała się ich rozdzielić? W takiej sytuacji specjalnie posadziliby ich obok siebie, aby podbić oglądalność rzekomymi konfliktami.
Kobieta
2 lata temu
Zakompleksiona, zawsze spięta jak agrafka. Źle się na nią patrzy. Każdy jej występ jest stresujący, bo jej napięcie się udziela
Rinke
2 lata temu
Kayah na jurora!!!
jet
2 lata temu
Laska jest tak żałosna w swoim zachowaniu i próbie wypowiedzi że odechciewa mi się to oglądać a do tej pory wszystkie edycje oglądałam
Vianna
2 lata temu
Troche jak Meghan wyglada!!!!
Jolla
2 lata temu
Jest beznadziejna nie umie dobrać piosenek sztuczna nie mogę na nią patrzeć nigdy więcej
Majka
2 lata temu
O tym że nie sprawdza się w roli jurora widzowie pisali już dawno.Kolejne tygodnie tylko to potwierdziły.Straciła bardzo w moich oczach.
Bbbb
2 lata temu
Ja lubiĺam Łoza w MBTM
Lol
2 lata temu
Jest wkurzająca
...
Następna strona