Trwa ładowanie...
Przejdź na

Projekt ustawy antyaborcyjnej już w Sejmie. "Czas na kres zadawania ŚMIERCI NIEWINNYM DZIECIOM!"

494
Podziel się:

"Przychodzimy w imieniu polskich kobiet, które nigdy nie domagałyby się prawa śmierci dla swoich dzieci. Liczymy, że posłowie pomogą nam na nowo ułożyć ład".

Prawie pół miliona podpisów złożono pod projektem ustawy wprowadzającej całkowity zakaz aborcji. Projekt został przygotowany przez komitet "Stop Aborcji" i trafił właśnie do Sejmu. Z tej okazji przez gachem parlamentu odbyła się konferencja osób wspierających inicjatywę.

Upominamy się o prawo do życia dla każdego dziecka. Przychodzimy w imieniu polskich kobiet, które nigdy nie domagałyby się prawa śmierci dla swoich dzieci. Kobiety rozumieją, że śmierć zadawana dziecku jest czymś złym. Ochrona życia każdemu się należy, to jest zapisane w konstytucji. Czas na kres zadawania śmierci niewinnym dzieciom. Liczymy, że posłowie pomogą nam ten ład na nowo ułożyć. Kobieta wie, że dziecko w jej ciele ma znaleźć ochronę. Nigdy żadna kobieta patrząca na macierzyństwo jak na powołanie, nie będzie domagała się prawa śmierci - mówiła Kinga Małecka-Prybyło z Fundacja Pro - Prawo Do Życia.

Przypomnijmy, że w projekcie znajdują się zapisy m.in. o karaniu nie tylko lekarza, który przeprowadził aborcję lub do niej nakłaniał, ale także samej kobiety. Tak na projekt ustawy zareagowały Polki: Polki protestują przeciwko ustawie antyaborcyjnej: "Pie*dolę, nie rodzę!" (ZDJĘCIA)

Źródło: TVN24/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(494)
gość
6 lat temu
W jakim kraju my żyjemy, posłowie decydują czy i kiedy mamy zostać matkami!
gosc
6 lat temu
moja macica mój WYBÓR!!!!!
gość
6 lat temu
Na pewno nie przyszła pani w moim imieniu i nie życzę sobie,żeby w moim imieniu podejmowała pani tak ważne decyzje.
gość
6 lat temu
debilizm, nie chcą usuwać niech sobie rodzą, chcą usuwać niech usuwają. Nie każdy jest na silach urodzić i wychować dziecko z wadami genetycznymi. Wzrośnie podziemie aborcyjne a małe biedne bobaski będą częściej znajdowane w śmietnikach i tym podobnym.
gość
6 lat temu
PRAWICZEK jarek i DZIEWICA pawłowicz zakazują aborcji...śmieszne to
Najnowsze komentarze (494)
gość
6 lat temu
Skoro ochrona życia należy się każdemu, to czemu nie kobietom? Kobiety to nie ludzie, a chodzące inkubatory?
gość
6 lat temu
a co robia tam stare ramole, ktorzy powinni mieć zakaz wypowiadania się w tak ważnych sprawach. Każda kobieta ma prawo sama decydować o tym czy chce urodzic, czy nie !!!!!!
gość
6 lat temu
niech najpierw zapewnia godne życie zdrowym dzieciom, a potem każą rodzić chore nie zdolne do samodzielnej egzystencji- skazując ich tym samym na niegodne dla człowieka życie!!!!! Będzie więcej autokarów do Czech!!!!
gość
6 lat temu
Durna Babo!Chcesz być strażnikiem cudzego sumienia?Zajmij się swoim a przede wszystkim swoją d**ą i o*******l się od cudzej!
gość
6 lat temu
Połączenie się komórki męskiej z żeńską to POCZĄTEK istnienia, życia ale to nie jest jeszcze w pełni wykształcony człowiek.Nie można zmuszać kobiety do bycia w niechcianej ciąży i urodzenia niechcianego dziecka.Jeśli tak bardzo się martwicie o dzieci,to zajmijcie się tymi,które już się urodziły.Dowiedzcie się czy każde dziecko w polskiej rodzinie nie jest bite,głodne czy ma warunki,pozwalające mu na prawidłowy rozwój TO jest ważne.Banda hipokrytów udających wielce zatroskanych losem dzieci.
gość
6 lat temu
Nie ma takiego projektu w sejmie...
gość
6 lat temu
nareszcie
gość
6 lat temu
Kaczynski wara od kobiet
violka
6 lat temu
WYPIER**LAĆ. Ch. wam do czyichś macic!
gość
6 lat temu
Jakie z was bédá matki jak tak agresywnie wspieracie aborcjé!? a jak chcecie sié pie...lic na kupie to sié zabezpieczajcie,zeby nie trzeba bylo zabijacniewinnego dziecka
gość
6 lat temu
jak to przejdzie to ja wyjeżdżam
gość
6 lat temu
Czeskie klniki już się cieszą , więcej pacjentek u nich zostawi pieniądze
gość
6 lat temu
Przypuszczam , ze EU nie pozwoli. Podobne bylo abonament od licznika pradu -nie pozwolili,TAtusiowie musza placic ALIMENTY,
gość
6 lat temu
W projekcie takich zapisów o karaniu kobiet nie ma- może warto by przed informowaniem ludzi znaleźć kogoś kto umie interpretować przepisy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie