Prokop: "Napierają do nas hordy złych osób, które chcą nas skrzywdzić. Ze wschodu, z zachodu, i z południa!"

135 reakcji
0
0
135
Podziel się

"Źli ludzie mogą zakraść się do naszego domu i zrobić nam krzywdę. Mówię o Polsce. Broniłbym dzieci przed nimi".

Marcin Prokop wyznał, przed czym chce chronić swoje dziecko. Przyznał, że postara się szybko odciąć pępowinę i nauczyć swoją córkę odpowiedzialności. Wspomniał również o ludziach napływających do kraju z różnych stron świata. Twierdzi, że te "hordy" mogą zakraść się do naszego domu (Polski) i trzeba przed nimi chronić dzieci.

Chciałbym uchronić dziecko przed bezmyślnością współczesności. Dzieci są dziś zbyt zależne od rodziców, chciałbym szybko odciąć córce pępowinę. Pamiętajmy jednak, że źli ludzie mogą zakraść się do naszego domu i zrobić nam krzywdę. Mówię o Polsce. Napierają do nas hordy złych osób, które chcą nas skrzywdzić, i ze wschodu, i z zachodu, i z południa. Broniłbym dzieci przed nimi.

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news

135
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(135)
gość
4 lata temu
Dlaczego oni do Ameryki nie jadą? nich tam ich biorą. Clooney się oferował.
gość
4 lata temu
Przecież ten napływ na Europę jest zaplanowany...
gość
4 lata temu
Na wszystkie zdjęcia zrobione uchodźcom trafiło się AŻ jedno na którym są te tabuny zapowiadanych dzieci i kobiet. Mydlcie oczy polakom dalej.
gość
4 lata temu
ja mieszkam w Niemczech. To co się tutaj dzieje jest straszne człowiek nie może iść do marketu na zakupy bo idą za tobą chcą twoje zakupy zabrać, potem torebkę i już nie raz chcieli ode mnie kluczyki do samochodu. Ochrona sklepu mi pomogła ale trzeba było wezwać policję bo ja i 10 innych osób nie mogliśmy wyjść ze sklepu. Tam WCALE nie ma dzieci to same dorosłe chłopy. Koleżance z pracy ostatnio za bluzkę wsadzali rękę w autobusie. Nic sobie nie robią z tego że ktoś krzyczy. Osobiście widziałam jak jeden z nich spoliczkował obcą kobietę bo mu się wyrywała. Boję się tu mieszkać.
gość
4 lata temu
Dlaczego oni nie walczą o swój kraj? Przecież to obowiązek, nawet jak się człowiek boi, musi walczyć.
Najnowsze komentarze (135)
gość
4 lata temu
polscy kibole i te inne lyse paly z tych faszystowskich organizacji co ich kosciol i ksiadz goscil gorsi od arabow
gość
4 lata temu
taki wielkolud da sobie rade szkoda ze mozg ma maly
gość
4 lata temu
Dlaczego Arabia Saudyjska nie przyjmuje uchodźców?
gość
4 lata temu
gosc pieredoli og rzeczy ja tu k.mieszkam ponad 30 lat i h.sie tu dzieje oprocz polskich penerow z piwem w rece innych nk.nie widze.goscs jestnpojebany albo przyslany przez ksczora lub tego h.pospieszalskiego.ale p******e go prost du alte schwein.
gość
4 lata temu
gosciu bierz polowe tego co juz bierzesz
gość
4 lata temu
Panie Putin ,,prosimy niech pan weźmie ich wszystkich do siebie, najlepiej na Syberię, do ciężkich robot.
gość
4 lata temu
tylko nieznanego glupiec sie boi
gość
4 lata temu
masz kase to kup siatke ,albo mur z cegiel i tak cala polskie ,a fizycznej pracy wy celebryci potrzuebujecie
klucznick
4 lata temu
jeżeli oni są biedni i bez pieniędzy ,a przyjazd do europy kosztuje 1 osobę 1500 e ,to skąd mają na ten przyjazd?kto to sponsoruje?kto za to płaci?oni z oszczędności?
gość
4 lata temu
Polska pseudo religijny kraj z psychopatami jak R****k, Msciwoj I smie się wypowiadać o imigrantach. Zapomnieli ze tysiące Polakow wyjechalo z Polski szukając lepszego zycia w latach 8o My co zostaliśmy w kraju klepiemy biede natomiast nasza emigracja w wiekszosc zyje w dobrobycie.Dlatego dajmy szanse innym. Wiara katolicka jest takim samy ciemnogrodem jak islam.
gość
4 lata temu
Ktos tu napisał ze oni zyja jak w średniowieczu. A w Polsce jest inaczej? W Polsce wyznawcy Rydzyka i Kaczynskiego zyja jak w czasach prehistorycznych. Zastanowcie się ludzie zanim cokolwiek napiszecie bo sami jesteście wstrętni bez empati
gość
4 lata temu
P Prokop najpierw powinni zakras się do TVN i wypieprzyc Pana z TVN. Pan i ta i*****a Wellmann miernoty do kwadratu. TVN ma samych idiotow Teraz ta stacja przyjela Krasko ktory jest jak drewno bez zadnej empatii , jest suchy jak wior. Mase ludzi nie oglada tego programu ze względu na Prokopa Wellmann , Rusin , Krasko i inne miernoty.
gość
4 lata temu
zabic islam,,zabic Merkel
gość
4 lata temu
stop islamizacji ..brawo Marcin
...
Następna strona