Trwa ładowanie...
Przejdź na

Profesor prawa o porówaniu karmienia piersią do puszczania bąków: "Możemy je regulować wspólnie. Mężczyzna, żeby nie wiem ile bąków puścił, nie zajdzie w ciążę i nie urodzi"

286
Podziel się:

"Nie można się godzić, żeby kobieta była wykluczona. Kobiety i mężczyźni mają prawo do korzystania z przestrzeni publicznej w równym stopniu".

bEDtZOgR

Jednym z najbardziej gorących tematów społecznych ostatnich miesięcy jest publiczne karmienie piersią, które dla jednych wydaje się być czymś zupełnie naturalnym, zaś innych gorszy i powinno być zakazane:

Co ciekawe, podobnie jak w przypadku legalizacji aborcji i kwestii in vitro, najchętniej wypowiadają się... panowie:

bEDtZOgT

O opinię na temat tego, czy kobietom powinno w ogóle zakazywać się publicznego karmienia piersią swoich dzieci zapytaliśmy profesor Monikę Płatek. Prawniczka odniosła się również do sprawy młodej matki i sopockiego restauratora:

Z prawnego punktu widzenia restaurator, gdzie bardzo chętnie poznałabym nazwę tej restauracji, bo nigdy więcej do niej nie pójdę i nie zostawię tam ani grosza, wykracza przeciwko kilku przepisom. To jest kwestia nierówności. Kobiety i mężczyźni mają prawo do korzystania z przestrzeni publicznej w równym stopniu. To jest kwestia równego dostępu do prawa. Z faktu, że kobieta ma dzieci i karmi, nie można jej pozbawiać dostępu do przestrzeni publicznej. Nie można się godzić, żeby kobieta była zamknięta w domu i wykluczona. Ktoś, kto mówi o zakazie możliwości karmienia w miejscach publicznych, jest przeciwko karmieniu piersią dzieci. Mamy tu do czynienia z hipokryzją. Bąki puszczają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Zarówno kobiety jak i mężczyzn prosimy, żeby bąków nie puszczali. Puszczanie bąków możemy regulować wspólnie. Mężczyzna, żeby nie wiem, ile bąków puścił, nie zajdzie w ciążę i nie urodzi.

bEDtZOgZ
bEDtZOhu
KOMENTARZE
(286)
gość
5 lata temu
nowy temat zastępczy i do tego robi się modny
gość
5 lata temu
Jakie to wszystko śmieszne. Homoseksualiści mają marsze. Faszysci mają marsze. Wszyscy coś manifestuja. Prawie nagie panny na co drugim plakacie. Panny spacerują z petem w zębach i piwskiem. Przeklinanie na każdym rogu. A tu nagle przeszkadza karmienie piersią. Kuźwa co za p******y naród z nas.
gość
5 lata temu
Co to ma do rzeczy? Karmić można ustronnie.
bEDtZOhv
gość
5 lata temu
HAHA. Rewelacja, prof. Płatek :)
gość
5 lata temu
Pani profesor, proszę tak nie zachęcać, bo za chwilę studentki na Pani wykładach lub ćwiczeniach zaczną wyciągać cyce, przychodzić z drącymi się niemowlętami i zmieniać pieluchy na stołach. Ciekawe, czy byłaby Pani tak wyrozumiała i prowadziła zajęcia we wrzasku i smrodzie. A inni studenci/klienci to co? Nie mają prawa do spokoju? Dość matek-terrorystek. Akurat profesor powinien apelować o kulturę. Wstyd i zdziczenie.
Najnowsze komentarze (286)
gość
3 lata temu
Uwazam, ze powinno się karmic ustronnie, chyba ze się nie ma wyjścia. Tak samo z puszczaniem bakow, ale.....tu jest pewne wyjście z sytuacji, bo.....sa już dostępne w Polsce majtki anty bakowe! Wtedy można prukac ile się chce i gdzie się chce, he he.
gość
5 lata temu
masz calkowita racje popieram ...tylko jedno ale ...nie chcialabym na randce z fajnym gosciem miec przed soba piersi karmiacej matki w eleganckiej restauracji bo to by bylo zenujace i nieeleganckie i jeszcze zeby po karmieniu niemowle glosno beknelo...trzeba miec jakis umiar ludzie ida do restauracji zeby powiedzmy odpoczac od takich widokow...
gość
5 lata temu
Mnie przeszkadza to wszystko co wypisałeś w miejscach publicznych i karmienie wywalonym cycem kiedy razem z rodziną i dziećmi jem obiad w restauracji. Wolno mi.
gość
5 lata temu
Dlaczego ta kobieta ma mi narzucac czy chce ogladac podczas obiadu golego cyca i dziecko
gość
5 lata temu
Dlaczego ta kobieta ma mi narzucac czy chce ogladac podczas obiadu golego cyca i dziecko
gość
5 lata temu
No nie - powiedziała, że ktoś kto zabrania karmienia dzieci piersią w restauracji jest przeciwko karmieniu dzieci piersią. Nie zgadzam się z tym, nie przemyślała a powiedziała.
gość
5 lata temu
Nie p*****l pani psor
gość
5 lata temu
jednak jesteście cenzorzy niemiecką szumowiną
bEDtZOhn
gość
5 lata temu
Wystarczy zarzucic na ramie pieluchę tetrową i zasłonić widoki. Ja tak robiłam przy swojej dwójce dzieci. Jak była możliwość szłam gdzieś obok lub się obracałam. Nie chciałam żeby ktoś oglądał ale nakarmić dziecko trzeba. Nagonka na matki karmiące to paranoja, ale zachowanie niektórych z nas matek karmiących jeszcze wieksza. ps. nigdy nie karmiłam piersią na golasa w wymyślnych pozach. :-)
gość
5 lata temu
Jak.można. takim.slownictwem.się. ob nosić..nikt.nie.każe.. korzystać. z.wruzb.na.sile.to.każdy.czyni.świadom. nie.jest.pod.hipnoza.wulgaryzm.nie.na.miejscu.co.do.wruzbity.Macieja.niby.naród. cywilizowany.a.kulturę. mają. za.drzwiami.(slonko)
gość
5 lata temu
I wytruć wszystkie koty na osiedlach, bo nie lubię
gość
5 lata temu
To po co sikać w ubikacji jak się chce a ja osobiście nie chcę oglądać wiszących cyców. Są miejsca dyskretne i już.
gość
5 lata temu
TEMAT ZASTĘPCZY!!! Coś się kręci poważniejszego w tle, trzeba być uważnym. Czytajcie o TTIP.
gość
5 lata temu
Ta pani p*****y od rzeczy- kto ją pyta o zdanie kto jest MIgalski?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDtZOig
bEDtZOih
bEDtZOii
bEDtZOij
bEDtZOik
bEDtZOhP