Trwa ładowanie...
Przejdź na

Proimigracyjna demonstracja we Wrocławiu. Na czele Zandberg i dyrektor Teatru Polskiego

550
Podziel się:

"Każdy z was może być uchodźcą. Sprzeciwiamy się mowie nienawiści i nazistom. Stać nas na to, by pomagać bez względu na kolor skóry."

"Razem przeciw nienawiści" - pod takim hasłem przeszła wczoraj przez Wrocław manifestacja wyrażająca solidarność z uchodźcami. W akcji zorganizowanej przez partię Razem wzięło udział ponad 200 osób, na czele z Adrianem Zandbergiem i dyrektorem Teatru Polskiego, Krzysztofem Mieszkowskim. Była to odpowiedź na nacjonalistyczne koncerty we Wrocławiu, w tym planowaną demonstrację Pegidy.

- Każdy z was może być uchodźcą, każdy może być ofiarą prywatnej przemocy. Jedyna nasza odpowiedź to mowa miłości i działania, by nazistowskie koncerty we Wrocławiu już się nie odbywały.

- Sprzeciwiamy się mowie nienawiści, nazistom, fundamentalistom.

- Stać nas na to, by być ludźmi i pomagać innym, bez względu na kolor skóry.

Uczestnicy przyszli na manifestację z polskimi i tęczowymi flagami. Zobaczcie.

Źródło: TVN24/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(550)
gość
6 lat temu
ja nie wiem, czy Ci ludzie nie widzą co się na świecie wyrabia?
tylko prawica...
6 lat temu
A was nie dziwiło, że wszyscy jarali się Zandbergiem? Wszystkie media nawet z pudlem na czele, dziwne nie?
gość
6 lat temu
Szykuje sie Nowy Porządek Świata :(
gość
6 lat temu
Niech jeden z dru, gim zabierze sobie jednego syryjczyka do domu i zostawi z nim swoja zone,,,, kretyni teczowy ciemnogrod
gość
6 lat temu
Dobrze ze ten Adrian nie dostał mojego głosu w wyborach. Intuicja nie zawiodła.
Najnowsze komentarze (550)
gość
6 lat temu
J***Ć PEDAŁOW
gość
6 lat temu
''- Stać nas na to, by być ludźmi i pomagać innym, bez względu na kolor skóry.'' tyle mi wystaczy tu nie chodzi q**a o kolor skóry... tu chodzi o chorą sekte która te wasze tęczowe czapeczki i flagi wam w d**e wepchała.
gość
6 lat temu
jeśli marsz przeciwko nienawiści to ci ludzie powinni stanąć po przeciwnej stronie. przecież ci uchodźcy to najbardziej nienawiści ludzie. tęczowe flagi?Haa. przecież muzułmanie zrzucaja gejów ze skał taka ich tolerancja. głupota tych protestujących poprostu przeraża.
gość
6 lat temu
Czy ten Zandberg oczu nie ma, czy mu za to płacą? Ta masa anonimowych ludzi, groźnych dla nas, to uchodźcy? Oni nie muszą mieć koloru skóry innego, wystarczy, że jest ich wielu, są bez dokumentów, agresywni i roszczeniowi... Kto mu płaci za głoszenie ich obrony? Jacy to uchodźcy?
precz z komuc...
6 lat temu
czerwona zaraza podnosi glowy jak hydra, komuchy wyjedzcie stad jestescie jak wrzod ....
Marek X
6 lat temu
Lewica jest tak g****a ,ze jak by dostali rozkaz z izraela to by witali tak trynkiewicza kiedy wychodzi na wolność!!!!
gość
6 lat temu
Gdzie w tym czasie było ZOMO GAZ I PAŁY pytam się gdzie
gość
6 lat temu
Każdy z nas może być uchodźcą, ale żaden z z nas nie miałby odwagi narzucać gospodarzowi swoje wiary, swoich poglądów. Wracać do swojego domu uchodźcy i walczcie za niego tak jak my kiedyś za swój.
gość
6 lat temu
niechęć do przyjmowania uchodźców (muzułmańskich) to nie nienawiść!!! To nie niechęć do pomagania tym którzy uciekają przed wojną i to nie rasizm!!! To chęć pomocy w inny sposób niż socjale, getta i popieranie przymusowego multi kulti które NIGDZIE w Europie się nie sprawdziło! Tu trzeba pomóc krajom ogarniętym wojną, kobietom i dzieciom, a młodych i zdrowych zachęcić do obrony swoich ojczyzn tam skąd pochodzą a nie ułatwianie tworzenia nowych ojczyzn w krajach europejskich! Taka niechęć to nie rasizm ale też nie bezmyślne, poprawne politycznie miłosierdzie (zagrażające rodakom) ...tak myślę...i nie tylko ja
gość
6 lat temu
LOL ale przeciwko fundamentalistom islamskim, mówiącym językiem nienawiści to nie protestujecie? KPINA JEST TEN BANNER ZE ŚWIĘTA RODZINA W REKACH KOGOŚ KTO OPLUWA CHRZEŚCIJAŃSTWO! SZCZYT HIPOKRYZJI
gość
6 lat temu
NIGDY JUŻ NIE PÓJDĘ TO TEGO TEATRU, A PRZYZNAM....> ZDARZAŁO MI SIĘ. PORĄBANI LUDZIE
TomT
6 lat temu
Znajdzie się kij na lewacki Zanderberga ryj,proponuje lewactwu i jego zwolennikom w*n do Niemiec lub Szwecji.
spawacz
6 lat temu
wariaci, wszystkich w*n.
gość
6 lat temu
Oni są tacy g***i czy tylko udają ??
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie