Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Projekt Lady 6". Pijane uczestniczki wytaczają się z busa, przewracają na chodniku i sikają na trawniku...

138
Podziel się:

Jeszcze przed emisją słychać było nieoficjalne zapowiedzi, że tym razem uczestniczki "Projektu Lady" będą jeszcze bardziej rozwydrzone niż w poprzednich sezonach. Nie zawiodły?

"Projekt Lady 6". Pijane uczestniczki wytaczają się z busa, przewracają na chodniku i sikają na trawniku...
"Projekt Lady 6" wystartował (Instagram @projekt.lady.tvn7)
bEJZryMl

W piątek wystartował szósty sezon "Projektu Lady". Po raz pierwszy program emitowany jest w TVN7, a nie jak wcześniej w TVN. Zdjęcia kręcone były w XIX-wiecznym pałacu w Ojrzanowie.

Jeszcze przed emisją słychać było nieoficjalne zapowiedzi, że tym razem uczestniczki będą jeszcze bardziej rozwydrzone niż w poprzednich sezonach.

Już w drodze do pałacu dziewczyny zdążyły się upić i pokłócić o to, która będzie "kierowniczką busa". Wymusiły na kierowcy, aby zatrzymał się na stacji benzynowej, gdzie chciały skorzystać z toalety i dokupić więcej alkoholu. Kiedy okazało się, że stacja jest zamknięta, załatwiły się na trawniku tuż przy ruchliwej ulicy. Po przyjeździe na miejsce dosłownie wytoczyły się z samochodu, a niektóre nawet się przewracały.

bEJZryMn

Co one wyprawiają? One nie zauważyły w ogóle pałacu. Są w takim stanie, że chyba nie zauważyły - mówiła przerażona Irena Kamińska-Radomska, wyglądając przez okno.

Zobacz także: Patrycja Wieja pokochała ścianki: "Założyłam firmę, ale nie rezygnuję z mediów"

Mentorki zorganizowały eleganckie przyjęcie powitalne, na którym dziewczyny wypiły jeszcze więcej alkoholu, zbiły wazę i zaczepiały gości oraz pianistę. Na drugi dzień wstały z ogromnym kacem i niewiele pamiętały z poprzedniego wieczoru.

bEJZryMt

Wiktoria i Zuzanna miały przygotować śniadanie dla wszystkich. Zrobiły to, popijając piwo znalezione w lodówce. Po śniadaniu uczestniczki musiały przebrać się w mundurki. Stroje bardzo je rozbawiły.

Takie buty mają, jak się chowa człowieka, takie trupiaki - mówiła jedna z dziewczyn.

Potem odbyły się zajęcia z Tatianą Mindewicz-Puacz, w trakcie których aspirujące damy miały powiedzieć więcej o sobie. Jedna z nich wyznała np., że chciała sobie odebrać życie przez własną matkę. Mentorka zapewniła, że od tej chwili wszystkie startują z "nową szansą".

bEJZryMu

Potem nastąpił długo wyczekiwany moment, czyli ceremonia wręczenia pereł z udziałem Małgorzaty Rozenek.

Myślicie, że uczestniczki szóstego sezonu wykorzystają daną im szansę i faktycznie się zmienią?

A jeśli chcecie się dowiedzieć na przykład tego, dlaczego niektóre gwiazdy nie chcą z nami rozmawiać, zapraszamy do odsłuchania nowego odcinka Pudelek Podcast!

bEJZryMv
bEJZryMw
bEJZryMO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(138)
Anniq
2 tyg. temu
Na pewno zachowywały się bardzo spontanicznie, bez sugestii produkcji… kto takie głupoty w ogóle ogląda?
Littmann
2 tyg. temu
To nie jest żaden Projekt Lady tylko zbieranina patusek wystawiona na pośmiewisko, a jeszcze większe patusiary prowadzą ten program. Od uczestniczek różnią się tylko kasą, super makijażem, fryzurami od stylistów i drogimi ciuchami. No i Rozmajdana w roli gwiazdy. To ci dopiero dama. Prawdziwa królowa dram, negliżu, silikonu i botoksu. Faktycznie jest z kogo brać przykład 🤣
Nowa
2 tyg. temu
A co tam dalej robi w tym programie pani R? Przecież na insta pokazuje to i owo, a tak chyba damy nie robią? Ona ma być wzorem dla tych dziewczyn? 😂
bEJZryMP
Xyz
2 tyg. temu
To jest MAGIA telewizji i ich SZTUCZKI, żeby przyciągnąć więcej ludzi przed ekran. Po co to oglądacie skoro i tak wszystko jest wyreżyserowane od A do Z?? I do tego jeszcze "lady" rozenek... błagam was ludzie, dajcie sobie spokój z tymi programami love Island, projekt lady itp, aż niedobrze się robi
DLACZEGO?
2 tyg. temu
Dlaczego Jacek Rozenek pozwala swojej byłej żonie na używanie jego nazwiska? Aktor jest obecnie w okresie rehabilitacji po udarze, ale wróci przecież do ról, do zawodu. Jego nazwisko będzie wtedy symbolem hańby, prostactwa, wulgarności, nieuctwa – na co od wielu lat „pracuje” Małgorzata, obecnie trzecia żona byłego, trzeciorzędnego piłkarzyny Radosława Majdanka. Zrozumiałe jest, że synowie pana Jacka noszą jego nazwisko, ale żona Majdanka powinna używać nazwiska „Radzia”! Przekleństwo nazwiska Rozenek, zhańbionego przez byłą żonę, może zrujnować przyszłą karierę pana Jacka. Bez kłopotu można tę kwestię rozwiązać na drodze sądowej. Im szybciej, tym lepiej. Małgorzata niech posługuje się nazwiskiem Majdan – tak będzie właściwie…
Najnowsze komentarze (138)
gloria
2 tyg. temu
Kto wymyśla takie programy i czemu one mają służyć(ani straszne ani śmieszne),,,
gość
2 tyg. temu
jak dla mnie to one pijane nie były, udawały tylko, trzymały te butelki ale nie widziałem żeby którakolwiek się napiła, a to jak się zataczały, sory wiem coś o tym i tak człowiek po alko się nie zatacza.
Anni
2 tyg. temu
Koszmar
XX6
2 tyg. temu
Perły przynoszą pecha
Kasia
2 tyg. temu
A rozenek powiedziała "jesteście tu, bo jesteście wyjątkowe". Jak jej to przeszło przez gardło?
add
2 tyg. temu
wszystko pod publiczkę, show musi być
SOCJOLOG
2 tyg. temu
Reasumując pierwsza rolę odegrały znakomicie, ten program to HAŃBA i PORUTA, dla społeczeństwa, w poszanowaniu dla uczestniczek żądam jego likwidacji, natychmiastowo
Szaman
2 tyg. temu
Rozenek powinna być uczestniczką
bEJZryMH
Prawda
2 tyg. temu
Czyli impreza udana,Małgorzato wyluzuj, przecież Ty też pokazujesz pewne części ciała,a mąż ręce też ma niespokojne 😂
sciema
2 tyg. temu
przecież to jest wszystko REŻYSEROWANE, nawet produkcja sama kupuje im alkohol
Gugu
2 tyg. temu
Przecież ten gówniany program jest jedną wielką reżyserką!!! Tym dziewczyną każą zachowywać się w ten sposób żeby później pokazać jak mentorki wyprowadziły je na ludzi!!! Tylko szkoda że jak skończy się program to bycie damą też się kończy i wraca patologia...
Xyz
2 tyg. temu
Haha, śmieszne. Ciekawe co robiło piwo w lodówce - czyżby Irenka sobie je chłodziła na wieczór? Tak poza tym, to pani Irena mogłaby w końcu oddać te groteskowe okulary Harremu Potterowi, a sobie kupić nowe, poważne. A program: jedna, wielka ściema. Na dodatek z naczelną "lady" MRM.
Doris
2 tyg. temu
Przecież pasują do MRK, idealnie.
xxx
2 tyg. temu
Czyli była mega dobra impreza spoko dziewczyny hehe
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJZryNA
bEJZryNB
bEJZryNC
bEJZryND
bEJZryNE
bEJZryNj