Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

"Projekt Lady 6". Pijane uczestniczki wytaczają się z busa, przewracają na chodniku i sikają na trawniku...

142
Podziel się:

Jeszcze przed emisją słychać było nieoficjalne zapowiedzi, że tym razem uczestniczki "Projektu Lady" będą jeszcze bardziej rozwydrzone niż w poprzednich sezonach. Nie zawiodły?

"Projekt Lady 6". Pijane uczestniczki wytaczają się z busa, przewracają na chodniku i sikają na trawniku...
"Projekt Lady 6" wystartował (Instagram @projekt.lady.tvn7)

W piątek wystartował szósty sezon "Projektu Lady". Po raz pierwszy program emitowany jest w TVN7, a nie jak wcześniej w TVN. Zdjęcia kręcone były w XIX-wiecznym pałacu w Ojrzanowie.

Jeszcze przed emisją słychać było nieoficjalne zapowiedzi, że tym razem uczestniczki będą jeszcze bardziej rozwydrzone niż w poprzednich sezonach.

Już w drodze do pałacu dziewczyny zdążyły się upić i pokłócić o to, która będzie "kierowniczką busa". Wymusiły na kierowcy, aby zatrzymał się na stacji benzynowej, gdzie chciały skorzystać z toalety i dokupić więcej alkoholu. Kiedy okazało się, że stacja jest zamknięta, załatwiły się na trawniku tuż przy ruchliwej ulicy. Po przyjeździe na miejsce dosłownie wytoczyły się z samochodu, a niektóre nawet się przewracały.

Co one wyprawiają? One nie zauważyły w ogóle pałacu. Są w takim stanie, że chyba nie zauważyły - mówiła przerażona Irena Kamińska-Radomska, wyglądając przez okno.

Zobacz także: Patrycja Wieja pokochała ścianki: "Założyłam firmę, ale nie rezygnuję z mediów"

Mentorki zorganizowały eleganckie przyjęcie powitalne, na którym dziewczyny wypiły jeszcze więcej alkoholu, zbiły wazę i zaczepiały gości oraz pianistę. Na drugi dzień wstały z ogromnym kacem i niewiele pamiętały z poprzedniego wieczoru.

Wiktoria i Zuzanna miały przygotować śniadanie dla wszystkich. Zrobiły to, popijając piwo znalezione w lodówce. Po śniadaniu uczestniczki musiały przebrać się w mundurki. Stroje bardzo je rozbawiły.

Takie buty mają, jak się chowa człowieka, takie trupiaki - mówiła jedna z dziewczyn.

Potem odbyły się zajęcia z Tatianą Mindewicz-Puacz, w trakcie których aspirujące damy miały powiedzieć więcej o sobie. Jedna z nich wyznała np., że chciała sobie odebrać życie przez własną matkę. Mentorka zapewniła, że od tej chwili wszystkie startują z "nową szansą".

Potem nastąpił długo wyczekiwany moment, czyli ceremonia wręczenia pereł z udziałem Małgorzaty Rozenek.

Myślicie, że uczestniczki szóstego sezonu wykorzystają daną im szansę i faktycznie się zmienią?

A jeśli chcecie się dowiedzieć na przykład tego, dlaczego niektóre gwiazdy nie chcą z nami rozmawiać, zapraszamy do odsłuchania nowego odcinka Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(142)
Anniq
2 lata temu
Na pewno zachowywały się bardzo spontanicznie, bez sugestii produkcji… kto takie głupoty w ogóle ogląda?
Littmann
2 lata temu
To nie jest żaden Projekt Lady tylko zbieranina patusek wystawiona na pośmiewisko, a jeszcze większe patusiary prowadzą ten program. Od uczestniczek różnią się tylko kasą, super makijażem, fryzurami od stylistów i drogimi ciuchami. No i Rozmajdana w roli gwiazdy. To ci dopiero dama. Prawdziwa królowa dram, negliżu, silikonu i botoksu. Faktycznie jest z kogo brać przykład 🤣
Nowa
2 lata temu
A co tam dalej robi w tym programie pani R? Przecież na insta pokazuje to i owo, a tak chyba damy nie robią? Ona ma być wzorem dla tych dziewczyn? 😂
Xyz
2 lata temu
To jest MAGIA telewizji i ich SZTUCZKI, żeby przyciągnąć więcej ludzi przed ekran. Po co to oglądacie skoro i tak wszystko jest wyreżyserowane od A do Z?? I do tego jeszcze "lady" rozenek... błagam was ludzie, dajcie sobie spokój z tymi programami love Island, projekt lady itp, aż niedobrze się robi
DLACZEGO?
2 lata temu
Dlaczego Jacek Rozenek pozwala swojej byłej żonie na używanie jego nazwiska? Aktor jest obecnie w okresie rehabilitacji po udarze, ale wróci przecież do ról, do zawodu. Jego nazwisko będzie wtedy symbolem hańby, prostactwa, wulgarności, nieuctwa – na co od wielu lat „pracuje” Małgorzata, obecnie trzecia żona byłego, trzeciorzędnego piłkarzyny Radosława Majdanka. Zrozumiałe jest, że synowie pana Jacka noszą jego nazwisko, ale żona Majdanka powinna używać nazwiska „Radzia”! Przekleństwo nazwiska Rozenek, zhańbionego przez byłą żonę, może zrujnować przyszłą karierę pana Jacka. Bez kłopotu można tę kwestię rozwiązać na drodze sądowej. Im szybciej, tym lepiej. Małgorzata niech posługuje się nazwiskiem Majdan – tak będzie właściwie…
Najnowsze komentarze (142)
Ewa z gminy
2 lata temu
Te lady często stoją do lady po alkohol i po zasiłek w moprze
Ela
2 lata temu
Ten program to ściema, czysta reżyserka. W jednej edycji była taka kluska, która grała w tych serialach paradokumentalnych słoiki czy coś z tego rodzaju
Gosia 1978 r.
2 lata temu
Na podstawie danych z KRS, gdyż są wiarygodne i żadne sfałszowane dokumenty nie mają tam racji bytu można edytować wpis w Wikipedii dotyczący daty urodzenia danej osoby. Tak było np. w przypadku Moniki Olejnik, dotyczyło to dnia i miesiąca urodzenia. Daty urodzenia Małgorzaty Rozenek czyli 1 06 1978 r. nikomu nie udało się zmienić w Wikipedii, bo powoływanie się na żródło 'czytałam/em w swoich komentarzach na pudelku' jest zwyczajnie godne politowania. Tak więc na nic wasze zaklinanie się, że Rozenkowa ma 100 lat i tym podobne życzenia. Małgorzata Rozenek ma teraz 43 lata i nic tego nie jest w stanie podważyć. 100 lat w szczęściu, Małgosiu, a nawet 200!
Kochamy Gosię
2 lata temu
Uczęszczałyśmy z Małgosią do tej samej klasy w latach 1988 - 1992 r. do szkoły baletowej w Warszawie, niestety tylko kilka lat, gdyż Gosia Kostrzewska przeniosła się na kolejne semestry do szkoły baletowej w Łodzi, bo jej o 5 lat starszy brat Michał był już wtedy zbyt wybitnym warszawskim tancerzem i ona źle się czuła w jego cieniu. ,,Warszawka'' jest mała, cień talentu brata długi, a Małgosia zawsze musiała być na świeczniku, w centrum uwagi i lubiła, gdy wszyscy tańczyli tak jak ona im zagra. Jednak wciąż byłyśmy serdecznymi przyjaciółkami, więc wymieniałyśmy się pocztówkowymi pozdrowieniami i pikantnymi ploteczkami, niestety jakoś tak z 5 lat po jej wyprowadzce do Łodzi, tuż po jej i naszym dyplomie, bo tak nazywamy u nas ukończenie szkoły baletowej, nagle przestała odpisywać na pocztówkowe pozdrowienia, depesze czy telegramy. Plotkowano o tym, że Kostrzewscy wyjechali do Niemiec, brat do Lyonu, a Małgosia do narzeczonego w Paryżu. Wciąż nie rozumiem dlaczego się od nas odcięła i zaczęła ignorować dawne przyjaciółki, nawet już po powrocie do Warszawy, na studia na wydziale prawa UW. Myśmy jej żadnej krzywdy nie wyrządziły, żeby być w ten sposób traktowane! Kochałyśmy ją, bo była taka piękna, zgrabna i charyzmatyczna, ale ona widocznie była stworzona do lepszego życia, nie w smak jej były gary i nudziary, takie jak my. W sumie to się jej nie dziwię, ale kochamy ją nadal - my, przyjaciółki od serca. I podziwiamy z daleka. Niestety, miliona zł żadna z nas od niej nie dostanie, bo Małgosia urodziła się 1 czerwca 1978 r., ale nam nie chodzi o pieniądze, chciałybyśmy tylko ogrzać się w blasku jej sławy. Czy to tak wiele po latach chłodnego traktowania nas przez królową lodu (tak nazywał ją nasz kolega), naszą Małgosię?
gloria
2 lata temu
Kto wymyśla takie programy i czemu one mają służyć(ani straszne ani śmieszne),,,
gość
2 lata temu
jak dla mnie to one pijane nie były, udawały tylko, trzymały te butelki ale nie widziałem żeby którakolwiek się napiła, a to jak się zataczały, sory wiem coś o tym i tak człowiek po alko się nie zatacza.
Anni
2 lata temu
Koszmar
XX6
2 lata temu
Perły przynoszą pecha
Kasia
2 lata temu
A rozenek powiedziała "jesteście tu, bo jesteście wyjątkowe". Jak jej to przeszło przez gardło?
add
2 lata temu
wszystko pod publiczkę, show musi być
SOCJOLOG
2 lata temu
Reasumując pierwsza rolę odegrały znakomicie, ten program to HAŃBA i PORUTA, dla społeczeństwa, w poszanowaniu dla uczestniczek żądam jego likwidacji, natychmiastowo
Szaman
2 lata temu
Rozenek powinna być uczestniczką
Prawda
2 lata temu
Czyli impreza udana,Małgorzato wyluzuj, przecież Ty też pokazujesz pewne części ciała,a mąż ręce też ma niespokojne 😂
sciema
2 lata temu
przecież to jest wszystko REŻYSEROWANE, nawet produkcja sama kupuje im alkohol
...
Następna strona